Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft Sunucun İle Para Kazanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BraveHeart_

Ziyaretçi

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Çoğu sunucu açıldığı gibi kapandığından bir kaç ay kendinizi insanlara ispatlayıp kapanmayacak bir sunucu olup kalitelinizi reklamlar karşılığında göstermelisiniz. Aksi halde ne yaparsanız yapın ilk aydan direkt kazanmaya başlamazsınız. Kazansanız bile çok büyük şans eseri olur diyebilirim. Zaten 2-3 ay civarı sunucuyu açık tutsanız adamlar diyor ki hee bu sunucu kapanmaz o zaman kasılim burda emeklerim boşa gitmez düşüncesiyle yaklaşır ve oyuncu çekersiniz zaten reklamlarınız ile sadece sizin reklamlarınız değil gelen kişiler arkadaşlarını çağırır ise bu size ekstra reklam olur zaten. Gerekli diğer bilgileri arkadaşlar vermiş zaten. Lakin benim tercihim 16GB Ram olmasıdır. 32GB hub vb. yapacak iseniz.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Çoğu sunucu açıldığı gibi kapandığından bir kaç ay kendinizi insanlara ispatlayıp kapanmayacak bir sunucu olup kalitelinizi reklamlar karşılığında göstermelisiniz. Aksi halde ne yaparsanız yapın ilk aydan direkt kazanmaya başlamazsınız. Kazansanız bile çok büyük şans eseri olur diyebilirim. Zaten 2-3 ay civarı sunucuyu açık tutsanız adamlar diyor ki hee bu sunucu kapanmaz o zaman kasılim burda emeklerim boşa gitmez düşüncesiyle yaklaşır ve oyuncu çekersiniz zaten reklamlarınız ile sadece sizin reklamlarınız değil gelen kişiler arkadaşlarını çağırır ise bu size ekstra reklam olur zaten. Gerekli diğer bilgileri arkadaşlar vermiş zaten. Lakin benim tercihim 16GB Ram olmasıdır. 32GB hub vb. yapacak iseniz.
Sadece Merakımdan Soruyorum Sizce İ9 10GB'mı Yoksa 16GB'mı Benim Tercihim İ9'dan yana

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Sadece Merakımdan Soruyorum Sizce İ9 10GB'mı Yoksa 16GB'mı Benim Tercihim İ9'dan yana

Yanlış anlaşılmasın. İşlemci tabi ki önemlidir. Lakin 32GB Ram bana fazla geldi onu belirtmek istedim. i9 10GB daha iyi olacaktır.

gorkemg296

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Ankara
O kadar kolay değil ama iyi bir reklam bütçesi ve kaliteli bir sunucuyla mümkün

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi
Yaklaşık 1000 tl ile başladım bu işe aktiflik kaliteye bakmıyor emin ol, sunucudaki çoğu sunucudan daha kaliteli olduğumuz kesin modern bir sunucu yapmaya özen gösteriyorum.
Modernlik bana göre kalitedir.

Forumları arka planda bırakıp, youtuberlere (büyük bütçe lazım dediğim gibi) reklam vermelisin.

R

RulingWasHere

Ziyaretçi
Herkes reklam felan demişte tabi öylede gelişilir benim 6gblık sunucum +70 cekti ve 10kişiden fazla vip alan oldu sonra 22gb ye geçtik sende biraz kucuk ac fakat kaliteli yaparsan devamı gelecektir şimdiden başarılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı