Sol Reklam
Sağ Reklam

MineOS - v3 Çok Yakında Sizlerle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BySinan

Web Developer

Discord:

Sinan#5881

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Yer
Erzincan
Minecraft
TEKKRAL
Merhaba değerli forum sakinleri ✋
Şuanda bazılarınız kim len bu MineOS diyorsunuz duyar gibiyim :)

MineOS kalitenin yüksek tutulduğu bir Minecraft Web Script Projesidir.

MineOS bununla kalmayarak v3 Projesinin ardından kullanıcılarına Launcher-Client gibi imkanlarda sunacaktır.

Projede görmek istediğiniz özellikleri bu konunun altında bana bildirebilirsiniz.

Bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen dostlarıma çok teşekkür ediyorum.

Yaklaşık 1 yıl 8 aydır üstünde uğraştığımız MineOS v3 Projesi çok yakında sizlere.

Sağlıcakla Kalın. ?​

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.680
Puanlar
17.435
Şuan ki aşamasını bir kaç görsel ile anlatmanız daha doğru olurdu

IMP4R

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Güzel bir proje gibi başarılar dilerim.

BySinan

Web Developer

Discord:

Sinan#5881

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Yer
Erzincan
Minecraft
TEKKRAL
Şuan ki aşamasını bir kaç görsel ile anlatmanız daha doğru olurdu
Çok isterdik fakat yaptıklarımızı sabahına başka yerlerde görmek istemediğimiz için gizliliği ön planda tutuyoruz.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Merakla bekliyorum dostum başarılar.

BySinan

Web Developer

Discord:

Sinan#5881

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Yer
Erzincan
Minecraft
TEKKRAL

HIDDEN

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SAKLI#7443

Elmaslar
10
Puanlar
0
Zamanında zamanın Efsanesi SAKLI OYUNCU sunucusunda v1 ve v2 Projelerini kullanmış ve tüm özelliklerinden, sınırsız desteklerinden çok memnun kalmış bir kullanıcı olarak başarılar diliyor ve merakla bekliyorum. <3

BySinan

Web Developer

Discord:

Sinan#5881

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Yer
Erzincan
Minecraft
TEKKRAL
Zamanında zamanın Efsanesi SAKLI OYUNCU sunucusunda v1 ve v2 Projelerini kullanmış ve tüm özelliklerinden, sınırsız desteklerinden çok memnun kalmış bir kullanıcı olarak başarılar diliyor ve merakla bekliyorum. <3
Bu değerli yorum için size çok teşekkür ederim.

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Projenizi bize şimdiden resimler ile anlatsaydınız güzel bir başlangıç olabilirdi. En kısa sürede projenizin resimlerini bekliyorum, kolay gelsin.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Şimdi bu konuyu görünce aklıma ilk olarak klasik bir web scripti canlandı. Size önerim LeaderOS, CraftWeb ve türevi scriptlere benzemeyin yani bir farkınız olsun. Bir CraftWeb'e giriyorum bir LeaderOS'a giriyorum tasarım harici birbirine benzer hatta aynısı olan iki ayrı script. Birisinin fiyatı 400 lira birsinin fiyatı ise 100, 200, 300 lira yani sadece bir lisans için şu kadar para alınıyor ve sabit, geliştirilmeye kapalı sistemler yer alıyor. 1,2 Kapalı kutu opsiyon hariç. Tabii bu benim görüşüm, önerim siz bilirsin ancak bu ve bunun türevi scriptler de olmayan bir şeyi getirin MineOS'a yani kullanıcı özgürlüğü getirin. Geliştirilmeye açık ve istediğimiz gibi özgürce düzenleyip kendi tasarımlarımızı ve eklentilerini kullanabileceğimiz bir sistem olabilir. Hatta bunun bir piyasası bile olabilir aynı Minecraft sunucu eklentileri gibi. Mesela bir geliştirici paketi olabilir isteyen istediği gibi kendisi geliştirir sistemini isteyen kişisi ise standart MineOS sistemlerini yani geliştirici özellikleri açık olmayan sistemi kullanabilir. Kısaca bir paket olsa bile kullanıcıya özgürlük tanıyın.

Muratttttttt

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
Şimdi bu konuyu görünce aklıma ilk olarak klasik bir web scripti canlandı. Size önerim LeaderOS, CraftWeb ve türevi scriptlere benzemeyin yani bir farkınız olsun. Bir CraftWeb'e giriyorum bir LeaderOS'a giriyorum tasarım harici birbirine benzer hatta aynısı olan iki ayrı script. Birisinin fiyatı 400 lira birsinin fiyatı ise 100, 200, 300 lira yani sadece bir lisans için şu kadar para alınıyor ve sabit, geliştirilmeye kapalı sistemler yer alıyor. 1,2 Kapalı kutu opsiyon hariç. Tabii bu benim görüşüm, önerim siz bilirsin ancak bu ve bunun türevi scriptler de olmayan bir şeyi getirin MineOS'a yani kullanıcı özgürlüğü getirin. Geliştirilmeye açık ve istediğimiz gibi özgürce düzenleyip kendi tasarımlarımızı ve eklentilerini kullanabileceğimiz bir sistem olabilir. Hatta bunun bir piyasası bile olabilir aynı Minecraft sunucu eklentileri gibi. Mesela bir geliştirici paketi olabilir isteyen istediği gibi kendisi geliştirir sistemini isteyen kişisi ise standart MineOS sistemlerini yani geliştirici özellikleri açık olmayan sistemi kullanabilir. Kısaca bir paket olsa bile kullanıcıya özgürlük tanıyın.
Craftwebe benzememe olasılığı %0

BySinan

Web Developer

Discord:

Sinan#5881

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Yer
Erzincan
Minecraft
TEKKRAL
Projenizi bize şimdiden resimler ile anlatsaydınız güzel bir başlangıç olabilirdi. En kısa sürede projenizin resimlerini bekliyorum, kolay gelsin.
Bunun açıklamasını yukarıdaki yorumlarda yapmıştım. Fakat kısa zamanda basit özelliklerimizden bir kaç spoiler verebilirim. :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle bu değerli önermeleriniz için çok teşekkür ederim. Biz yola çıkarken ki amacımız kesinlikle piyasa scriptlerinden farklı, kullanıcı dostu olmakdı ve bunu bizim gözümüzde başardık. Developer modülü (tüh spoiler verdik) sayesinde scripti ve kendinizi geliştire bileceksiniz. MineOS zaten kullanıcı özgürlüğünün en zirvesinde olacak. Faiş fiyatlar, paket ayrımı, zart zurt özelliğine para gibi saçmalıklarada MineOS'da yer yok.

Craftwebe benzememe olasılığı %0
Ortak özellikler olabilir ama farklılığımız örnek gösterilecektir. :)

Son düzenleme:

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Bunun açıklamasını yukarıdaki yorumlarda yapmıştım. Fakat kısa zamanda basit özelliklerimizden bir kaç spoiler verebilirim. :)

Öncelikle bu değerli önermeleriniz için çok teşekkür ederim. Biz yola çıkarken ki amacımız kesinlikle piyasa scriptlerinden farklı, kullanıcı dostu olmakdı ve bunu bizim gözümüzde başardık. Developer modülü (tüh spoiler verdik) sayesinde scripti ve kendinizi geliştire bileceksiniz. MineOS zaten kullanıcı özgürlüğünün en zirvesinde olacak. Faiş fiyatlar, paket ayrımı, zart zurt özelliğine para gibi saçmalıklarada MineOS'da yer yok.

Ortak özellikler olabilir ama farklılığımız örnek gösterilecektir. :)
Ne diyelim o zaman umarım fark katarsınız bu piyasaya.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
2 seneye yakın uğraşılmış bir skript diyorsunuz, yanlış anlamadıysam. Umarım 2 senelik projeye değecek bir şey çıkar. Başarılar dilerim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı