Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft Yapı Rehberi - Antik Şehir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ironheart

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
16
Puanlar
970
Yer
Türkiye
Minecraft-119-Wild-Guncellemesi-geliyor-Iste-getirecekleri%E2%80%A6.jpg

Minecraft Yapı Rehberi - Antik Şehir
Minecraft'a 1.19 güncellemesiyle birlikte eklenen bu yapı, Derin Karanlık biyomunda bizleri karşılıyor. Oldukça kaotik ve karanlık bir atmosfere sahip olan bu yapı, içerinde dev bir portal, tonlarca sandık ve gizli odalardan oluşan tuhaf yapıları bulunduruyor. Aynı zamanda sculk sensörlerini de içerisinde barındıran bu yapı, tam anlamıyla bir Warden yuvası. Peki bu yapı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? O zaman konumuza geçelim.

Kızıltaş Odası
İçerisinde kızıltaş icatlarını bulunduran gizli bir oda bulunmaktadır. Bu oda aslında bizden önceki oyuncuların, neler yaptığını ve kızıltaş icatlarını göstermektedir. Hedef bloku, kızıltaş bloku ve daha fazla içeriği içerisinde barındıran bu gizli yapı, antik şehirin kalbindeki portalın altında bulunmaktadır. İster kapıyı kırarak isterse kapının yakınında ses çıkararak buraya ulaşabilirsiniz.

Sandıklar
İçerisinde tonlarca değerli eşya barındıran sandıklar bulunmaktadır. Bu sandıklardan yeni eklenen yankı parçasını, büyülü eşyaları ve daha tonlarca değerli eşyayı elde edebilirsiniz. Tam liste aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. İnceleyerek hangi eşyaların sandıklar içerisinde bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

minecraftta-warden-nasil-bulunur-oyundijital.jpeg

Warden
İçerisinde bulundurduğu sculk sensörleri sayesinde her ses çıkardığınızda karşınızda Warden görme ihtimaliniz artıyor. Bu nedenle burada oldukça sessiz olmayı deneyin ve Warden'a karşı her zaman tetikte olun. Yanınızda yün bulundurmanızı ise şiddetle öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun

SnowySushi

Üzgünüm, dengim değilsin.

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Az önce konuyu yapılarla alakalı eğitim sandım :/

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun

GurkanGG

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

GürkanGG#3027

Elmaslar
23
Puanlar
9.020
Minecraft
GurkanGG
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı