Sol Reklam

Bulundu Mineroz Network - Ekip alımları başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Mineroz - Afiş.png

Merhaba MC-TR kullanıcıları, Mineroz isimli sunucu projem için tecrübeli bir ekip kuruyorum.
Kendine güvenen, alanında daha önceden tecrübeli ve gelişime açık olan herkese aramızda yer var.

Mevcut pozisyonlarımız:
・Moderatör (Sunucu yönetiminden sorumlu kişilerdir.)
・Geliştirici (Discord bot, web ve java geliştiricisi.)
・Yardımcı (Oyuncuların sorun ve sorularıyla ilgilenirler.)
・Stajyer (Oyuncuların sorun ve sorularıyla, sunucunun sorunlarıyla ilgilenerek kendilerini kanıtlama şansları olan kişilerdir.)

Neden Mineroz'u seçmelisiniz?
Mineroz, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan "Minecraft" sunucularından farklı bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her Minecraft sunucusunda 1 hafta geçtikten sonra kolayca sıkılıyoruz, Mineroz'da bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazla ekip içi şeyler...
Mineroz'da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Katılım şartlarımız nelerdir?
・16 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
・Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
・Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.
・Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir (günlük ortalama 5-6 saat).
・Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
・Sesinizi anlayabileceğimiz net bir mikrofon sahibi olmalısınız.
・Ekip çalışmasına uygun olmalı ve bu ruhla çalışmalısınız.
・Yapılan yetkili toplantılarına katılabilmek.
・Minecraft hakkında eklenti paketi geliştiriciliği, tasarımcılık, mimarlık, java veya discord bot geliştiriciliği (en az bir "1") bölüm hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir (Moderatörler için).

Size nasıl ulaşabilirim?
Buraya kadar okuyup, şartlara uygun olduğunu düşünüyorsan benimle iletişime geç!
Discord üzerinden, beratcqn#4589 isimli hesaba istek atarak bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Eki Görüntüle 210087
Merhaba MC-TR kullanıcıları, Mineroz isimli sunucu projem için tecrübeli bir ekip kuruyorum.
Kendine güvenen, alanında daha önceden tecrübeli ve gelişime açık olan herkese aramızda yer var.

Mevcut pozisyonlarımız:
・Moderatör (Sunucu yönetiminden sorumlu kişilerdir.)
・Geliştirici (Discord bot,web ve java geliştiricisi.)
・Yardımcı (Oyuncuların sorun ve sorularıyla ilgilenirler.)
・Stajyer (Oyuncuların sorun ve sorularıyla, sunucunun sorunlarıyla ilgilenerek kendilerini kanıtlama şansları olan kişilerdir.)

Neden Mineroz'u seçmelisiniz?
Mineroz, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan "Minecraft" sunucularından farklı bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her Minecraft sunucusunda 1 hafta geçtikten sonra kolayca sıkılıyoruz, Mineroz'da bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazla ekip içi şeyler...
Mineroz'da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Katılım şartlarımız nelerdir?
・16 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
・Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
・Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.
・Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir (günlük ortalama 5-6 saat).
・Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
・Sesinizi anlayabileceğimiz net bir mikrofon sahibi olmalısınız.
・Ekip çalışmasına uygun olmalı ve bu ruhla çalışmalısınız.
・Yapılan yetkili toplantılarına katılabilmek.
・Minecraft hakkında eklenti paketi geliştiriciliği, tasarımcılık, mimarlık, java veya discord bot geliştiriciliği (en az bir "1") bölüm hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir (Moderatörler için).

Size nasıl ulaşabilirim?
Buraya kadar okuyup, şartlara uygun olduğunu düşünüyorsan benimle iletişime geç!
Discord üzerinden, alfredoo#4589 isimli hesaba istek atarak bana ulaşabilirsiniz.
Lütfen rica etsem biraz kendizinizden bahsedebilirmisiniz? Neler ile ilgileniyorsunuz hangi yazılım dillerini biliyorsunuz vesaire.

Alfredo'

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Lütfen rica etsem biraz kendizinizden bahsedebilirmisiniz? Neler ile ilgileniyorsunuz hangi yazılım dillerini biliyorsunuz vesaire.
Konuyu uzatmak istemedim açıkçası (yeterince uzun olduğunu düşünüyorum) bu yüzden kendimden bahsetmeye pek gerek duymadım. Sunucu öncelikli bir konu yaptım.
Daha detaylı, kişisel ve birbirimizi tanıyabileceğimiz bir konuşma için Discord üzerinden birebir konuşmak daha güzel olacaktır.

Alfredo'

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Konuda bahsetmediğim bir husus var.
Ortak arıyorum. İlgilenen kişiler Discord üzerinden iletişime geçebilir.

Alfredo'

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Tasarımcı ve Discord bot geliştiricisi de aranıyor.

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Ücret veriyor musun

LeNyx

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
132
Puanlar
2.830
Yer
Antalya/Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı