Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Mojang Studios Yetkilileri 1.17 Hakkında Soruları Cevapladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
1605653238642.png

Mojang Studios Yetkilileri 1.17 Hakkında Soruları Cevapladı!
Mojang, her sene Minecraft için en az 1 adet güncelleme çıkarmaktadır. Geçtiğimiz sene oyunun diğer dünyası Nether'ı yenileyen Mojang, bu sene ise mağara ve dağları yenileyerek oyunu daha ileriye götürmeyi planlıyor. Bu güncellemeler yapılırken oyuncuların kafasında çok fazla soru oluşuyor. Mojang yetkilileri ise bunları düşünerek "Ask Mojang" başlığı altında oyuncularından gelen soruları yanıtlıyor.

Geçtiğimiz günlerde Minecraft'ın resmi YouTube kanalında yayınlanan videoda oyunculardan gelen soruları yanıtlayan Agnes ve Mojang yetkilileri, oyuncularına ufakta olsa bilgi veriyor. Oyunun diğer deneme sürümü hakkında bilgi vermeseler de, ekibin şu anlık büyük yeniliklere yol açmadığını ve ufak ufak ilerlemeler kaydedeceklerini belirttiler. Buna ek olarak sürümün gelişimi hakkında perde arkasını görüyoruz. Sizde soru ve cevapları merak ediyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz. Şu anlık Türkçe alt yazı bulunmasa da İngilizce'si iyi bir arkadaşımız bu videoyu çevirebilir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Videodaki ablamızı ben baya bir sevdim ? (Tabii, bunu İngilizce bilmeyen kitle anlamayacaktır :D)

L

Lendry

Ziyaretçi
Keçinin diğer hayvanlara vurması gerçekten çok güzel bir özellik. Benim çok hoşuma gitti ve baya eğleniyorum diğer hayvanlara karşı saldırınca. :'D:'D

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Tamamen küplerden oluşan bir oyun çok güzel yerlere gidiyor resmen küplerden evreni yapacaklar yakında inanıyorum bir gün Minecraft'a Uzay gelecek. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı