Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Netflix'in Sevilen Dizisi Olan The Witcher'in 2. Sezonu Çıkıyor!

Dizinin 2. sezonunu izleyecek misiniz?

• Eh artık yani! Tabii ki de izleyeceğim.

Oylar: 3 100,0%
  • Hayır, ben 2. sezonu izlemeyeceğim.

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    3
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

ELCdGn0U0AAxLsj.jpg:large

Netflix'in Sevilen Dizisi Olan The Witcher'in 2. Sezonu Çıkıyor!
Netflix'den The Witcher hayranlarına nihai 2. sezon açıklaması da sonunda geldi.
Selam değerli forum okurları, bugün sizlerle birlikte nihai başlıktan da anlaşıldığı gibi The Witcher'in 2. sezonunun yakın zamanda çıkıyor olması hakkında konuşacağız. Geride bıraktığımız birkaç ay önce Netflix'de 1. sezonu yayınlanmış olan The Witcher'in gerek içeriği gerekse de çekim tarzı birçok Netflix izleyicisi tarafından nihai sevilmişti. Hal böyle olunca da dizimiz 24 saat içerisinde de izlenme rekorları kırmıştı. Diziyi 1 gün gibi kısa sürede bitiren kullanıcılar da dizinin 2. sezonu için isyana bile geçmişleri. Neyse ki The Witcher'in 2. sezonuna dair resmi bir onayda çıkmıştı. Geride bıraktığımız birkaç saat önce de Netflix'in sevilen dizilerinden birisi olan The Witcher'in ani 2. sezonu hakkında oldukça detaylı bir gelişme oldu. Eğer isterseniz bu gelişmenin detaylarını sizlerle birlikte daha yakından inceleyelim. Hazır mısınız? Konuya geçelim.

the-witcher-netflix_68496_1920x1080.jpg

Netflix'in Sevilen Dizisi Olan The Witcher'ın 2. Sezon Çekimlerine Resmen Başlandı!
2019 yılının son yarısında yani Aralık yayında bu nihai 1. sezonu yayınlanmış olan The Witcher'ın 1. sezonu çok sevilmişti. Hayranlar ise 2. sezon bekleyişine geçmişti ki Netflix'den The Witcher dizisinin o hayranlarına cevaben nihai olan müjdeli açıklama nihayet geldi. Netflix'in küresel anlamda yaptığı açıklamada da The Witcher dizisinin 2. sezonunun çekimlerine başlandığının ve dizinin kadrosunun yeni oyunculara dahil edildiği belirtildi. Tabii o yeni oyuncular geliyor gelmesine de maalesef 2. sezon içerisinde de sevilen oyunculardan bazılarını da göremeyeceğiz. Bu sevilen The Witcher'ın 2021 yılında yayınlanması beklenen 2. sezonun da Geralt rolünü Henry Cavill, sihirbaz da Yennefer oyunculuğuyla Anya Chalotra, Ciri oyunculuğuyla Freya Allan ve Jaskie oyunculuğuyla Joey Batey'da Netflix izleyicileriyle de bulaşacak. O tüm bu saydığım kişilerin yanı sıra da Tom Canton, MyAnna Buring, Lilly Cooper, Eamon Farren, Jeremy Crawford o gibisinden saydığım isimlerde Netflix platformunun kısa sürede sevilmiş olan The Witcher dizisinin aynı nihai olan 1. sezonunda olduğu gibi 2. sezonunda da kesin olarak da bu dizinin ana bölümlerinde de yer alacak. Şimdi ise bu işin kritik noktalarına ayak basalım.

The-Witcher-Netflix-Geralt-of-Rivia-Seyrederiz-6-1920x1080.jpg

Netflix'den alınan bir başka bilgiye göre de bu 2. sezonun da ilk iki bölümünü Stephen Surjik yönetirken var olan dizinin üçüncü ve dördüncü bölümünü de Sarah O’Gorman'da yönetirken nihayetinde olan beşinci ve sekizinci bölümleri de Ed Bazalgette yönetirken son olarak da altıncı ve yedinci bölümleri de Geeta Patel isimli gerçekten de üstün tecrübeli olan yönetmemiz direkt olarak dizinin 2. sezonunun en başlarında sapsağlam bir şekilde durarak gerek senaryoyu gerekse de kurguyu ve kuruluşu da o yönetilecek. Netflix'in platforma da aktardığı son bilgiye göre de Netflix'in 1. sezonuyla birlikte kısa sürede oldukça sevilmiş dizisi olan The Witcher'ın 2. sezon çekimlerinin neredeyse Ağustos ayına kadar tam sürmesi beklenirken dizinin de 2021 yılında yayınlanması veya 2019 yılının son yarısında yani ani Aralık ayında olduğu gibi 2020 yılının da son yarısında yani Aralık ortası gibi yayınlanması da söz konusu olabilir. Şimdi ise bu nihai olan dizinin var olan da 1. sezon tanıtımına bakalım. Hazır mısınız? Eh, o zamanda kemerleri sıkı bağlayın çünkü tanıtım videosuna uçuyoruz!

5-Things-GoT-Fans-Will-Love-About-Witcher-4.jpg

Netflix'in Kısa Sürede Sevilen Dizisi Olan The Witcher'ın 1. Sezon Resmi Tanıtım Videosu!
Her şey güzel ve hoş ancak bu nihai diziyi bilmeyenlerden misiniz? O zaman sizlere şiddetle önerebileceğim sayılı Netflix yapımlarından olan bir dizidir ki eminim bu diziyi de çoğu dizide yaptığınız gibi yani tek oturuşta bitireceksiniz diyemem çünkü dizinin bölümleri biraz uzun ama gerçekten de o kadar nihai zamanınız var ise bitirebilirsiniz. Büyük ihtimal o diziyi izledikten sonra 2020 yılının son yarısında yani Aralık ayında veya 2021 yılına kadar 2. sezonunun da çıkacağı güne gün sayacaksınız. Tüm bunların yanı sıra eğer gerçekten de 1. sezonunu tanıtım videosunu izlemediyseniz ve izleyip diziye de şans vermek isteyenlerdenseniz size kolaylık sağladım ve tanıtım videosunu da aşağıya koydum. Son olarak da yeni nihai konumuzun da burada da sonuna geldik. Konumu buraya kadar okuyan ve okumayan bütün herkese de teşekkür ederim.

ftepx4Ku3ZSpC76aALJGz5.jpg

the-witcher_7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Stranger Things 3. sezon 1. bölümdeyim, umarım ben sonuna gelene kadar 4. sezon çıkar :).
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konumu buraya kadar okuyan ve okumayan bütün herkese de teşekkür ederim.

Bu kısmı'da gördüm :).

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Bilgilendirici Konu Teşekkürler

PucketNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Uygar#8406

Elmaslar
14
Puanlar
910
Minecraft
Uyqar
Heycanla bekliyorum...

Dyke

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
99
Puanlar
1.335
İlk sezonu 1 günde bitiren birisi olarak 2. sezonu heyecanla bekliyorum :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Stranger Things 3. sezon 1. bölümdeyim, umarım ben sonuna gelene kadar 4. sezon çıkar :).
Konumu buraya kadar okuyan ve okumayan bütün herkese de teşekkür ederim.
Bu kısmı'da gördüm :).

Diziyi halen izliyor olmana sevdim. Çünkü benim halen izleyebileceğim bölüm yok ki konuyu sonuna kadar okuduğuna çok sevdim <3

Bilgilendirici Konu Teşekkürler

Açtığım bu konuyu bilgilendirici bulduğuna sevindim. Aynı zamanda bu nazik ve hoş yorumunuz içinde ayrıca da teşekkür ederim :))

Heycanla bekliyorum...

Değil mi? Dizinin 2. sezonunu şimdiden iple çekmeye başladım ama daha önümüzde çok yol var ;)

İlk sezonu 1 günde bitiren birisi olarak 2. sezonu heyecanla bekliyorum :)

Şahsen ben dizinin bölümleri biraz olduğu için ilk günden bitiremedim ama 3. gün gibi de bitirdim. Şimdiyse bende sizin gibi beklemedeyim :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

sabırsızlıkla bekliyorum

Maalesef, dizinin 2. sezon çekimleri Korona virüsünden dolayı iptal oldu. Bu konuyu açtığım zaman Korona virüsü olayı tavan yapmamıştı :'(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı