Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Mineras Yeni Mimarını Arıyor! - www.mineras.org

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mineras

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
400
men.png

Sunucu Bilgileri
  • Mineras sunucumuz Sınırsız kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 10 GB RAM bulunmakta... 1.16.5 Emek Skyblock'dur
İletişim Bilgileri
Alım Yapılacak Bölümler
  • Mimar
Başvuru Formu
  • İsim/Soyisim:
İlginiz için teşekkürler, başvurularınızı bekliyoruz.

Son düzenleme:

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr
Neden siz?

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Özen gösterilmeyen sadece yazıdan ibaret olan profesyonel eklentici javacı istiyorum gibi konularda bu soru sorulmalı fakat her konuya aynı soru olmuyor gibi

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr
Özen gösterilmeyen sadece yazıdan ibaret olan profesyonel eklentici javacı istiyorum gibi konularda bu soru sorulmalı fakat her konuya aynı soru olmuyor gibi
Ne alaka şimdi bu? Piyasada yüzlerce sunucu bulunuyor. O kadar sunucuya yetişecek mimar yok en iyi sunucuyu tercih etmek zorundalar.

Nesta Studio

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
37
Puanlar
420
Yenilikçi bir sunucuyuz birbirini taklit eden sunuculardan kaçınıp her zaman en üst sürümlerde oyunlar yapmayı planlıyoruz tek skyblock survival faction gibide değil ileride kendi özel oyun projelerimde var türkiye'de ilk olanlar umarım anlatabilmişimdir ve mimarlara sunucunun gelirlerinden verilecektir çoğu sunucu bir gelir vermeyip sadece yapı yap tag al gibi bir muhabbet yapılıyor biz ise emeğinin karşılığını sonuna kadar verececeğiz.​

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Ne alaka şimdi bu? Piyasada yüzlerce sunucu bulunuyor. O kadar sunucuya yetişecek mimar yok en iyi sunucuyu tercih etmek zorundalar.
Ne alaka şimdi bu? Piyasada yüzlerce satış yeri bulunuyor. O kadar satış yerine yetecek Javacı yok yani daha iyilerini seçmeliler

T

Tema

Ziyaretçi
D

dreddiniz

Ziyaretçi
Ne alaka şimdi bu? Piyasada yüzlerce satış yeri bulunuyor. O kadar satış yerine yetecek Javacı yok yani daha iyilerini seçmeliler
Valla şu anda 3 takımda çalışıyorum ve Minerasta Mimar yetkisine sahibim :D bu birazda çalışmayı gerektiriyor herhalde

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
D

dreddiniz

Ziyaretçi
D

dreddiniz

Ziyaretçi
Valla şu anda 3 takımda çalışıyorum ve Minerasta Mimar yetkisine sahibim :D bu birazda çalışmayı gerektiriyor herhalde biraz azim gerektirir sanırsam xd

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr
Hocam amacım konuyu baltalamak değildi sadece "Neden biz?" diye bir kısım eklerseniz daha çok mimar sizi tercih edecektir diye düşündüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı