Sol Reklam

Minecraft Web Script | Öneri

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Merhaba, backend tarafında socket ve vue kullanıyoruz. C bilmiyorum fakat C# biliyorum. Onun yanı sıra Java, Groovy, HTML5 , CSS3, SOCKET VE VUE biliyorum. C web alanında ne gibi avantajı olabilir onu anlamadım.

Yorumun için teşekkürler.
C programlama dillerinin en temeli olduğu için.

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG
PHP kullanmaman iyi olmuş çünkü günümüz web siteleri javascript ile yazılıyor. gerçekten.
Bir tavsiye vereyim sana;
Eğer C dilini öğrenmeden web tasarım veya programlamaya başladıysan hata yapmışsın.
Çünkü en temel ve en basit dildir algoritmayı öğretir.
Ama olsun başarılar dilerim.
Ortak proje yapmak istersen discord'dan ulaşabilirsin. Belki de eklisindir.
JavaScript ile Üye Giriş - Kayıt Sistemi Yapan Bir Video vs varsa atabilirmisin ? MySql Tabanlı.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG

GLORY Webscript

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

GLORY#2835

Elmaslar
44
Puanlar
0

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Moderatör yazar gibi ayrı ayrı paneller eklene bilir ek olarak yine site index bölümü siderbar olarak kayıt olanlar para yükliyenler marketten eşya alanlar eklene bilir yine index bölümde duyuru yazıları yazılsın ek olarak ticket için ayrı ayrı paneller eklesin moderator asistan gibi ayrı ayrı paneller eklenirse güzel olur site de

Kaaai

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Kâi#6488

Elmaslar
100
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Kaivies
Başarılar dilerim.
Teşekkürler :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Moderatör yazar gibi ayrı ayrı paneller eklene bilir ek olarak yine site index bölümü siderbar olarak kayıt olanlar para yükliyenler marketten eşya alanlar eklene bilir yine index bölümde duyuru yazıları yazılsın ek olarak ticket için ayrı ayrı paneller eklesin moderator asistan gibi ayrı ayrı paneller eklenirse güzel olur site de
Kayıt defterime not olarak aldım :evet:

Yorumun için teşekkürler.

GameUx Studios

Poyraz HANCILAR
Elmaslar
61
Puanlar
8.990
PHP kullanmaman iyi olmuş çünkü günümüz web siteleri javascript ile yazılıyor. gerçekten.
Bir tavsiye vereyim sana;
Eğer C dilini öğrenmeden web tasarım veya programlamaya başladıysan hata yapmışsın.
Çünkü en temel ve en basit dildir algoritmayı öğretir.
Ama olsun başarılar dilerim.
Ortak proje yapmak istersen discord'dan ulaşabilirsin. Belki de eklisindir.

Web siteleri javascript ile yazılıyor? Sence PHP ile halledebileceğin bir yükü ağırlaşmış halde javascript'de döken kaç kişi olabilir? PHP & ASP & Django vs. işleri JavaScript dökülerek kullanılsaydı sitelerde trafik yoğunluğu tavan yapar.

Bir siteyi JavaScript ile kodlayıp trafik sıkışıklığı ve kullanım kolaylığı kaybedeceğine PHP %100 daha doğru bir seçim olacaktır.

Kaaai

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Kâi#6488

Elmaslar
100
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Kaivies
Web siteleri javascript ile yazılıyor? Sence PHP ile halledebileceğin bir yükü ağırlaşmış halde javascript'de döken kaç kişi olabilir? PHP & ASP & Django vs. işleri JavaScript dökülerek kullanılsaydı sitelerde trafik yoğunluğu tavan yapar.

Bir siteyi JavaScript ile kodlayıp trafik sıkışıklığı ve kullanım kolaylığı kaybedeceğine PHP %100 daha doğru bir seçim olacaktır.
Biz JS ile kodlamadık fakat arkadaş JS daha iyi dedi.

Socket ve Vue kullanıyoruz. PHP ile yaptığım web site aralarında çok fark var. Socket + VUE Bana daha kolay geliyor :) ne kadar php'yi sevmesemde kaza sonucu öğrendim.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

Çok büyük şirketlerin web sitelerine bakarsan anlayabilirsin. WHMCS kullanmıyorlarsa tabii. Artık PHP güvensizleşmeye başladı.
Örnek vereyim;
bir form yaptın action kısmına control.php yazdın,
bir adam geldi incele'den actionu öğrendi,
geldi localhosta form namelerini aldı ve sitene atıyorum üye olma yeri yapacaktın,
adam geldi kaç tane üye yaptı bunu böyle düşün.
Fakat işler JavaScript'de öyle değil. Biraz beynini çalıştırırsan anlayacaksındır.
Başarılar dilerim ++

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG

RaeLight

Back End Developer

Discord:

RaeLight#1932

Elmaslar
31
Puanlar
6.220
Minecraft
RaeLight
Çok büyük şirketlerin web sitelerine bakarsan anlayabilirsin. WHMCS kullanmıyorlarsa tabii. Artık PHP güvensizleşmeye başladı.
Örnek vereyim;
geldi localhosta form namelerini aldı ve sitene atıyorum üye olma yeri yapacaktın,
Fakat işler JavaScript'de öyle değil. Biraz beynini çalıştırırsan anlayacaksındır.
Başarılar dilerim ++
Yalnız onun gözüktüğü yer html kısmı PHP kısmı gözükmez. Ayrıca inputlardan gelen verilerin dolu olup olmadığını kontrol ettirebiliyorsun onu geçtim siteye güvenlik amaçlı recaptcha ekleyebilirsin. JavaScript de html gibi kodları gözükür, hangi dosyada olursa olsun o dosyanın içindeki sunucu taraflı olmayan kodları görebilirsin.

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG
Yalnız onun gözüktüğü yer html kısmı PHP kısmı gözükmez. Ayrıca inputlardan gelen verilerin dolu olup olmadığını kontrol ettirebiliyorsun onu geçtim siteye güvenlik amaçlı recaptcha ekleyebilirsin. JavaScript de html gibi kodları gözükür, hangi dosyada olursa olsun o dosyanın içindeki sunucu taraflı olmayan kodları görebilirsin.
Tam Bir Developer Yorumu ! Katılıyorum.

GameUx Studios

Poyraz HANCILAR
Elmaslar
61
Puanlar
8.990
Örnek vereyim;
Başarılar dilerim ++

PHP açıklarını kapatmak içi günümüzde bir sürü framework vs. hali hazırda var ve büyük ölçüde güvenlik açıklarını kapatıyor. Sende biraz araştırırsan iyi olacak :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı