Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft'ta 10 Yılda Yüzüklerin Efendisi Evreni İnşa Edildi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Merhaba değerli forum okurları, bu konumuzda 10 yıl içinde inşa edilen orta dünya haritası ve yapımcılarının açıklamaları hakkında konuşacağız. Gerçekten ihtişamlı ve yaratıcı!

1605480862967.png

Minecraft'ta 10 Yılda Yüzüklerin Efendisi Evreni İnşa Edildi!
Birçoğumuz Yüzüklerin Efendisi ile büyümüştür veya en azından ismini duymuştur. Orta Dünya'da geçen dizinin haritası, birkaç çılgın Minecraft oyuncusu tarafından 10 yıl içerisinde inşa edildi. Haritanın en ince ayrıntısına kadar inşa eden ekibin çalışmaları geçtiğimiz hafta bitti. Sunucuya giriş yapan oyuncuların haritanın derinliklerine ölesiye geziler yapabiliyor. Yüzüklerin efendisi ise gözleri yaşlı bir şekilde anılarını gözlerinde canlandırıyor. Geçtiğimiz aylarda yapının 10. yılını kutlayan sunucu kurucusu Nicky Vermeersch

Nicky Vermeersch, fikrini Minecraft'ın beta aşamasında, Hollandalı bir Minecraft sunucusunda moderatörlük yaparken bulduğunu belirtti. Bu beta dönemi ise 2009 yılını işaret ediyor. Vermeersch, olayı böyle anlatıyor: "Ben Yüzüklerin Efendisi ile büyüdüm, tıpkı 30 yaş civarındaki pek çok kişi gibi” diyen Vermeersch,
“Minecraft forumlarında konuyla ilgili kişiler vardı, yani sağlam bir oyuncu tabanına sahiptik. Temel lokasyonları inşa etmeye başladık, Bree ve Hobbiton gibi. Ekran görüntülerini paylaştıktan sonra insanlar projeye katılmaya başladı."

1605484360876.png

Yapımın hiç kolay olmadığını söyleyen Vermeersch, koca bir blok oyununa fantastik bir evreni en ince ayrıntısına kadar işlemenin gerçekten zor olduğunu belirtti. Özellikle beta sürecinde koca bir kaos olduğunu belirten Vermeersch, ilerleyen dönemlerde gelen yeniliklerle işlerinin kolaylaştığını belirtti. 10. yılını kutlayan sunucu, Yüzüklerin Efendisi'nin fantastik dünyasını Minecraft evreninde yaşatıyor.

*AyberkBLT*

More Money, Less Problemm

Discord:

*AyberkBLT*@#5647

Elmaslar
34
Puanlar
1.185
Yer
Almanya/Hessen
Minecraft
AyberkBLT
Saat gece 3.07 farkında mısın bilmem, her neyse güzel olmuş konu Başarılar.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Çok beğendim konuyu birkaç haftadır hiç bu tarz yazılar okuyamıyordum. Eline sağlık.

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Eline ve kalemine sağlık. Böyle yazıları okumaya üşenirim fakat hiç üşenmeden okudum. :evet:

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Saat gece 3.07 farkında mısın bilmem, her neyse güzel olmuş konu Başarılar.
@Hai olmasa da olur demişti o yüzden sanırım
Eline ve kalemine sağlık. Böyle yazıları okumaya üşenirim fakat hiç üşenmeden okudum. :evet:
Çok beğendim konuyu birkaç haftadır hiç bu tarz yazılar okuyamıyordum. Eline sağlık.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Saat gece 3.07 farkında mısın bilmem, her neyse güzel olmuş konu Başarılar.​

Kendisinin sabahın yedisinde bile konu açtığı vardır. Yani çok şaşırmaya gerek yok ;) <3 (Yine döktürmüşsün.)

YasinG67

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
17
Puanlar
2.205
Böyle yazılar yazmaya devam etmelisin insan hiç sıkılmadan okuyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı