Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Mojang Studios'un Yeni Oyunu Minecraft Legends 2023 Yılında Bizleri Bekliyor!

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
legends1.png

Mojang Studios'un Yeni Oyunu Minecraft Legends! Maceraya Hazır mısınız?
Mojang Studios ve Blackbird Interactive tarafından geliştirilme aşamasında olan, Xbox Game Studios tarafından yayınlanması beklenen Minecraft serüveninin yeni oyununa hep beraber merhaba diyelim. Gerçek zamanlı aksiyon ve strateji türünde ki Minecraft Legends, 2023 yılının ilk çeyreğinde Nintendo Switch, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Windows platformlarında oyuncular ile buluşmayı bekliyor olacak.

Oyunun Hikayesi
"Yaşlıların bizlere anlattığı efsanelere göre, barış, bolluk ve huzur içerisinde yaşayan bir köy varmış, ta ki o güne kadar. Bir gün köyün üzerini kasvetli kara bulutlar sarmış ve etrafta ne var ne yok tüketmeye başlamış, derken bir den bire bir sallantı ve ardından da yüksek bir ses gelmiş. Köyün karşısında ki dağın tepesinde adeta cehennemi andıran bir geçit ve geçidin içerisinden çıkan zebani benzeri canavarlar köyün dört bir yanına dağılmış, etrafı yakıp yıkmış ve karşılarına çıkan her şeyi tüketmişler. Kahramanımız bizlere cesur, yaratıcı ve sakin kalmamızı söyleyerek bu dünyaya ait dostları ile birlikte bize yardım etmeye gelişinin ardından çok uzun bir zaman geçmedi ki savaş nidaları atarak geri dönüşlerini gördük. O dostlar kim mi? İskeletler, zombiler, creeperlar ve bu dünyada doğmuş ve belli bir düzen içerisinde yaşan diğer canlılar. Onlar bize, arkadaşlığın ve dostluğun önemini gösterdi. Bu efsane yıllardan beri bizim krallığımızın efsanesidir."

Oyunun fragmanında ki hikaye bu şekilde, henüz daha büyük bir gelişme ve haber alamadık. Önümüzde ki zamanlarda daha büyük bir güncelleme ardından daha fazla detay paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Oyunun fragmanını ve Minecraft orijinal sayfasının bağlantısını buraya bırakıyorum. Sizlerin fikirleri neler? Bence gayet güzel bir çok oyunculu oyun ile karşımıza çıkacaklar. Sonra ki güncelleme ve haberlerde tekrardan görüşmek üzere.

Editör Notu: Çeviri tamamen bana aittir, gerek Youtube gerek Wikipedia sayfasından çevrilerek yapıldığı için hikaye bazında bazı farklılıklar olabilir şimdiden özür diliyorum.

Hisar Oyuncu

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
905
Yer
Türkiye
Minecraft Microsofta geçince bence hak ettiği değerini aldı

stinker

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

stinkêr#0017

Elmaslar
1
Puanlar
135
Yer
Türkiye
Minecraft
stinkerxd
Çok başarılı. Umarım herkes bu zevki tadabilir.

Superaykan

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Shiroe#0587

Elmaslar
3
Puanlar
135
Yer
İstanbul
Minecraft
Superaykan
Minecraft dışında çok ilgi gördüğünü sanmıyorum ancak teması güzele benziyor ne kadar pahalı olsada artık oyunları

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
129
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Oynayıp bitirdim pek sarmadı bu tarzı seviyorsanız hoşunuza gidecektir

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı