Sol Reklam

NACSSHOST'mu Yoksa Bihency mi?

Sizce En İyisi Hangisi

• Oy Verenler
    51
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Merhabalar tekrar'dan,

Sırf yorum yapmak için yorum yazsaydık sadece site tasarımızın yetersiz olduğu söyler geçerdik. Ayrıca web sitenizin arayüzü biraz basit duruyor bunu belirtmek istiyoruz. Ayrıca firma için kullandığınız logo bile alıntı merak edenler için Slake Hosting Template gidip demo'dan inceleyebilir.

Vergi levhasında sizin adınız geçiyor şirketin adı geçmiyor, nasıl Bihency Teknoloji olarak kurulduğunu anlamış değilim, ünvan vergi levhasında gözükmekte oluyor çünkü.

BTK'nın belirttiği her ay alan adı için rapor vermek zorundasınız sunucu kaydı için ilk başta sadece sahip olduğunuz (kiraladığınız değil) sunucular için bilgi veriyorsunuz.

Stok sorununa gelecek olursak stok durumu olmadığı zaman sitemizde sol alt kısımda belirtilmekte oluyor stok sıkıntısı yaşadığımız durumlar. Eğer stok sorunundan bir firmayı kötü firma olarak anlıyorsanız yapabileceğimiz bir şey yok sizin kararınız.
hani nerede belirtiliyor bana belirtilmedi?

YulafEzmesi

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
3.970
Merhabalar tekrar'dan,

Sırf yorum yapmak için yorum yazsaydık sadece site tasarımızın yetersiz olduğu söyler geçerdik. Ayrıca web sitenizin arayüzü biraz basit duruyor bunu belirtmek istiyoruz. Ayrıca firma için kullandığınız logo bile alıntı merak edenler için Slake Hosting Template gidip demo'dan inceleyebilir.

Vergi levhasında sizin adınız geçiyor şirketin adı geçmiyor, nasıl Bihency Teknoloji olarak kurulduğunu anlamış değilim, ünvan vergi levhasında gözükmekte oluyor çünkü.

BTK'nın belirttiği her ay alan adı için rapor vermek zorundasınız sunucu kaydı için ilk başta sadece sahip olduğunuz (kiraladığınız değil) sunucular için bilgi veriyorsunuz.

Stok sorununa gelecek olursak stok durumu olmadığı zaman sitemizde sol alt kısımda belirtilmekte oluyor stok sıkıntısı yaşadığımız durumlar. Eğer stok sorunundan bir firmayı kötü firma olarak anlıyorsanız yapabileceğimiz bir şey yok sizin kararınız.
bahsettiğiniz temayı açıldıklarından beri kullanıyorlar nereden vuracağız diye çok güzel düşünüyorsunuz

NacssHost

NACSSHOST - Her daim bir tık yanınızda

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
hani nerede belirtiliyor bana belirtilmedi?
Alacağınız oyun sunucusunun sayfasında sol altta stok durumu olmadığı zaman bildirim çıkmaktadır, dikkat etmemişsiniz sanırım.

bahsettiğiniz temayı açıldıklarından beri kullanıyorlar nereden vuracağız diye çok güzel düşünüyorsunuz

Attığınız videolar sadece Pterodactyl panel ve bahsettiğim template olan video var, ben size belirtilen firmanın logosundan bahsediyorum. Hangi kurumsal firma alıntı logolar kullanıyor bu devirde? Sorusu/problemi olan PM yoluyla konuşmaya devam edebilir.

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Alacağınız oyun sunucusunun sayfasında sol altta stok durumu olmadığı zaman bildirim çıkmaktadır, dikkat etmemişsiniz sanırım.

Attığınız videolar sadece Pterodactyl panel ve bahsettiğim template olan video var, ben size belirtilen firmanın logosundan bahsediyorum. Hangi kurumsal firma alıntı logolar kullanıyor bu devirde? Sorusu/problemi olan PM yoluyla konuşmaya devam edebilir.
gelip bana dmden bot host var diyen de sizin kurucunuz satın alınca teslim edilemeyen makine de sizin makineniz e ne anladım ben bu işten? herkes mağdur. bana verdiğiniz makine de bir yerden sonra gitti zaten.

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Merhabalar tekrar'dan,

Firmanızı kötülemek amaçlı bir yorum yazmadım siz öyle algılıyor iseniz öyle olsun. Sadece stok sorunu yüzüden bunu belirtmek istedim onun dışında sunucunuzun performansı falan güzel

NacssHost

NACSSHOST - Her daim bir tık yanınızda

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
gelip bana dmden bot host var diyen de sizin kurucunuz satın alınca teslim edilemeyen makine de sizin makineniz e ne anladım ben bu işten? herkes mağdur. bana verdiğiniz makine de bir yerden sonra gitti zaten.

Evet, hâlen var. Eski cihazda ki sunucular kapatıldı ve discord sunucumuz'dan everyone ile duyurusu atıldı, tüm destek talebi oluşturmuş müşterilerimiz cihazlarının IP adresi değiştirilerek geri aldı. Burada sizin sorumluluğunuzda olan bir durum.
Ek olarak stok sorunu yaşandığı için sizlere geçici olarak Ryzen 7 3800X sunucu sağladık sonra o cihazlar devre dışı bırakıldı (duyuru atılarak) siz her hangi bir ticket oluşturmamışsınız veya discord'dan iletişim sağlamamışsınız.

Firmanızı kötülemek amaçlı bir yorum yazmadım siz öyle algılıyor iseniz öyle olsun. Sadece stok sorunu yüzüden bunu belirtmek istedim onun dışında sunucunuzun performansı falan güzel

Sorun değil, belirttiğimiz gibi stok sorunu yaşandığı zaman web sitemizde ve discord sunucumuz da gerekli bildirim ve düzenlemeleri sağlıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
A

Amot

Ziyaretçi

Evet, hâlen var. Eski cihazda ki sunucular kapatıldı ve discord sunucumuz'dan everyone ile duyurusu atıldı, tüm destek talebi oluşturmuş müşterilerimiz cihazlarının IP adresi değiştirilerek geri aldı. Burada sizin sorumluluğunuzda olan bir durum.
Ek olarak stok sorunu yaşandığı için sizlere geçici olarak Ryzen 7 3800X sunucu sağladık sonra o cihazlar devre dışı bırakıldı (duyuru atılarak) siz her hangi bir ticket oluşturmamışsınız veya discord'dan iletişim sağlamamışsınız.

Sorun değil, belirttiğimiz gibi stok sorunu yaşandığı zaman web sitemizde ve discord sunucumuz da gerekli bildirim ve düzenlemeleri sağlıyoruz.
Öncelikle Yanıtınız İçin Teşekkürler 2 Firmayı Birbirine Düşürmek İstemezdim Malesef Ama Yinede Yanıtınız Ve ilginiz için teşekkürler Ben NacssHost Düşünsemde Ortaklarım i9 dan dolayı Bihency dedi Bu yüzden Bihency e Geçicez İ9 Yakında Demiştiniz Discorddan Gelirse Kişisel VDS imi Sizden Alabilirim

A

Amot

Ziyaretçi
Tam olarak ana sayfada neyi yetersiz gördünüz? Sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz. Bırakın müşteriler değerlendirsin. Firmamız farklı bir isimde hizmet vermekteydi. Sonrasında ünvan Bihency Teknoloji olan farklı bir şirket kuruldu.

Müşterilerimizle iletişime geçmeye çalıştık, bize geri dönüş sağlamadı. Zaten her şey ortada olduğu için diretmek istemedik.

BTK'ya yer ay rapor vermek zorundasınız, tespiti halinde çok büyük yaptırımları bulunuyor. Ülkemizde çok fazla ilgilenilmediği için çoğu firma dikkate almıyor. Başvuru yaparken imzaladığınız kağıtta zaten yazıyor. Biraz da internette araştırabilirsiniz.
Sizlerede Yanıtnız İçin Teşekkürler Ortaklarımın Kararıyla VDS imizi Sizden Alıcaz Memnun Kalırsak Devam Ederiz İnşallah Ve birşey sormak istiyorum @bihency Siz Değilmisiniz Öle Biliyodum Ama ?

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
bihency'i de nacss'ı da tercih etmeyin. yukarıda olan olayları ben yeni duyuyorum. rabisu en iyisi rabisu alın.

vicdum

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

vicdum#0654

Elmaslar
44
Puanlar
13.625
Minecraft
vicdum
Şansını zorlama bilindik firmaları bir kaç aylık firmalara tercih etme, iki gün sonra kimsenin başı ağrımasın '':/''

enes23

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
8.700
En iyisi benim gelin sizi dolandırıyım discord: Vipper#7382

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Bihency

Edip3434

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

EdipHSDMR#2002

Elmaslar
4
Puanlar
6.260
Minecraft
EdipHSDMR
NacssHost ve Bihency gibi hostingleri değilde daha korumalı olan sunuculara geçebilirsiniz. Örneğin; Keyubu,Batihost,Govizyon tavsiye ederim.

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı