• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Majoras

Zombi Katili
11 Haziran 2015
153
194
640
27

Herkese selam!
Basit de olsa şık bir tablo görünümü elde etmeye çalıştım.Ne kadar başardım başaramadım orasına siz karar vereceksiniz.
Önce size verdiğim fontları yükleyin daha sonra PSD dosyasını açın ki fontlarda sorun çıkmasın.

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

ErdemYLM

Demir Madencisi
30 Aralık 2017
239
62
290
23
Ankara / YeniMahalle.

Herkese selam!
Basit de olsa şık bir tablo görünümü elde etmeye çalıştım.Ne kadar başardım başaramadım orasına siz karar vereceksiniz.
Önce size verdiğim fontları yükleyin daha sonra PSD dosyasını açın ki fontlarda sorun çıkmasın.

Şık Tasarım Gayet başarılı Fakat psd'den anlasam kendime editlerdim
Bana Editleme konusunda ''SİZ'' Yardım eder misiniz.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
3 Temmuz 2017
265
104
640
20

Sade ve şık bir tasarım olmuş. Teşekkürler paylaşımınız için.

Majoras

Zombi Katili
11 Haziran 2015
153
194
640
27

Şık Tasarım Gayet başarılı Fakat psd'den anlasam kendime editlerdim
Bana Editleme konusunda ''SİZ'' Yardım eder misiniz.
Önce fontları kurunuz daha sonra Photoshop programı ile psd dosyasını açınız.Sağ tarafta katmanlar bölümü olacak orada 4 gruba ayırdım 4 tabloyu da.düzenlemek istediğiniz tablonun grubunu açınız örnek olarak fiyatı değiştirecekseniz o açtığınız grubun içinde fiyat katmanını bulun katmandaki T harfine çift tıkladıktan sonra text editör açılıyor dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

ErdemYLM

Demir Madencisi
30 Aralık 2017
239
62
290
23
Ankara / YeniMahalle.

Önce fontları kurunuz daha sonra Photoshop programı ile psd dosyasını açınız.Sağ tarafta katmanlar bölümü olacak orada 4 gruba ayırdım 4 tabloyu da.düzenlemek istediğiniz tablonun grubunu açınız örnek olarak fiyatı değiştirecekseniz o açtığınız grubun içinde fiyat katmanını bulun katmandaki T harfine çift tıkladıktan sonra text editör açılıyor dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Cok Değerli yorumun icin teşekkür ederim ama bende psd yok. işte inmiyor bilgisayara iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.