Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Netflix'in Türk Kullanıcılara Özel Yeni Kategorisi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Netflix'in Türk Kullanıcılara Özel Yeni Kategorisi!
Netflix Türkiye bu seferde Türk kullanıcılara özel Netflix kategorisi yaptı
Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix, uzun zamandır hayatımızın bir parçası olmuş durumda.
Üyelerine milyonlarca türde ve kültürde dizi ve film sunmakta, artık neredeyse televizyondan daha popüler bir platform oldu artık dizi & filmlerin neredeyse tamamına yakını Netflix'in çatısı altında insanlara sunulmaya başladı. Ülkemizde de 1.5 milyondan fazla tekil aboneye sahip olan Netflix, ülkemizde oldukça popüler bir platform.

Netflix-1-dyad.jpg

Netflix'de yayınlanan ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız oldu, dizinin konusu şu şekilde; "Hakan İstanbul'da sıradan bir kişidir. Ancak ona verilen sorumluluk Hakan'ı 15 milyon kişiden farklı yapar. Şehir tarihten gelen gizemli oluşumların tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır. Peki Hakan görevini yerine getirebilecek midir?" baya popüler olan dizi toplam 3 sezon sürdü ve yeni sezonları içinde imza atılmış durumda. Yine oldukça popüler olan ve henüz yeni sayılan Atiye dizisi ile birlikte toplamda 2 adet dizi Netflix'de yayında olmasına rağmen Netflix 4 yeni Türk dizisi içinde imza atmış durumda yani toplamda 6 adet Netflix çatısı altında Türk dizisi olacak.

netflix-aile-dyad.jpg

Netflix yakın bir zamanda bu yeni Türk dizileri ile birlikte artık Türklere özel yani Netflix Türkiye'ye özel bir kategori açmış durumda artık bütün Türk dizilerini buradan izleyeceğiz, kategorinin açıklaması şu kısaca şekilde; "Muhteşem Türk filmlerini & dizilerini izlemeye hazır mısınız? Komedi, dram, aşk ve çok daha fazlası."

Son düzenleme:

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Eskiden yok muydu öyle bir kategori ben vardı sanıyordum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şu son yıllarda Netflix'in Türkiye'ye olan sevgisi artmaya başladı ki şahsen bende yapımlarını çok beğeniyorum. Kalemine sağlık <3

T5N4_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TunaM#3016

Elmaslar
9
Puanlar
0
Çok beğendim açıkçası. İnşallah eski dizi/filmleri de eklerler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı