Sol Reklam

< | MinecraftMarketim | Kişiye özel Plugin Paketleri | >

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Proje durdurulmuştur . Konsept değişecektir, konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Her paketin özelliklerini yazsaydınız keşke siteye de baktım göremedim. Plugin listesi, özgün özellikler vs.

Felox

Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Her paketin özelliklerini yazsaydınız keşke siteye de baktım göremedim. Plugin listesi, özgün özellikler vs.
Öneriniz için teşekkürler , kişiye özel yaptığımız için kişinin kendi istediği özelliklere göre yapıyoruz . Belirli bir kalıba sığdıramayacağımız için yazmadık.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Yaptığı paketlerin ss veya videosu yapık konuya koyabilirsin daha çok ilgi çekebilir.

Felox

Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox

Eminemin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
47
Puanlar
2.120
Minecraft
eminem
Bu tarz ekiplerde anlamadığım çok büyük bir şey var: "DAHA YAPACAĞINIZ İŞİ BİLMEDEN NASIL FİYAT VERİYORSUNUZ" bence bu işin mantığı sen bize paranı verde ne olursa olsun gibi bir şey yani başka çıkar yolu yok.

Sana 80 lira verdiğimde factions paketi istediğimde bana gidip hypixel craftrise sonoyuncu muzcraft o craft bu craft tüm sunucuların aylarca uğraştığı paketi 5 günde yapıp verebilecek misin? Eğer sen her şeyi 80 liraya yapıyorsan millet boşuna uğraşıyormuş direk sana verseydi ya az bir şey sen yapsaydın. Eğer yok yapamıyorum diyorsan da konunu düzelt böyle çok sıkıntı yaşarsın

Son düzenleyen: Moderatör:

Felox

Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Bu tarz ekiplerde anlamadığım çok büyük bir şey var: "DAHA YAPACAĞINIZ İŞİ BİLMEDEN NASIL FİYAT VERİYORSUNUZ" bence bu işin mantığı sen bize paranı verde ne olursa olsun gibi bir şey yani başka çıkar yolu yok.

Sana 80 lira verdiğimde factions paketi istediğimde bana gidip hypixel craftrise sonoyuncu muzcraft o craft bu craft tüm sunucuların aylarca uğraştığı paketi 5 günde yapıp verebilecek misin? Eğer sen her şeyi 80 liraya yapıyorsan millet aptalmış da uğraşıyormuş boşuna direk sana verseydi ya az bir şey sen yapsaydın. Eğer yok yapamıyorum diyorsan da konunu düzelt böyle çok sıkıntı yaşarsın
Konuyu düzgünce okuyup tekrar yorum yaparsanız sevinirim , projeye göre teslimat tarihi ve fiyatı değişmektedir. Konudaki tarih ve fiyatlar tahmini-ortalama fiyatlardır. Lütfen konuyu okumadan yorum yapmayınız.

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete

Sana 80 lira verdiğimde factions paketi istediğimde bana gidip hypixel craftrise sonoyuncu muzcraft o craft bu craft tüm sunucuların aylarca uğraştığı paketi 5 günde yapıp verebilecek misin? Eğer sen her şeyi 80 liraya yapıyorsan millet aptalmış da uğraşıyormuş boşuna direk sana verseydi ya az bir şey sen yapsaydın. Eğer yok yapamıyorum diyorsan da konunu düzelt böyle çok sıkıntı yaşarsın
bu konuda çok haklısın bizim millet 1 saatlik şeyi 5 gün de yapamıyor üşengeçlik :d xd

LapsensLv

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Demons#0556

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
MahmutT

Felox

Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
bu konuda çok haklısın bizim millet 1 saatlik şeyi 5 gün de yapamıyor üşengeçlik :d xd
Dediğinizin sonuna kadar arkasındayız , ama dediklerimizin de , verdiğimiz tarihi 1 saat bile aşarsa iade veriyoruz. Bizim prensibimiz bu şekilde. Hiçbir bahane kabul etmiyoruz ve paketi tam zamanında veriyoruz.

Felox

Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Bir saatte özel eklenti paketimi yapıyorsun
Anlamadım tam olarak dediğinizi , ama sana detaylı olarak açıklayayım . Sen bana bir proje anlattın ve ben sana bu proje 5 günde biter dedim. 5 Günde teslim etmezsem iade veriyorum.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530

MrReflex

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

MrReflex#0001

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
MrReflex
Neden sizi seçmeliyiz? Keşke onuda söyleseydin fakat piyasada işini iyi yapan bir sürü ekip var.
Örn: @infumia ve @KAREBLOK çoğunluk bunları seçer ama Eğer piyasada tanınmak istiyorsan referanslarını ve örneklerini göstermeni öneriyorum.İyi satışlar!

Felox

Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Neden sizi seçmeliyiz? Keşke onuda söyleseydin fakat piyasada işini iyi yapan bir sürü ekip var.
Örn: @infumia ve @KAREBLOK çoğunluk bunları seçer ama Eğer piyasada tanınmak istiyorsan referanslarını ve örneklerini göstermeni öneriyorum.İyi satışlar!
Neden biz kısmı vardı dikkatli okursanız sevinirim :) Teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı