Sol Reklam
Sağ Reklam

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
yeni_logo.png

Selamlar arkadaşlar. Forumumuz MC-TR'ye hoş geldiniz! Bu gün hep beraber iki farklı yoldan (orijinal siteden ve crackli yoldan) Minecraft indirmeyi öğreneceğiz. Sizi fazla tutmamak adına hemen konuya geçiyorum.

minecraft-recensione-v6-28206-1280x16.jpg

Orijinal Siteden İndirmek
Kesinlikle size bu yolu öneririm. Korsana tamamen karşıyız!

Screenshot_17.png

ADIM - 1
Minecraft'ı satın alacağımız siteye giriş yapıyoruz.

Screenshot_1.png

ADIM - 2
Siteden satın al butonuna tıklıyoruz.

Screenshot_2.png

- BONUS -
Fiyatı yüksek bir oyun ile karşı karşıyayız. Satın almadan önce Mojang firmasının bize özel hazırladığı rehbere bakmakta yarar var.

Screenshot_3.png

ADIM - 3
Kayıt formunu dolduruyoruz. Dikkat edin! Buraya yazdığınız her bilgiyi kayıt edin. Sonrasında hesabınıza giriş yapma ve ayarlarını düzenlemek için ihtiyacınız olacak.

Screenshot_4.png

ADIM - 4
Girdiğiniz mail adresinize bir mesaj gelecek. Mesaja girin ve aktivasyon linkine tıklayıp hesabınızı onaylayın. Size mail içinde aktivasyon linkinin ne olduğunu anlatıyor. Zaten kocaman bir okla gösteriliyor. Tek yapmanız gereken ona bir kere tıklamak.
Dikkat! Gelen mail spam kutunuza düşmüş olabilir. Orayı kontrol etmeyi unutmayın.

Screenshot_5.png

ADIM - 5
Şimdi size kredi kartı bilgilerinizi isteyecek. Eğer oyunu satın almaya karar verdiyseniz korkmadan girebilirsiniz. Satın alım yaptıktan sonra sizden 3 soru seçmenizi ve cevaplamanızı isteyecek. Soruları ve cevapları kaydedin ve kimseyle paylaşmayın. Her giriş yapışınızda bu soruları ve cevapları size tekrar tekrar soracak.

Screenshot_6.png

ADIM - 6
Son olarak da oyunu indirebilirsiniz.

Screenshot_9.png

Korsan Yoldan Ücretsiz İndirmek
Bu yolu kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz. Hiç şekilde kendinize skin ayarlayamazsınız veya çoğu büyük sunucuya giriş sağlayamazsınız.
İndirmeniz takdirde tüm sorumluluk sizde olacaktır.

IqX8N7BaAwSuCzBho1DLmDl72eJkfbmt4t8yenImKBVvK0kTmF0xjctABnaLJIm9.jpg

ADIM - 1
En güvenli sitelerden birine giriyoruz.

Screenshot_10.png

ADIM - 2
İndirme tuşuna basıp inmesini bekliyoruz.

Screenshot_11.png

ADIM - 3
Açılan programa oyun içi adımızı yazıp, oyunun sürümünü seçiyoruz ve oyna tuşuna basıyoruz.

minecraft.jpg

Şimdi oyunu bir şekilde indirdiğimize göre sürüm seçme nasıl yapılır ona geçelim.
Sadece satın alım yaptığınız Minecraft için gösterebiliyorum çünkü korsan Minecraftlar birbirlerinden farklı oluyor. Siz isim yazmadan önce bir bakınızı ''options'' yazısı var mı? Var ise oradan %90 ihtimalle sürüm seçebilirsiniz.

Satın Aldığımız ve İndirdiğimiz Minecraft'da Nasıl Sürüm Seçeriz?

Screenshot_12.png

ADIM - 1
Başlatma seçenekleri tuşuna basıyoruz.

Screenshot_13.png

ADIM - 2
+ işaretine basıyoruz.

Screenshot_14.png

ADIM - 3
Sürüm seçiyoruz ve bir isim koyuyoruz.

Screenshot_15.png

ADIM - 4
Artık haberler kısmına geldiğimizde, yukarı bakan ok tuşuna basıp eklediğimiz sürümü seçebilir ve oyunumuzu rahatça oynayabiliriz.

Screenshot_16.png

9tXunJ.png

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Yazıldığı tarih: 06.2018
-veba

Ekler

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    1.014 bayt · Görünt.: 396
  • IqX8N7BaAwSuCzBho1DLmDl72eJkfbmt4t8yenImKBVvK0kTmF0xjctABnaLJIm9.jpg
    IqX8N7BaAwSuCzBho1DLmDl72eJkfbmt4t8yenImKBVvK0kTmF0xjctABnaLJIm9.jpg
    41,8 KB · Görünt.: 349

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Aynı konuyu eskiden bende açmıştım ama yinede eline sağlık.
Benim Konum

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Görev olarak verildiği için başka benzer konu var mı diye araştırmadan açtım. Senin konunda çok güzel olmuş eline sağlık. :;p
Teşekkürler, benim konum önceden açılmıştı zaten eskilerden kaldığından dolayı fazla bir işe yaramaz daha ama sen tekrar bize böyle bir konu hakkında bilgi verdin.

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Eki Görüntüle 31655
Selamlar arkadaşlar. Forumumuz MC-TR'ye hoş geldiniz! Bu gün hep beraber iki farklı yoldan (orijinal siteden ve crackli yoldan) Minecraft indirmeyi öğreneceğiz. Sizi fazla tutmamak adına hemen konuya geçiyorum.

Eki Görüntüle 31656

Orijinal Siteden İndirmek
Kesinlikle size bu yolu öneririm. Korsana tamamen karşıyız!

Eki Görüntüle 31685

ADIM - 1
Minecraft'ı satın alacağımız siteye giriş yapıyoruz.

Eki Görüntüle 31661

ADIM - 2
Siteden satın al butonuna tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 31662

- BONUS -
Fiyatı yüksek bir oyun ile karşı karşıyayız. Satın almadan önce Mojang firmasının bize özel hazırladığı rehbere bakmakta yarar var.

Eki Görüntüle 31663

ADIM - 3
Kayıt formunu dolduruyoruz. Dikkat edin! Buraya yazdığınız her bilgiyi kayıt edin. Sonrasında hesabınıza giriş yapma ve ayarlarını düzenlemek için ihtiyacınız olacak.

Eki Görüntüle 31664

ADIM - 4
Girdiğiniz mail adresinize bir mesaj gelecek. Mesaja girin ve aktivasyon linkine tıklayıp hesabınızı onaylayın. Size mail içinde aktivasyon linkinin ne olduğunu anlatıyor. Zaten kocaman bir okla gösteriliyor. Tek yapmanız gereken ona bir kere tıklamak.
Dikkat! Gelen mail spam kutunuza düşmüş olabilir. Orayı kontrol etmeyi unutmayın.

Eki Görüntüle 31665

ADIM - 5
Şimdi size kredi kartı bilgilerinizi isteyecek. Eğer oyunu satın almaya karar verdiyseniz korkmadan girebilirsiniz. Satın alım yaptıktan sonra sizden 3 soru seçmenizi ve cevaplamanızı isteyecek. Soruları ve cevapları kaydedin ve kimseyle paylaşmayın. Her giriş yapışınızda bu soruları ve cevapları size tekrar tekrar soracak.

Eki Görüntüle 31666

ADIM - 6
Son olarak da oyunu indirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 31668

Korsan Yoldan Ücretsiz İndirmek
Bu yolu kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz. Hiç şekilde kendinize skin ayarlayamazsınız veya çoğu büyük sunucuya giriş sağlayamazsınız.
İndirmeniz takdirde tüm sorumluluk sizde olacaktır.

Eki Görüntüle 31687

ADIM - 1
En güvenli sitelerden birine giriyoruz.

Eki Görüntüle 31670

ADIM - 2
İndirme tuşuna basıp inmesini bekliyoruz.

Eki Görüntüle 31671

ADIM - 3
Açılan programa oyun içi adımızı yazıp, oyunun sürümünü seçiyoruz ve oyna tuşuna basıyoruz.

Eki Görüntüle 31672

Şimdi oyunu bir şekilde indirdiğimize göre sürüm seçme nasıl yapılır ona geçelim.
Sadece satın alım yaptığınız Minecraft için gösterebiliyorum çünkü korsan Minecraftlar birbirlerinden farklı oluyor. Siz isim yazmadan önce bir bakınızı ''options'' yazısı var mı? Var ise oradan %90 ihtimalle sürüm seçebilirsiniz.

Satın Aldığımız ve İndirdiğimiz Minecraft'da Nasıl Sürüm Seçeriz?

Eki Görüntüle 31676

ADIM - 1
Başlatma seçenekleri tuşuna basıyoruz.

Eki Görüntüle 31677

ADIM - 2
+ işaretine basıyoruz.

Eki Görüntüle 31678

ADIM - 3
Sürüm seçiyoruz ve bir isim koyuyoruz.

Eki Görüntüle 31679

ADIM - 4
Artık haberler kısmına geldiğimizde, yukarı bakan ok tuşuna basıp eklediğimiz sürümü seçebilir ve oyunumuzu rahatça oynayabiliriz.

Eki Görüntüle 31680

Eki Görüntüle 31681
Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Yazıldığı tarih: 06.2018
-veba
Yararlı :;p

MortalTortis

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Başarılar ve teşekkürler​

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Güzel bir tanıtım konusu.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı