Sol Reklam

Minecraft türk sunucularında +100 çekmek için tavsiyeler (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nasıl 100 oyuncu çekersiniz bunu anlatacağım. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

1) Hazır paket kullanın.
Hazır paket kullanmanız şart arkadaşlar. Asla ama asla kendiniz emek verip bir şeyler yapmayın gerek yok. Çünkü kitle sunucu adına bakıyor içeriğine değil.

2) Aylık sıfırlama!! (Burası çokomelli)
Sunucu ekonomisini insanların tek günde milyonlara ulaşabileceği seviyede yapmanız lazım çünkü op survival çok seviliyor türkiyede. Aylık sunucu sıfırlayıp insanların emeklerini sildikten sonra nasıl olsa oyuncu kaybetmeyeceğiz ve daha çok para kazanacağım diyerekten sıfırlayın gitsin.

3) 300tl'ye varan kuruculuk (pardon vip) satın
Evet arkadaşlar burası da çokomelli sunucunuzda birisi 300 tl yatırdığında (artık vip denmiyor biliyorsunuz sponsor deniyor) ona daha çok para yatırsın diye ekstra op falan verebilirsiniz.

4) Sistem (ç)alın
Yüzyıllardır kullanılan sistemleri TÜRKİYEDE BİR İLK! diye pazarlayabilirsiniz.

5) Kitlenize saygılı olmayın
Oyunculara nazik konuşursanız sizi sevmezler. Lütfen onlara karşı küfürlü konuşun bundan daha çok hoşlanacaklardır. (Sunucu sıfırlama döneminde oyuncular sinirlenir "canlar" demeniz yeterli olacaktır.)

6) Golem ve slime spawner
Böyle spawnerların droplarını marketten diğer ürünlere nazaran 10x falan yapıp. Oyuncuların spawnerdan çıkan şeyi öldürmesiyle kolayca para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha çok p2w olabilir ve daha çok oyuncunuz olabilir.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Günümüzde zaten 1.16.5 üstü survival sunucuları hiç bir şey yapmasa bile tutuyor :D​

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul

veysel.tamer.e

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Sharky

Elmaslar
1
Puanlar
885
Minecraft
VeyselTamerE
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nasıl 100 oyuncu çekersiniz bunu anlatacağım. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

1) Hazır paket kullanın.
Hazır paket kullanmanız şart arkadaşlar. Asla ama asla kendiniz emek verip bir şeyler yapmayın gerek yok. Çünkü kitle sunucu adına bakıyor içeriğine değil.

2) Aylık sıfırlama!! (Burası çokomelli)
Sunucu ekonomisini insanların tek günde milyonlara ulaşabileceği seviyede yapmanız lazım çünkü op survival çok seviliyor türkiyede. Aylık sunucu sıfırlayıp insanların emeklerini sildikten sonra nasıl olsa oyuncu kaybetmeyeceğiz ve daha çok para kazanacağım diyerekten sıfırlayın gitsin.

3) 300tl'ye varan kuruculuk (pardon vip) satın
Evet arkadaşlar burası da çokomelli sunucunuzda birisi 300 tl yatırdığında (artık vip denmiyor biliyorsunuz sponsor deniyor) ona daha çok para yatırsın diye ekstra op falan verebilirsiniz.

4) Sistem (ç)alın
Yüzyıllardır kullanılan sistemleri TÜRKİYEDE BİR İLK! diye pazarlayabilirsiniz.

5) Kitlenize saygılı olmayın
Oyunculara nazik konuşursanız sizi sevmezler. Lütfen onlara karşı küfürlü konuşun bundan daha çok hoşlanacaklardır. (Sunucu sıfırlama döneminde oyuncular sinirlenir "canlar" demeniz yeterli olacaktır.)

6) Golem ve slime spawner
Böyle spawnerların droplarını marketten diğer ürünlere nazaran 10x falan yapıp. Oyuncuların spawnerdan çıkan şeyi öldürmesiyle kolayca para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha çok p2w olabilir ve daha çok oyuncunuz olabilir.
Mükemmel tavsiyeler

Midoriya

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yusuff#0001

Elmaslar
1
Puanlar
150
Yer
İstanbul

iKaanStrafe

Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
O iş öyle olmuyor sunucu tanıtımıma girersen görürsün.
O işin öyle olduğuna şahsen tanık oldum, bir sunucu sadece forumda reklam vererek +50 çekiyordu.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
O işin öyle olduğuna şahsen tanık oldum, bir sunucu sadece forumda reklam vererek +50 çekiyordu.
Günümüzde 1.18 ve 1.19 sürümü belirli başlı sunucular haricinde oynanmıyor. Belirli başlı sunucular da aslında yukarıdaki bahsettiklerime sahip sunucular. (aralarında iyisi vardır bilemiyorum.)

iKaanStrafe

Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Sunucun 1.18 sanırsam. Türkiye'de kaç kişinin bilgisayarı bu sürüme elverişli ki?​

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Sunucun 1.18 sanırsam. Türkiye'de kaç kişinin bilgisayarı bu sürüme elverişli ki?​
1.16.5 üstü sunucular dedin 1.18i de dahil etmiş oluyorsun. Haklısın yeni versiyonunda sunucunuzu 1.8 yapın maddesi ekleyeceğim

iKaanStrafe

Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
1.16.5 üstü sunucular dedin 1.18i de dahil etmiş oluyorsun. Haklısın yeni versiyonunda sunucunuzu 1.8 yapın maddesi ekleyeceğim
Şöyle düzeltelim o zaman: 1.16.5 ağırlıklı olmak üzere üst sürümler genellikle tutuyor.
Ve ekstra olarak "Türkiye'deki oyuncuların skyblockta sistem özgünlüğü arayıp craftrise skyblockunda oynaması" konusunuda ele alabilirsin.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Şöyle düzeltelim o zaman: 1.16.5 ağırlıklı olmak üzere üst sürümler genellikle tutuyor.
Ve ekstra olarak "Türkiye'deki oyuncuların skyblockta sistem özgünlüğü arayıp craftrise skyblockunda oynaması" konusunuda ele alabilirsin.
tuttum bu fikri

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
Herkes için konuşmak doğru olmaz fakat, Türk Minecraft Sunucuları. Konu başlığınız yanlış olmuş, "Türk Minecraft Sunucuları" olarak değiştirmelisiniz. Ekstra olarak; madde eksikliği yapmışsınız, oyun başlangıcında /adakit altında bir sürü amansız eşya verin, SkyBlock sunucusundaki tek amacı; adaya blok koymak olarak kısıtlayın.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Herkes için konuşmak doğru olmaz fakat, Türk Minecraft Sunucuları. Konu başlığınız yanlış olmuş, "Türk Minecraft Sunucuları" olarak değiştirmelisiniz. Ekstra olarak; madde eksikliği yapmışsınız, oyun başlangıcında /adakit altında bir sürü amansız eşya verin, SkyBlock sunucusundaki tek amacı; adaya blok koymak olarak kısıtlayın.
Hocam ben her şeyi yazmaya kalksam ohoo... kitler sonradan geldi aklıma 2. konuya ekleyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı