Sol Reklam

MINOC Survival | Roleplay destekli | Ozel Banka | İşçi Sistemi | Susama Özelliği | Mevsimler | Boss | 1.15.2

evrodo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

evrodo

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Evrodo
Merhabalar Sevgi değer mc-tr.com üyeleri,
Size oyuncu odaklı sunucumuz MINOC Survival'i tanıtmaktan gurur duyuyorum. Aşşağıda detaylı açıklamalar mevcut fakat ben size ufak bi not düşmek istiyorum.
Sunucu kar amacı kurulan sunucudan değildir, şimdi diyeceksiniz "o zaman neden VIP satışı var ? " VIP gelirleri sunucu özellikleri artırılması için kullanılacaktır. Sunucu açmamda asıl sebep ise dolandırılmam :) Bir sunucuya üye oldum VİP aldım ve 10 saat geçtikten sonra sunucu kapandı ve hiçbir türlü para iadesi alamadım ve iade önemli değildi orada bir sürü oyuncunun emeği çöpe gitmişti. Burada öyle olmayacak. Sunucuyu kapatmak gibi planımız yok ama eğer olursa kapanan ay 15 günü geçmemiş vip arkadaşlara iade yapılacaktır ve MAP oyunculara gönderilecektir.
Oyuncular kendi fiziki marketini serverimizde açabilir tanıtımlarını Discordumuzda ücretsiz yapabilmektedir.
Özel optimizasyon yapılmış Eklenti paketi için dostum @ChiaX 'a tekrar sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım sunucuda iyi vakit geçirirsiniz :)

IP: oyna.minocsurvival.com
Sürüm: 1.15.2
Slot : 100
Website: minocsurvival.com
Discord Davet Kodu (Sunucu Katıl Sekmesine Yapıştırın.) : 2Mr2E7J
Açılış Tarihi: 03/05/2020 Saat: 17:00

Server Özellikleri (@Keyubu ):
6 Çekirdek İşlemci Intel i9 9900K

6 GB DDR4 3000MHZ RAM ( İhtiyaç doğrultusunda hemen artıracağız )

NOT: Discord adresimizde çekilişler ve çeşitli eventler olacaktır. Gelmeyi unutmayın :)

konu1.png

konu2.png

konu3.png

Köy tarzı sade bi spawnımız bar. Buradaki binaları oyuncular pazar olarak kullanabilecek.
spawn.png

Son düzenleme:

JuneX

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
130
Puanlar
4.775
Minecraft
JuneZX

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
güzele benziyor uğrayacağım

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı geliştirilmeli, haritalar idare eder, sistemler idare eder gibi. Başarılar dilerim <3

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için konunuza 5 görsel eklemeniz gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmadığı takdirde konunuz 24 saat içinde arşive taşınacaktır.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı