Sol Reklam
Sağ Reklam

neden hile açıyorum? (CS:GO)

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.763
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Evet, bu soru çok fazla soruluyor, sorulmuştu da. Gerek MC-TR Yönetimde gerek Oyungezgin Yönetimde. Bu soruya cevap olarak kısa anlatmayı çalışacağım: umarım beni anlarsınız.

Hile açma sebebim insanlar hile açıyor diye değil. İnsanları çıldırtmak. İnsanları çıldırtmak çok zevkime gidiyor yani bana çoğu insan manyak der gerçekten de bir manyak deliyim. Bazı günler ( zamanında ) MC-TR Discord sunucusunda hileli CS:GO oynardım baya eğlenceliydi insanlar gülüyordu ben de ee tabi izleyince zevkiniz moraliniz yerine geliyor deyip çıkıyordum. Şimdi sorulan diğer bir soru ise hala kullanıyor musun? Bilen bilir benim 7 adet Steam hesabım var tüm rütbeleri ( dz, rekabetçi ve yoldaş ) üst kıdeme işte global wirewolf falan. Bu hesapları riske atmamak amaçlı hilesiz trollemeler yapıyorum ama hala çok eğlenceli, şunu anladım lan*. Hilesiz daha iyi oynuyorum :D @* belki ilgini çeker ya da @OFEZA bakarsınız konuya hadi grzsz

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

1581163819696.png

@elvio2old

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Minecraft'tada ben çoğu zaman hileli oynuyorum verdiği zevk ayrı oluyor.​

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

I don't know

Pluginer & Tasarımcı & Maper | play.rainbownw.xyz

Discord:

I don't know

Elmaslar
80
Puanlar
0
Minecraft
I don't know
hmm demek öyle ha :D

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Bu olay yaş ve olgunlukla ile de alakalı. Hile açarak hem karşı tarafın vaktini boşu boşuna harcamış oluyorsunuz hem de oyun firmasının ürettiği emeğe saygısızlık ediyorsunuz. Dinsel açıdan öbür tarafta kul hakkından sorgulana bilirsiniz. Şahsen ben hilelere hakkımı helal etmiyorum. Tabii ki her hile açana değil adam denemek için açmış olabilir , arkadaşını trollemek için açmış olabilir ama public bir sunucuda bile isteğe açtıysa .. kötü bir durum.

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Türk oyununda hile açmıyonuz ya o bize yeter :-)

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
239
Puanlar
6.885
Yer
Japan
Hile açanın kendine saygısı yoktur. Ayrıca hile açanın birinin hayatta hiçbir becerisi yoktur. Vuramadığın için hile açıyorsun ve diğer iyi oynayan insanlara özeniyorsun ama elin kolun olmadığı için vuramıyorsun.

ErdemAgaTR

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

xScreame

Elmaslar
45
Puanlar
6.500
Yer
Istanbul/Türkiye
Minecraft
xScreame

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Kul hakkına GİRMEYİN
maşallah müslüman kul sayısı artış gösteriyor şeairi islamiyeyi yayalım inşallah daimen devam edesin erdem aga tr bu konu hakkında
benim görüşüm;
ben yonan hile açmaya utanmıyor birde trolliyorun diyor troller asya kıtasında yaşar ordada koronovirüz var adam olun yokusam oraya gönderirin mentollu mendil.

S

sooply

Ziyaretçi
maşallah müslüman kul sayısı artış gösteriyor şeairi islamiyeyi yayalım inşallah daimen devam edesin erdem aga tr bu konu hakkında
benim görüşüm;
ben yonan hile açmaya utanmıyor birde trolliyorun diyor troller asya kıtasında yaşar ordada koronovirüz var adam olun yokusam oraya gönderirin mentollu mendil.

maşkanım benim için açıklamıştır @Staffy severiz oy sana başkanım 3 seneye geliyor

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hilelerden bıkıp hilelere karşı hile açıp 600-650 liralık envantere sahip olan hesabımdan, "VAC" yediğim doğrudur ?

1581177935144.png

1581177965800.png

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı