Sol Reklam

Minecraft sunucusu nasıl açılır? Açıldıktan önce/sonra ne yapmalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eren Kan

❥ 1965 | Yeşil Siyah Şanlı Sakarya ❦

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
ÖN SÖZ!
Minecraft sunucularında oyuncu kalmak istemeyenlerin sayısı %50 'yi aştı.
Konumuz bunla alakalı değil fakat şunu demek isterim ki kendi sunucumda bile artık Kurucu tagından sıkıldığım için Oyuncu tagı ile dolaşıyom.
Şu cüme ile şunu anlayın ki oynadığınız oyunun eski tadı kalmaz!

MİNECRAFT SUNUCU KURMADAN ÖNCE NE YAPILMALI?

Minecraft sunucusu kurmadan önce aklınızda bu sunucu ne sunucusu olmalı? diye düşünmelisiniz.
Kendinize sunucu açılamdan önce ekip toplamanız lazım fakat benim görüşümde şuna dikkat edin
'' Sunucu ne zaman açılıcak diyip aktif kalmayan , başka sunucularda çalışan '' şahısları almayınız!
Takımınızı da topladınız geriye düşündüğünüz sunucunun Plugin & Map 'leri kaldı takımınız ile bunları güzel bir şekilde ücretsiz minecraft sunucu açma yerlerinde veya portu sunucularda vb. yerlerde tamamlayın. Geldik hangi Hosting 'ten sunucuyu açalım herkes özelliklerini beğendiği hostingi seçer bu yüzden forumdaki
HOSTİNG ARIYORUM bölümünden seçebilrisiniz. Gitmek için tıklayın.

Bütçeniz varsa!

1-
Alan adı almak,
2- Düşündüğünüz sunucu projesinin plugini ile haritasını yapamıyorsanız veya yapmaya üşeniyorsanız satın almak.
3- Site yaptırmak

SUNUCUYU ALDIK DEDİKLERMİZİN HEPSİNİ YAPTIK FAKAT AKTİF OYUNCU YOK NE YAPMALIYIZ?

1-
Forumlarda reklam satın almak
2- Sunucu tanıtım konusu + reklam gif yaptırmak ücretli veya ücretsiz.
3- Youtuber tutmak.
4- Sistemler beğenilmediyse sistem satın almak veya yapmak.
5- Aşırı abartılı event olmicak şekilde event yapmak.
6- Başka sunucularda reklam yapmayarak hakka girmemek & kendimizi küçük düşürmemek gerekir bunlar yüzünden oyuncular bizi kötüler.

Yarımcı olabildiysem veya size bilgi verebildiysem Ne mutlu bana Ne Mutlu Türk Diyene!

SemihTuna34

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Renthor#6935

Elmaslar
54
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Renthor
Güzel Bir Konu Senden de Bu Beklenirdi Zaten. Tek Bir Eksiği Var Alınmaması Ve Alınması Gereken Yerler/Siteler Olmalı. Örnek: Aternosdan Alınmamalı Keyubu/Batihost Tercih Edilmeli Gibi Gibi. Yani Kendi Düşüncelerinide Biraz Koysaydın 4/4 Lük Bir Konu Olurmuş Fakat Bu Haliylede İnsanların İşine Yarıyacaktır.

(Örnek Saçma Gelebilir Şimdi Banada Saçma Geldi Ama Sadece Bir Örnek)

Eren Kan

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Güzel Bir Konu Senden de Bu Beklenirdi Zaten. Tek Bir Eksiği Var Alınmaması Ve Alınması Gereken Yerler/Siteler Olmalı. Örnek: Aternosdan Alınmamalı Keyubu/Batihost Tercih Edilmeli Gibi Gibi. Yani Kendi Düşüncelerinide Biraz Koysaydın 4/4 Lük Bir Konu Olurmuş Fakat Bu Haliylede İnsanların İşine Yarıyacaktır.

(Örnek Saçma Gelebilir Şimdi Banada Saçma Geldi Ama Sadece Bir Örnek)

Ben kendi düşüncemi koysam mesela atıyorum Keyubu dan alın dedim Keyubu dan aldılar Keyubu sonra kapatıldı filan gelip bana kızarlar.
Orda dedimki zaten HOSTİNG ARIYORUM bölümünden bakarsanız kendinişze göre seçebilrisiniz :D

SemihTuna34

Discord:

Renthor#6935

Elmaslar
54
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Renthor
Ben kendi düşüncemi koysam mesela atıyorum Keyubu dan alın dedim Keyubu dan aldılar Keyubu sonra kapatıldı filan gelip bana kızarlar.
Orda dedimki zaten HOSTİNG ARIYORUM bölümünden bakarsanız kendinişze göre seçebilrisiniz :D

Orası Örnek Kısmı Yahu :D

Mesela Hangi Oyun Moduyla Falan Başlayabilceklerini Veya Spigot Craftbukkit Hangisini Kullanabilceklerinide Söleyebilirdin.
Konu Güzel Ona Laf Yok :D

Eren Kan

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Orası Örnek Kısmı Yahu :D

Mesela Hangi Oyun Moduyla Falan Başlayabilceklerini Veya Spigot Craftbukkit Hangisini Kullanabilceklerinide Söleyebilirdin.
Konu Güzel Ona Laf Yok :D

O Pluginle alakalı gidipte skyblock sunucu suna bungeecord bağlayın demem :D

SemihTuna34

Discord:

Renthor#6935

Elmaslar
54
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Renthor
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı