Sol Reklam

İnceleme Netflix'in Sevilen Dizisi Olan Stranger Things'in 4. Sezonu Çıkıyor!

Stranger Things'in 4. Sezonu Hoşuna Gitti Mi?

• Evet, gerçekten bu yeni sezonu hoşuma gidiyor.

Oylar: 4 80,0%
  • Hayır, benim bu yeni sezonda da umudum yok.

Oylar: 1 20,0%

• Oy Verenler
    5
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bende öyle, sanırım baştan izleyeceğiz. :D

Yani işin açıkçası baştan izlemekte biraz kötü oluyor. Ben bir kere denedim ve bazı sahneleri hatırlayınca hiç zevk alamadım. Pek önermiyorum ?

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
3 Sezon pek beğenmedim 4 belki güzel olur

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Sabırsızlıkla bekliyoruz :))

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Diziyi aşırı çok seviyorum fakat bu dizide sezon sıkıntısı çok fazla. 2021 yılında 4. sezonun çıkacağı söyleniyor bu da 3. sezon ve 4. sezon arasında 3 sene fark olduğunu gösteriyor. Ana karakterlerin gelişim çağında oldukları için boyları uzayacaktır bu da dizide sorunlar çıkartabilir. Düzenli bir şekilde sezonlar ilerlerse kitlesi daha fazla artabilecek bir dizi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Diziyi aşırı çok seviyorum fakat bu dizide sezon sıkıntısı çok fazla. 2021 yılında 4. sezonun çıkacağı söyleniyor bu da 3. sezon ve 4. sezon arasında 3 sene fark olduğunu gösteriyor. Ana karakterlerin gelişim çağında oldukları için boyları uzayacaktır bu da dizide sorunlar çıkartabilir. Düzenli bir şekilde sezonlar ilerlerse kitlesi daha fazla artabilecek bir dizi.​

Doğruyu söylemek gerekirse bu şey Netflix'in bir sürü yapımında var. (Örneğin La casa de papel.) Bu yüzden suçu Netflix'e atmalıyız ?

Demircan

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
8.710
Heyecanla bekliyorum.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Forumu kullanmayı bile unutmuşum konuyu açış tarihin şubatmış :D Ben de geç kaldın tarzı yorum yapmıştım... Eline sağlık güzel konu.
(Editledim)​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Forumu kullanmayı bile unutmuşum konuyu açış tarihin şubatmış :D Ben de geç kaldın tarzı yorum yapmıştım... Eline sağlık güzel konu.
(Editledim)​

Tabii, daha o zaman COVID-19 virüsü bile yoktu... Neyse bu güzel yorumlarınız için sizlere çok teşekkür ederim ? ?

dynamic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
47
Puanlar
1.925
3 Sezonuda izledim yeni sezonuda bekliyorum ama her sene aynı şeyler oluyo gibime geliyo,umarım bu sezon bi farklılık olur.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
3 Sezonuda izledim yeni sezonuda bekliyorum ama her sene aynı şeyler oluyo gibime geliyo,umarım bu sezon bi farklılık olur.​

İşin doğrusu biraz bana da öyle geldi. (Tabii, derleme dizisi olduğu için pek kafana takmana gerek yok.) 4. sezonu bekliyoruz :P

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı