Sol Reklam

Netflix, Türkiye'de İlk Ay Ücretsiz Üyelik Kampanyasını Sona Erdirdi

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
netflix-turkiye-aciklama-yapti.jpg

İlk Ay Ücretsiz Üyelik Kampanyası Sona Erdirildi!
Türkiye'de Kampanya Sona Erdi
Popüler yayın platformlarından biri olan Netflix, ilk ay ücretsiz üyelik kampanyasınını sonra erdirdi. Yeni üye olan kullanıcılar, ilk aylarında bu programı ücretsiz kullanabilmekteydi. Daha sonrasında ücret ödeme koşuluyla. Netflix, bu kampanyayı kesin olarak sona erdirdiğine bizlere açıkladı. Netflix'in Türkiye'de önemli derecede abonesi bulunmakta. Netflix, yeni üyeler kazanabilmek için belirli zamanlarda kampanyalar yapmaktadır. Netflix'in yeni üye kazanmak için kullandığı bir kampanya da ilk ay ücretsiz kampanyasıydı.

netflix-nx-1920x1080.jpg

Netflix'e üye olmak isteyen kullanıcılar, bu platformu denemek için ilk ay bu platformu kullanabiliyorlardı. Bu denemenin sonunda üyeliğine devam etmek isteyenler, ücretli olarak süresinin uzatabiliyordu. Fakat bu kampanya artık sona erdi. Şirketin neden bu kampanyayı sona erdirmesinin nedenini sizde biliyorsunuzdur. 1 kullanıcı bir çok hesap açıp ücretsiz olarak bu platformdan yararlanabiliyordu. Ödemi yöntemi olarakda sanal kartlar tanımlayıp, platformu ücretsiz şekilde 1 ay boyunca kullanabilmekteydiler.
Netfilix Türkiye Sözcüsü: ''Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz.” diye açıklama yapmıştır.

netflix-logo-header.jpg

Yazar Yorumu:
Öncelikle bu sistemden bende 1 kere yararlanmıştım. Fakat daha sonra Netflix yapımcılarının haklarını yemek istemeyip ücretli bir şekilde kullanmaya devam etmiştim. Neden böyle bir şey yaptın * mısın ? diyen kişilere ise şunu söylemek istiyorum. Ben korsan bir şekilde insanların hakkını yiyecek davranışlar yapmayı tercih etmiyorum. Netflix şirketinin bu kampanyayı kaldırması cidden çok hoşuma gitti. Yakın bir arkadaşım uzun süre bu kampanyayı kullandı. Bir çok yeni hesap açıp platformdan yararlanıyordu.

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Ben 3 ay sanıyodum

Konu güzel olmuş :evet:

• Crake •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Elmas bırakmayı unutmuşum hem bırakayım konu öne çıksın

• Crake •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •

Shami

Çok yakında vizyonda!

Discord:

Shami#9818

Elmaslar
52
Puanlar
1.210
Merhaba, böyle bir konu açmanız açıkçası bilgilendirici olmuş bir yandan da üzücü böyle bir kampanyanın sonlanması.​

• Crake •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Merhaba, böyle bir konu açmanız açıkçası bilgilendirici olmuş bir yandan da üzücü böyle bir kampanyanın sonlanması.​
Yazar yorumu kısmında yazdığım yazıyı okursanız eğer üzücü olmasını düşünmeyeceksiniz. Şirketin yerine kendinizi koyabilirsiniz. Ücretli bir platform kuruyorsunuz fakat ücretsiz olarak dağıtılıyor gibisinden :)

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Netflix de reklam yok deme

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Netflix devri bitebilir şuan kaldırmaları bence çok kritik. Bu arada ilk defa konunu okumamama rağmen yazı stilin ve kendine has bir anlatım şeklin gayet çok güzel. Bundan sonra daha güzel konuları bekliyoruz..

• Crake •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Netflix devri bitebilir şuan kaldırmaları bence çok kritik. Bu arada ilk defa konunu okumamama rağmen yazı stilin ve kendine has bir anlatım şeklin gayet çok güzel. Bundan sonra daha güzel konuları bekliyoruz..
Konumu beğenmenize sevindim. Şöyle söylemek gerekirse bence devri bitmedi. Bir çok kişi bu kampanyanın bitmesinden sonra ücretli olarak platformu satın alacak ve tekrardan Netflix üst sıralara çıkacak.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Netflix de reklam yok deme
Tecrübe ettiğim kadarıyla reklam görmedim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence Netflix'in böyle adımlar atması yerine sızdırılan dizi, film ve belgesel içeriklerine el atması gerekir ne kadar doğru olup olmadığı tartışılır.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Kötü oldu ama neseki geçenlerde satın aldım :))

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
En başından 1 aylık deneme sürümü olmamalıydı, 3 gün ideal bir süre deneme yapmak için

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
1 ay uzun bir süreydi kaldırılması yerine azaltılabilirdi (örneğin 1 hafta).
Ayrıca torrent vs. yardımıyla kolaylıkla bütün dizileri bulabiliyorsunuz. Onlara el atmaları gerekir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı