Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Türk Lise Roleplay Sunucusu Projesi

Sunucu fikrini beğendiniz mi?

• Oy Verenler
    19

Roaxtc

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
0
Merhaba yabancılarda gördüğüm bu projeyi bende uygulamak istedim hiçbir merakınız olmasın yeterli bilgim ve yardımcı olacak insanlar var. Okullar olucak Lisede başlayacaksınız. bildiğiniz Türk Okul Roleplayı olucak Rp bilen az ama samp v.s rol yapanlar biliyolar bu tarz bir sunucu açmak isterim tabi sizin beğeniniz olmalı.

Lisede başlayacaksınız sonrasında üniversiteye kadar eğitim görüceksiniz hocalar olucak onun dışında bunlarla sınırlanmayacak dışarısıda olucak uyuşturucu satıcıları polisler silah satıcıları ve birçoğu olucak meslek hayatınızda puanınıza göre bu mesleklere katılabileceksiniz. Eğer puanınız hiçbir mesleğe yetmiyorsa otobüs şöförü veya illegal mesleklere katılabileceksiniz okul içerisinde kavgalar v.s olucak.

Tüm sistemler düşünüldü ve eski roleplay sunucularımdan kalma sistemleri kullanıcam ve sunucu neredeyse bitmiş sayılabilir. Düşünsenize gerçek lisede yapamadıklarınızı burada yapabileceksiniz. Amaç kötülüğe alıştırmak değil. Eğer tam puanla mezun olursanız polis ve doktor olabileceksiniz. tabii ki okulla sınırlı değil sanayi bölgeside düşünüyorum okuldan sonra çalışmak v.s cafeler

LÜTFEN ANKETE KATILIN. :tr:

MinS_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MinS_#0398

Elmaslar
26
Puanlar
0
Güzel bir projeye benziyor umarım gerçekleştirebilirsin.

Roaxtc

Elmaslar
6
Puanlar
0
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel proje olucakmış gibi gözüküyor. Hadi hayırlısı bakalım :)

Roaxtc

Elmaslar
6
Puanlar
0

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Proje güzel biraz kafa patlatman lazım güzel sistemler ekleyebilirsin. Konuyu okurken güzel sistemler geldi aklıma yapılabilir.

Roaxtc

Elmaslar
6
Puanlar
0
Proje güzel biraz kafa patlatman lazım güzel sistemler ekleyebilirsin. Konuyu okurken güzel sistemler geldi aklıma yapılabilir.

Merhaba 2013 senesinden beri roleplay sunucularıyla uğraşıyorum bu yüzden bana fikir lazım. Discordtan belirtebilirsin fikirlerini. Riaxetr#0421
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Proje devam ediyor lütfen ankete katılarak destek olun.

Son düzenleme:

GurkanGG

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

GürkanGG#3027

Elmaslar
23
Puanlar
9.020
Minecraft
GurkanGG
yardım gerekirse discord adım GurkanGG#4001 ekle konuşalım benimde bi roleplay projem vardı

WinstonTR

o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler
Elmaslar
151
Puanlar
4.305
Yer
Kanada Ontario
Minecraft
WinstonTR
Fikir tanıdık geldi neyse başarılar :evet:

G

Garp

Ziyaretçi
Proje başladığı zaman eğer Discord sunucusu açılacak ise davet bağlantısını bana Discord üzerinden atabilir misin?

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
güzel bir preoje olucak gibi

Roaxtc

Elmaslar
6
Puanlar
0
Merhaba değerli yorumlarınız için teşekkürler şuanda yöneticilerle ve ekiple konuşuyoruz. Proje taslağını çıkardıktan sonra sunucuyu geliştirmeye başlayacağız discord grubuda kurup özelden anketle oy verenlere ve mesaj yazanlara istekleri doğrultusunda göndereceğiz.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
MamiErdogdu#0442 eklermisin ve paylaşırmısın discord sunucusunu « inşALLAH yapabilirsiniz

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı