Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft'a Yeni Başlayanlar İçin Hızlı Madencilik Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi

Minecraft'a Yeni Başlayanlar İçin Hızlı Madencilik Rehberi​

Minecraft ta elmas bulmak için en az 15. katmana kadar kazmanız ve bir demir kazma veya daha iyisi kullanmanız gerekir.

Mevcut koordinatlarınızı gösterecek olan Minecraft'ın hata ayıklama menüsünü açarak hangi katmanda olduğunuzu görebilirsiniz.

Elmaslar, tüm Minecraft ta en iyi silahlardan ve zırhlardan bazılarını yapmak için kullanılabilir.

Hızlı ipucu: Hangi katmanda olduğunuzdan emin değilseniz, F3 ekranı olarak da bilinen hata ayıklama menüsünü kontrol edebilirsiniz. Bu menü size tam koordinatlarınızı ve diğer birçok bilgiyi gösterir.

Bir PC'de F3'e veya Mac'te Fn + F3'e basarak hata ayıklama menüsünü açabilirsiniz. Mevcut katmanınız Y koordinatıdır - bu resimde 12.0000

1614511994750.png

Minecraft'ta elmaslar bir oyuncunun en iyi arkadaşıdır.

Bu parlak mavi mücevherleri bulduğunuzda, zorlu elmas balta veya sert elmas göğüs plakası gibi oyundaki en iyi eşyalardan bazıları haline getirilebilirler. Ayrıca büyüleyici masalara, müzik kutularına ve daha fazlasına dönüştürülebilirler. Bazı durumlarda, köylüler size elmas karşılığında zümrüt de verebilir.

Bu, muhtemelen elmas yetiştirmeye daha sonra değil, daha erken başlamak istediğiniz anlamına gelir. Ve derin kazmanız gerekmesine rağmen, özellikle nereye bakacağınızı biliyorsanız, elmas bulmak zor değildir.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Bir anda aklıma Burak Oyunda elmas bulma video'su aklıma geldi. :D Güzel konu survival oynayan arkadaşların işine yarayacaktır.

T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi

iGetAlways

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Rıdvan#8666

Elmaslar
6
Puanlar
920
Minecraft
iGetAlways
Bir anda aklıma Burak Oyunda elmas bulma video'su aklıma geldi. :D Güzel konu survival oynayan arkadaşların işine yarayacaktır.
Benim de.. o zamanlar shader muhabbeti vardı ama bilmezdim millete şeydır ne demek derdim :)
konu elmas üzerine yazılmış sanki daha geniş çaplı olabilirdi

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Minecraft dünyasına yeni katılan arkadaşlar için gayet güzel bir konu olmuş. Elinize sağlık!​

azat123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
135
Minecraft
DarkWorld
eyw kanka sayende maden yapabiliyorum teşekkürler

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Bence bu tür şeylerin doğaçlama bulunması daha zevkli.Oyunun bugunu bulmak gibi bir şey olabilir bu :D

O

Oguzhan_27

Ziyaretçi
Arkadaşlar video dışı maden yaptım lafını çıkaran yöntem bu olsa gerek ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı