Sol Reklam

Rehber Minecraft'ta Gizli Kapı Nasıl Yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Lendry

Ziyaretçi
Minecraft'ta Gizli Kapı Nasıl Yapılır?
Merhaba dostlar bu konumda sizlere Minecraft'ta gizli kapı nasıl yapılacağını öğreteceğim. Bu bazı basit sistemleri siz kendiniz geliştirip daha da gizli bir odaya sahip olacaksınız.

maxresdefault.jpg

Gizli Kapı Ne İşe Yarar?

Arkadaşlarınız ile beraber güzel bir Minecraft survival serisinde başladınız. Hep beraber güzel güzel item kasıp geliştiniz. Artık kendi kendi evlerinizi yapmaya başladınız. Fakat değerli eşyalarınızı güvenli bir yere koymaya ihtiyacınız var. Bu yüzden sadece sana ait bir gizli oda yapman lazım. Fakat o da ne? Güvenli bir odaya geçiş için gizli bir kapı yapmak lazım. Artık tablonun arkasından geçiş sence de klasik olmadı mı? Daha basit ve daha gizli bir kapıya ihtiyacın var. Daha ne duruyorsun hadi o zaman beraber gizli kapının yapımını öğrenelim.

Gizli kapı yapımını daha da kolay öğrenmeniz için sizlere 3 tür gizli kapı yapımını öğreteceğim. Hadi o zaman başlayalım

ACEMİ
Gizli oda sistemlerimizin olduğu dünya'ya hoşgeldin. Senin için güvenlik sistemlerini belirli zorluklarda sıraladım. Artık klasik olan tablo olayını bilmeyen yoktur herhalde. Yoksa var mı? Neyse biz yine de gösterelim.

Sadece bir tablo görüyorsunuz değil mi? Yanılıyorsunuz. Sadece tabloya doğru yürüyüp ve kafanızı tablonun içinden sokmak. Ve evet içeride ki hazinenizi kontrol edebiliyorsunuz.

Yapılışı öğrenmek için can atıyorsun galiba. Hadi öğrenelim.

Malzemeler:
- 2 Tabela
- 1 Tablo

2020-12-06_21.21.20.png

2020-12-06_21.25.28.png
2020-12-06_21.25.36.png
2020-12-06_21.25.52.png
2020-12-06_21.26.03.png
2020-12-06_21.24.20.png

AMATÖR
Tablolar artık eskidi gibi. Bu bilgiden sonra herkes bu gizli oda yöntemini öğrendi. Bence gizli kapı olayını biraz daha arttırmamız lazım. Bence bu gizli kapı olayından sonra eşyalarınız daha güvenli hale gelecek. Bunu öğrenmek için çok heyecanlandın galiba. Tamam tamam hemen anlatıyorum.

Malzemeler:
- 12 Tane Yapışkan Piston
- 9 Tane Kızıltaş
- 2 Tane Şalter
- 4 Tane Kızıltaş Yineleyici

2020-12-06_21.33.27.png
2020-12-06_21.33.53.png
2020-12-06_21.34.30.png
2020-12-06_21.39.52.png
2020-12-06_21.41.32.png

UZMAN

Sence de bu gizli kapılar biraz basit değil mi? Sana bir sır vermem lazım. Bu öğreteceğim gizli kapıyı çok zor bulucaklar. Eşyaların daha da güvenli olacak. İçin rahat bir şekilde diğer işlerini halledebileceksin. Hadi o zaman üst düzey gizli oda sistemini öğrenmeye geçelim.

E

Eren Kaynarca

Ziyaretçi
thx artık arkadaşımı lava düşürüp aşağıda olan su sistemi ile aşağıya atıp huniler ile eşyalarını alıyorum alksjdasd

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Yararlı ve birazda sinsi bir konu olmuş gerçekten güzel ellerinize sağlık.

200.gif

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Minecraft'ta Gizli Kapı Nasıl Yapılır?
Merhaba dostlar bu konumda sizlere Minecraft'ta gizli kapı nasıl yapılacağını öğreteceğim. Bu bazı basit sistemleri siz kendiniz geliştirip daha da gizli bir odaya sahip olacaksınız.

Eki Görüntüle 150179

Gizli Kapı Ne İşe Yarar?

Arkadaşlarınız ile beraber güzel bir Minecraft survival serisinde başladınız. Hep beraber güzel güzel item kasıp geliştiniz. Artık kendi kendi evlerinizi yapmaya başladınız. Fakat değerli eşyalarınızı güvenli bir yere koymaya ihtiyacınız var. Bu yüzden sadece sana ait bir gizli oda yapman lazım. Fakat o da ne? Güvenli bir odaya geçiş için gizli bir kapı yapmak lazım. Artık tablonun arkasından geçiş sence de klasik olmadı mı? Daha basit ve daha gizli bir kapıya ihtiyacın var. Daha ne duruyorsun hadi o zaman beraber gizli kapının yapımını öğrenelim.

Gizli kapı yapımını daha da kolay öğrenmeniz için sizlere 3 tür gizli kapı yapımını öğreteceğim. Hadi o zaman başlayalım

ACEMİ
Gizli oda sistemlerimizin olduğu dünya'ya hoşgeldin. Senin için güvenlik sistemlerini belirli zorluklarda sıraladım. Artık klasik olan tablo olayını bilmeyen yoktur herhalde. Yoksa var mı? Neyse biz yine de gösterelim.

Sadece bir tablo görüyorsunuz değil mi? Yanılıyorsunuz. Sadece tabloya doğru yürüyüp ve kafanızı tablonun içinden sokmak. Ve evet içeride ki hazinenizi kontrol edebiliyorsunuz.

Yapılışı öğrenmek için can atıyorsun galiba. Hadi öğrenelim.

Malzemeler:
- 2 Tabela
- 1 Tablo

Eki Görüntüle 150168

AMATÖR
Tablolar artık eskidi gibi. Bu bilgiden sonra herkes bu gizli oda yöntemini öğrendi. Bence gizli kapı olayını biraz daha arttırmamız lazım. Bence bu gizli kapı olayından sonra eşyalarınız daha güvenli hale gelecek. Bunu öğrenmek için çok heyecanlandın galiba. Tamam tamam hemen anlatıyorum.

Malzemeler:
- 12 Tane Yapışkan Piston
- 9 Tane Kızıltaş
- 2 Tane Şalter
- 4 Tane Kızıltaş Yineleyici

UZMAN

Sence de bu gizli kapılar biraz basit değil mi? Sana bir sır vermem lazım. Bu öğreteceğim gizli kapıyı çok zor bulucaklar. Eşyaların daha da güvenli olacak. İçin rahat bir şekilde diğer işlerini halledebileceksin. Hadi o zaman üst düzey gizli oda sistemini öğrenmeye geçelim.

kaliteli olmuş :)

AsenaNetwork

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

</Klausen>#0103

Elmaslar
2
Puanlar
135
Minecraft
EmirhanOzsu
kullanmaya değer bir sistem,konu güzel devam gelsin.

zBlob_HD

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
98
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
daha güzel bir sistem olabilirdi

killerpro4242

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

killerpro4242#3319

Elmaslar
5
Puanlar
1.240
Minecraft
killerpro4242
çok hojdir daha güzel ve yaratıcı şeyler bekliyoruz

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Arkadaşlarınızla ortak olarak oynadığınız bir sunucuda böyle gizli yerleri inşaat etmenin verdiği zevki hiçbir şeyde almadım. Özellikle küçükken az mı ağaçlara ev yaptım. Elinize sağlık güzel konu olmuş :-)​

abdullahtunalli

Elmaslar
6
Puanlar
6.235
Minecraft
AbdullahTunali
Biraz basit gibi geldi bana

aarex

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

aarex

Elmaslar
6
Puanlar
345
Minecraft
asfasf
Oyuncular için yararlı bir konu olmuş

MineToska

Elmaslar
12
Puanlar
345
MCPE zamanlarımda 1. taktiği çok yapardık. Anılarım aklıma geldi gözümde canlanır mazi...

EmekciAdam

Elmaslar
1
Puanlar
135
Vay, vay vay hayran kaldım yahu!

T

Tema

Ziyaretçi
Bu bana MCPE Zamanını hatırlattı :D yararlı bir konuş olmuş eline emeğine sağlık.

H

HisarOyuncu

Ziyaretçi
elinize sağlık güzel bir konu olmuş inşallah kullanabilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı