Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

SILIK

Ziyaretçi
Görsel.jpg

Çimen, toprak ve kızıltaş! Minecraft hayranlığını başka bir boyuta taşıyan bu konsol, sınırlı sayıda üretildi ve yeni sahiplerini bekliyor!

MİNECRAFT TEMALI XBOX ONE S'E EL SALLAYIN!

Aylarca hatta yıllarca Minecraft oynadık. Kimi oyuncular karmaşık ve büyüleyici kızıltaş devreleri yaparken, kimi oyuncular devasa yapılar inşa etti. Kimi oyuncular ise daha büyüğünü, daha güzelini ve daha etkileyicisini yaptı. Özenle yaptığımız bu devreler, yapılar veya daha niceleri için yapımcı, bir teşekkür amaçlı bize bu konsolu sunuyor.

Konsolu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz...

Bunun yanı sıra bu konsol, kızıltaş sihiri ile donatıldı! Hal böyle olunca 4K video akışı, konsol camiasındaki en iyi grafikler ve yüksek kalite ses oynayabilme gibi özellikler bulunuyor. Tabii yalnızca tasarım ile kalınmamış. Konsolu açtığınızda her an bir Minecraft sesi duyabilirsiniz.

mc_xbox_one_s_mc_tr.png
mc_xbox_one_s_2_mc_tr.png
mc_xbox_one_s_3_mc_tr.png

Bu konsolun yanı sıra alabileceğiniz Creeper ve Domuz temalı 2 adet oyun kumandası olduğunu da hatırlatıyoruz. Konsol ile birlikte size bir adet Minecraft temalı oyun kumandası, bir adet Minecraft dijital kod, bir adet Minecraft kızıltaş paketi dijital kodu, 14 günlük deneme amaçlı Xbox Live Gold üyeliği, 1 aylık deneme amaçlı Xbox Game Pass ve son olarak ise konsol için dikey bir stand geliyor.

mc_xbox_onse_s_konsol_mc_tr.png
mc_xbox_onse_s_konsol_2_mc_tr.png

Bu konsolu, 3 Ekim'den itibaren satın alabilirsiniz. Bizce almanızı tavsiye ediyoruz, çok hoş görünüyor ve dediğimiz gibi kızıltaş dehası ile donatılmış.

İyi oyunlar dileriz.
Mutlu kalın...

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Forumda el sallama gifi olsaydı el sallardım. :bgtr:

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
aslında microsoft un minecraft ı satın alması şu yönden kötü oldu
Konsol a daha çok önem veriyor özellikle xbox onların olduğundan PS ye karşı olarak yapıyor bunu
o ortak oynama olayındada pc yi dışarıda bıraktıkları için biraz sinirliyim....

S

SILIK

Ziyaretçi
Forumda el sallama gifi olsaydı el sallardım. :bgtr:
Sen ekrana el salla. :)

aslında microsoft un minecraft ı satın alması şu yönden kötü oldu
Konsol a daha çok önem veriyor özellikle xbox onların olduğundan PS ye karşı olarak yapıyor bunu
o ortak oynama olayındada pc yi dışarıda bıraktıkları için biraz sinirliyim....
Bence iyi oldu fakat Notch, sanırım gelecek için daha iyi olurdu. Şu an Notch olsa kim bilir neler olurdu. Çok merak ediyorum... :'(

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Açıkçası şimdiye atlar üzerinde kargılarla koşuyor olurduk , Mounb & Blade Warband gibi RPG sunucular açılırdı... ahh ah

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
bu yenimi çıktı artık satışı iptalmi edildi el sallayın yazılmışta konuda
ben şahsen DOMUZ oyun kumandasını pek beğenmedim tam olarak oturtamamışlar onu domuz konsoluna notum 5/10
ama CREEPER temalı Oyun kumandası çok hoş geldi gözüme ona notum 9/10
konsolun görünüşü çok güzel fiyatıda uygun ama Para birimi DOLAR olanlar için buna notum 8/10 bi 50 dolar daha ucuz olsaydı 10/10 olurdu
öneri vericek olursam bence Notch temalı Enderman temalı konsollar ve oyun kumandaları getirseler çok hoş olabilir
ama fiyat biraz pahalı :/ 400 $ Konsol aldık diyelim ve hoşumuza gitti bi tanede oyun kumandası aldık + 75 $ etti 475$
buda türk lirası olarak 1 662 TL ye eşit oluyor fiyat toplam olarak 1400 TL filan çıksa iyi olurdu

S

SILIK

Ziyaretçi
bu yenimi çıktı artık satışı iptalmi edildi el sallayın yazılmışta konuda
ben şahsen DOMUZ oyun kumandasını pek beğenmedim tam olarak oturtamamışlar onu domuz konsoluna notum 5/10
ama CREEPER temalı Oyun kumandası çok hoş geldi gözüme ona notum 9/10
konsolun görünüşü çok güzel fiyatıda uygun ama Para birimi DOLAR olanlar için buna notum 8/10 bi 50 dolar daha ucuz olsaydı 10/10 olurdu
öneri vericek olursam bence Notch temalı Enderman temalı konsollar ve oyun kumandaları getirseler çok hoş olabilir
ama fiyat biraz pahalı :/ 400 $ Konsol aldık diyelim ve hoşumuza gitti bi tanede oyun kumandası aldık + 75 $ etti 475$
buda türk lirası olarak 1 662 TL ye eşit oluyor fiyat toplam olarak 1400 TL filan çıksa iyi olurdu

Halihazırda bir oyun kumandası veriliyor zaten. Creeper temalı.Ve konsol 3 Ekim'de çıkacak. El sallayın dememin nedeni 'Merhaba deyin!' anlamındaydı.

Açıkçası şimdiye atlar üzerinde kargılarla koşuyor olurduk , Mounb & Blade Warband gibi RPG sunucular açılırdı... ahh ah
Fena olmazdı.

Hashirama

1st Hokage
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Adana
Crossplay ne zaman gelir acaba

#Exq

Yönetici
Yasaklandı
Elmaslar
23
Puanlar
0
Konu güzel olmuş, teşekkürler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı