Sol Reklam

Tanıtım Minecraft'a Gelmesi Gereken 3 Özellik - Hala İhtiyaç Duyuluyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
1611492674564.png

Minecraft'a Gelmesi Gereken 3 Özellik - Hala İhtiyaç Duyuluyor!
Oyuna her yıl düzenli olarak güncellemeler gelir. Bu güncellemeler bazen oyuncuları tatmin ederken bazen bu güncellemeler farklı isteklere yol açar. Bu konumuzda ise şahsi olarak oyuna eklenmesini istediğim 3 farklı özelliği listeleyeceğim. Sizin de oyuna eklenmesini istediğiniz veya ekleneceğini düşündüğünüz özellikleri, eşyaları veya canlıları yorum atarak bana gösterebilirsiniz. O zaman listemizi sıralamaya başlayalım!

Yeryüzü Şekilleri
Bildiğiniz gibi oyunda bizi etkileyen birçok özellik vardır. Bana göre bu özelliklerin en büyüğü yeryüzü şekilleridir. Nehirler, dağlıklar ve tepeler oyunda oldukça bol fakat neden bana göre yeterli değil. Mesela nehirler ve göller çok sınırlı ve bulunan nehirlerin birçoğu çok dar. Düşük ihtimalle geniş ve uzun nehirler karşımıza çıksa veya "Van Gölü" gibi büyük göller karşımıza çıksa daha iyi olabilir. Oyundaki yeryüzü şekilleri ve su yollarının yeterli olmadığını düşünüyorum.

Gerçekçi Hareketler ve Bakış Açısı
Bildiğiniz gibi gerçekçi hareketler bir oyunu oldukça derinden etkiler fakat Minecraft'ta hareketler çok basit ve minimal. Özellikle yürüme animasyonu çok kötü ve kaba duruyor. Bunun yanı sıra bakış açısı yüzünden vücudunuzun olmadığını düşünebilirsiniz. Bu da oyunu etkileyen kötü etkilerden biri .Bunların acilen düzeltilmesi gerekli.

Ejderha gibi Ejderha
Hiçbiriniz ender ejderhasını güçlü bulmuyordur. Güçlü değil. Oyunun en büyük ve sonunu koruyan bir bölüm sonu canavarının bu kadar güçsüz olması gerçekten çok sıkıcı bir durum. Onun yerine daha güçlü bir bölüm sonu canavarı getirilmeli. Oyunun sonunda seni 500 kere öldürebilecek bir canavarın karşında olması çok eğlenceli olabilirdi.

KafalarMC

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

FurkanBoğar#8286

Elmaslar
20
Puanlar
1.270
Minecraft
GiantFurkii
Yararlı konu olmuş sağolun

Pavavi

play.creationismine.com

Discord:

Pavavi#8344

Elmaslar
13
Puanlar
1.260
Minecraft
Pavavi
Benim düşüncem, minecraft'ın basit olması. Ne kadar basit o kadar iyi olarak düşünüyorum.

Mersoy

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MertErsoy#1196

Elmaslar
15
Puanlar
130
Çok haklısın minecraft ekibine bunu iletebilirsin istersen

AnatoliaNetwork

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

cyrus. rework#8397

Elmaslar
1
Puanlar
130
Yer
play.anatolianw.com
Minecraft
xMertHePVP
keşke birde katman kayası kırılabilse :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı