Sol Reklam

, Nights Team | Yeni Skriptler Satışta!

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0
Merhaba değerli arkadaşlar, yeni çıkartığımız skriptler artık satışta ve %50 indirimli!
Satın almak için:
! Arda#9999

=Geliştirici Sistemi=
> Oyuncular kırıktaş kazarken ne düşeceğini kendisi belirleyebilir. Oyun parası karşılığı oyuncular kırıktaş kazarken elmas düşürebilir. Tabikide belli bir şansa bağlı olarak. Mesela 100K 'ya zümrüt düşürme seçeneğini aktif etti diyelim. O zaman kırıktaş kazarken zümrüt düşme olasılığı var.

=Uçuş Sistemi=
> Bu uçuş sistemi şuana kadar göreceğiniz en gelişmişi olabilir. Bilmiyorum daha iyisi var mı ama gayet güzel ve emek verilerek yapılmış bir sistem. Sadece balık tuttuğumuzda belli şansa bağlı olarak Uçuş Pulu düşer. Bu pullara sağ tık yapmamız koşulunda 2 dakikalık uçma hakkı tanır. Eğer o sıra oyundan çıkarsak süremiz boşa gitmez bu şekilde lag olasılığınıda düşürüyoruz. Ayrıca oyuncular /UçuşPulu komutunu kullanarak bilgi alabilirler.

=HayattaKal Sistemi=
> Bu sistemin mantığı şu bizim belirlediğimiz görevleri oyuncular yaptığı sürece belirli miktarda HK Puanı kazanır. Mesela oyuncu ölürde hk puanı kaybeder ama başka bir oyuncuyu öldürürse hk puanı kazanır aynı zamanda her gün oyuna girerse hk puanı kazanır günlük olarak. veya sunucunu oy verirse kazanır ama bunun için vote plugini gerekli ve vote plugininden ayarlanması gerek. Diyelimki oyuncu uğraştı falan 20K HK Puanı kazandı bu puanlar ile Efekt alabilir veya oyuna giriş - çıkış mesajlarını değiştirebilir. Bu şekilde oyunun sunucuda kalma amacı olur. Eğlenceli bir aktivitesi olur.

=Discord Sistemi=
> Bu sistemde ekstra olarak etiket sistemide dahildir. Her oyuncu durumunu şunları yapabilir; Aktif - Boşta - Meşgul. Aktif ve boşta durumunda olunca sizlere herkes mesaj atabilir ve etiketleyebilir. Ama meşgul olunca sizleri kimse etiketleyemez ışınlanma isteği atamaz ve özelden mesaj atamaz yani artık ulaşılmaz bir kişi olursunuz.

Not: Arkadaşlar skriptlerimiz sizlere özel uyarlanıp verilir. Ayrıca değiştirmek istediğiniz kısımlar olursa değiştirilir. Fakat ekstra'dan herhangi bir şey eklenmez.

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
Güzel gözüküyor, başarılar dilerim.

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0
S

sooply

Ziyaretçi
/geliştirici skriptini eleştiriyorum.

Umarım fonksiyon kullanmışsındır. Adamlar eliyle de kazdığında maden gelecek. Bu bug'ı kapatman için on break kısmını on mine yap.

Uçuş pulunu skripti görmeden eleştirmek istemiyorum ama fikir iyi yani.

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0
/geliştirici skriptini eleştiriyorum.

Umarım fonksiyon kullanmışsındır. Adamlar eliyle de kazdığında maden gelecek. Bu bug'ı kapatman için on break kısmını on mine yap.

Uçuş pulunu skripti görmeden eleştirmek istemiyorum ama fikir iyi yani.
Yorumun için teşekkür ederim. Dediklerini not aldım, satın alanlar için güncel halini vericem.

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Doğruyu söylemek gerekirse başarılı işler çıkardığınız belli fakat konu tasarımı yaptırsanız daha iyi olacak. Bu indirim gayet hoş olmuş.

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0

Dropex

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
52
Puanlar
0
Başarılar dilerim bol satışlar

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
İyi satışlar, fakat skript basit bir algoritması mevcut. İnşAllah ücreti 10₺'dir

Arda | Nights

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Arda#9572

Elmaslar
140
Puanlar
0

Yiton

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Uçuş olayı iyiymiş normalde kırıktaş kırınca yaparlar balık tutunca olması gerçekten farklı ve güzel olmuş

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı