Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft'ın Türkiye'de En Çok Oynanan 3 Oyun Türü!

İyimiydim?

• Değildin

Oylar: 1 16,7%
  • Tabiiii Gıral iyidin

Oylar: 5 83,3%

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Freeder

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Aswider#0666

Elmaslar
50
Puanlar
175
Yer
İstanbul
Minecraft
Aswider
Facebook
Ephelos
Twitter
Ephelos
Skywars
Bedwars
SkyBlock

C

Christy Network

Ziyaretçi
Bana göre hepsi güzel ama eskiden oynadığımız o eski Eggwars maçları ne güzeldi o günler.

B

BAba___

Ziyaretçi
Minecraft Türkiye Oyun Türleri- İlk 3Eki Görüntüle 134238
Hiç PvP oyunlarını karşılaştırdınızmı? Gelin bi bu konuya el atalım ve bu güzel oyunlara bakalım. Hadi al çayınını ve okumaya başla.

1- Sky Wars

Şüphesiz ki 1. Sky Wars tır. En çok sevilen oyun olarak çoğu serverde kendini kanıtlıyor.Çoğu PvP youtuberi genelde bu oyunla ünlenmeye çalışıyor. Amaç adalardaki sandıkları toplayıp gelişip rakiplerini öldürmek. Bunuda boşluğa düşmeden yapmalısınız. Bu oyunda tüm blokları kırmak ve craft yapmak açık. Hayal gücünüze bağlı kalabilirsiniz! Yemekte bulmaya özen gösterin!

2-Bed Wars
Bed Wars ise jeneratörden eşya toplayıp yatağınızı kırdırtmadan diğer rakiplerin yatağını kırdığınız, tam bir kıyasıya rekabet oyunu. En az 2 kişiyle oynanan oyun , HyPixel gibi serverlarda bulunmakta. Kıyasıya gelişmek isterseniz elmasla büyüler ekleyebilir , zümrütle güçlü eşyalar alabilirsiniz. Tnt atar gibi harika fikirleri burada denemek mümkün!

3- Egg Wars
Egg Wars ise Ejderha Yumurtasını koruyup genelde 1.9 üstü oynanan kıyasıya rekabet oyunlarından biri. Yere düşmemeye ve ayağınızı korumaya dikkat edin. Bundaki jeneratörler daha güzel görünümlü ama bir o kadar tehlikeli ve yavaş. Update burda hayat memat meselesi. Hızınıza bağlı olarak Elmas set olabilirsiniz. Bol bol yemekte lazım olacaktır çünkü Egg Wars ta acıkacaksınız!

Peki siz hangilerini seviyorsunuz? Bunu aşağıda tartışabilirsiniz. Eğer beğediysen 1 Elmas da bırakabilirsin.
Okuyan herkesi seviyorum <3
Ben Bedwars Oynamayı çok seviyorum yıllarca karşısında vakit harcadım neredeyse ama bir süreden sonra sıkıyor .

E

elvor0

Ziyaretçi
En sevdiğim oyun türleri;
1- Skyblock
2- Faction
3- Bedwars

S

Sapplys

Ziyaretçi
Aslın'da hepsinin mantığı az da olsa aynı ama yine de hepsinin ayrı tadı var sarışının adı esmerin tadı :D

PhoenixGaming

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

»roqqo#7662

Elmaslar
8
Puanlar
2.210
Minecraft
roqq0
En Sevdiğim Oyun Türleri Sırası İle Şöyle:
1. Bedwars Vaz geçilmez
2. Skywars
3. Build Battle
4.Speed Builders
5.Survival Games
benim İlk beşim böyle
iyi Forumlar

tunayilmaz08

Bir yol var ama her yerde tuzak

Discord:

Tuna Yılmaz#0002

Elmaslar
40
Puanlar
9.345
Yer
Ankara
Minecraft
tunayilmaz08
R

RulingWasHere

Ziyaretçi
Bu üçlü hiç bir zaman tahtından inmiyecekler :D iyi bir konu olmuş başarılar :;p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı