Sol Reklam

Tanıtım Mobil Oyunların En Güzelleri - Telefonun Yıldızları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
EDEA5998-CE71-4963-B9AF-6557BB4CE77F.jpeg

En Güzel Mobil Oyunlar
Telefonun yıldızlarıyla tanışın!

Merhaba değerli Minecraft Türkiye okurları, bugün sizlere mobil platformda yayınlanan en başarılı oyunları tanıtacağım. Türkiye'de mobil oyuna verilen ilgi çok fazla, bunun başlıca nedenleri herkesin bilgisayar sahibi olmaması ama Türkiye'de çoğu insan telefon sahibi, sıkıldıkları için zaman geçirecek oyun arıyorlar ve platformun en başarılı oyunlarını indiriyorlar, eğer sizler de yeni oyun arayışındaysanız kesinlikle bu konumu dikkatli şekilde okumalısınız, size konumda birbirinden güzel üç oyunu tanıtacağım. Oyunların sıralaması yoktur benim için üçü de aynı değerdedir, eğer indirip oynarsanız hangisinin daha iyi olduğunu yorumlardan belirtebilirsiniz, fikirleriniz benim için gerçekten önemli listede bulunmasını istediğiniz oyunları da aşağıdan belirtebilirsiniz.

69F02C73-505A-4C5C-A066-3AAB7F9DD1D8.jpeg

Player Unknown's Battle Grounds Mobile
Tebrikler! Çorba parası çıktı.

Değerli Minecraft Türkiye okurları, listemde Player Unknown's Battle Grounds Mobile adlı oyuna yer verdim, oyun Steam üzerinde çok satınca telefon versiyonu için çalışmalara başlayan Tencent Games, telefon versiyonu için kollarını sıvadı ve gerçekten telefonda açık dünya, hayatta kalma oyunu yaptı ve çok güzel bir oyun oldu. Grafikleri bilgisayardaki ile neredeyse aynı, her model telefona uygun olduğu düşünüyorum, ayarlardan çözünürlüğü düşük seviyeye alırsanız oyununuz kasmaz, eğer oyunu ilk kez indiriyorsanız genellikle sakin yerlere atlayın, otomatik toplama seçeneğini açın ve gözünüz hep haritada olsun, oyunda çoğu kişi saklanıyor, siz de 100 kişinin hesaplaştığı sonsuz dünyada hünerlerinizi gösterebilirsiniz.

BFD9DD37-4690-4F90-81E7-978734E1B1E8.jpeg

Brawl Stars

Değerli Minecraft Türkiye okurları, listemde Brawl Stars adlı oyuna da yer verdim, şahsen oyunu çok fazla oynuyorum ve gerçekten beğeniyorum özellikle arkadaşlarınızla oynarsanız gerçekten keyifli oluyor. Oyunun amacı Battle Royale gibi 10 kişi bir arenaya bırakılıyor, alan her zaman daralıyor. Sandıklardan enerji toplayıp en son yaşayan kişi olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun başında size Shelly adlı karakteri veriyorlar, küçümsemeyin oyunun en işlevli karekterlerinden birisidir, özellikle yakından alamayacağı karakter neredeyse yoktur ama siz yine de efsanevi kullanmaya özel gösterin, oyunun en sağlam karakteri bana göre Crow'dur, zehirli ok fırlatan karakter yakından çok fazla uzaktan az vuruyor, fakat zehiri yüzünden rakip canını iyi yenileyemiyor ve canı sürekli azalıyor, süper gücü ile rakiplerinin üzerine atlayan Crow eğer iyi atlarsa yaklaşık 8000 e yakın can götürüyor.

2308DF3F-0060-4CB0-8D49-F3A93B63DCE7.jpeg

Fortnite
Eğlencenin dibine vurun!

Merhaba değerli Minecraft Türkiye okurları, listemde Fortnite adlı oyuna da yer verdim. Oyun Battle Royale tarzı yapılan bir oyundur, gerçekçi gibi olmasa bile güzel bir oyun zevki veren grafikleri ve oyun mekanikleri vardır, çeşit çeşit kostümler ve aksesuarlar ile karakterinizi baştan yaratabilirsiniz, oyun sürekli kendini geliştiriyor ve gerçekten çok güzel bir kitleye sahip. Twitch platformunda en fazla izlenen oyun olma başarısına sahip, oyunun bilgisayar sürümü böyleyken mobil sürümü nasıl diye merak ediyor olabilirsiniz, pek farklarının olduğunu düşünmüyorum fakat mekanikler ve kontrollerin daha rahat olması bilgisayarı öne geçiriyor, ama mobil sürümünde arkadaşlarınızla bir minibüse binip 100 kişinin kıran kırana savaştığı haritaya inebilirsiniz, oyundaki amacınız kendinizi savunacak materyal toplamak ve savaşmak için en başarılı silahları toplamak, bu ekipmanlarla hayatta son kalan kişi olmalısınız, ilk başlarda zor geliyor fakat alıştıkça güzel bir oyun zevki sunuyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Apple kullanıcıları için tartışmasız Fortnite olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda konu dizaynı oldukça güzel olmuş <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı