Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Nether sorunu?_

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wizsagagaga

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
80
Puanlar
2.810
Merhaba sunucumda FabledSkyblock kullanmaktayım. Fakat nether portalı oluşturulunca oyunculara nether de de ada açıyor onu nasıl değiştirebilirim normal nethere atmasını istiyorum.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Merhaba sunucumda FabledSkyblock kullanmaktayım. Fakat nether portalı oluşturulunca oyunculara nether de de ada açıyor onu nasıl değiştirebilirim normal nethere atmasını istiyorum.
FabledSkyblock'ta Netherda Özel Ada Açma Diye Bişi Yok Diye Biliyordm

Wizsagagaga

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
80
Puanlar
2.810
Var portal açınca 5000 para karşılığında kilidi açılıyor sonra ışınlanıyorsun orda da bir adan oluyor, paketi sıfırdan topladım ayrıca ada eklentisi gibi bir şey ayarlamadım sanırım ondan sebep

C

Cookie Craft

Ziyaretçi
Gerekli skriptler var konuyla ilgili engellemek amacıyla yapılan mesela kullanabilirsin.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Var portal açınca 5000 para karşılığında kilidi açılıyor sonra ışınlanıyorsun orda da bir adan oluyor, paketi sıfırdan topladım ayrıca ada eklentisi gibi bir şey ayarlamadım sanırım ondan sebep
Hayır, O Plugini İncelediğimde 5000 Paraya Sadece Nether Dünyasına Işınlıyor Diye Biliyorum.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
JavaScript:
command /netherspawn:
    permission: nether.op
    permission message: &7Bu komutu kullanamazsınız!
    trigger:
        set {netherspawn} to location of player
        send "&7Başlangıç noktası oluşturuldu!" to players

on portal enter:
    if world is "Dunya":
        teleport player to {netherspawn}

Netherde doğacakları yerde /netherspawn yaz. Adalarının olduğu dünya isminide "Dünya" yazan kısma yaz.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
aSkyblock Pluginini Kullan. Sonra Dosyaya Girip Schematics yerine gir ordan nether.schematics i Değiştir. Eğer Bilmiyorsan schematic Nasıl Yapılır Diye Youtubeye Araştır.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
aSkyblock Pluginini Kullan. Sonra Dosyaya Girip Schematics yerine gir ordan nether.schematics i Değiştir. Eğer Bilmiyorsan schematic Nasıl Yapılır Diye Youtubeye Araştır.
Herkes ASkyblock Kullanacak Değil.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Genellikle ASkyblock Kullanıldığı İçin Dedim. Sakin :)
ASkyblock İle Konumuzun Alakası Yok. Arkadaşımız FabledSkyblock Kullanıyorken Senin Ona En Klasik Skyblock Pluginini Kullanmasını Desteklemen Hoş Değil.

Wizsagagaga

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
80
Puanlar
2.810
Şimdi skript çalışıyor öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar, fakat şöyle bir sıkıntı var ben mevcut nether adasına gittiğimde kendi portalımdan orada netherspawn çektiğimde geri dönüş portalı koyduklarında nereye dönecekler, bir denemem gerekiyor kendi adama dönerlerse sıkıntı. :D

E

ercan_java

Ziyaretçi
Şimdi skript çalışıyor öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar, fakat şöyle bir sıkıntı var ben mevcut nether adasına gittiğimde kendi portalımdan orada netherspawn çektiğimde geri dönüş portalı koyduklarında nereye dönecekler, bir denemem gerekiyor kendi adama dönerlerse sıkıntı. :D
Herkes kendi portalına dönüş yapması gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı