Sol Reklam

Çözüldü Minecraft Sunuculara Özel Kaynak Paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CrazY02

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
60
Puanlar
2.135
Yer
Konya
Merhaba ben uzun süredir bir şeyi merak ediyorum. Alttakini nasıl yapıyorlar? Texture pack ile yapıldığını bende biliyorum nasıl entegre ediliyor bunlar?

1633635168271.png

1633635198020.png

Ekler

• 1633634975968.png
    1633634975968.png
    131,2 KB · Görünt.: 22
W

Wafe

Ziyaretçi
Merhaba hocam bunun için özel pluginler mevcut örneğin item vs için itemsadder gibi yan eklentileri kullanmalısınız

Grablen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Merhaba hocam bunun için özel pluginler mevcut örneğin item vs için itemsadder gibi yan eklentileri kullanmalısınız
Özel bir plugine ihtiyacınız yok biraz png ve biraz unicode tamamdır

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Merhaba ben uzun süredir bir şeyi merak ediyorum. Alttakini nasıl yapıyorlar? Texture pack ile yapıldığını bende biliyorum nasıl entegre ediliyor bunlar?

Eki Görüntüle 188760
Eki Görüntüle 188761
Bir .png dosyasını bir unicodea ayarlıyorsun diyelim. Bu unicode da scoreboard,tab,hologram,menulerde vs. kullanabiliyorsun benim bu pack olayında anlamadığım soru şu bu packler çok kolay çalınabiliyor ve korumasını bilen birisini tanıyorum ki o da söylemiyor :( Besaaa

Son Nefes

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

SonNefes23

Elmaslar
125
Puanlar
9.585
Yer
Gakkoşlar Diyarı
Bir .png dosyasını bir unicodea ayarlıyorsun diyelim. Bu unicode da scoreboard,tab,hologram,menulerde vs. kullanabiliyorsun benim bu pack olayında anlamadığım soru şu bu packler çok kolay çalınabiliyor ve korumasını bilen birisini tanıyorum ki o da söylemiyor :( Besaaa
Tamam güzel söylemişsin de mesela scoreboardda o Unicode nasıl gösterilir onu da yazsan veya örneklersen güzel olur

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Tamam güzel söylemişsin de mesela scoreboardda o Unicode nasıl gösterilir onu da yazsan veya örneklersen güzel olur
Burdan anlatması zor olacak anlamazsan lütfen bana kızma örnekleri ile anlatıyorum.

Öncelikle dosya konumları bu şekilde olması şart mı bilmiyorum ama bu şekilde çalışıyor. pack içinde /assets/minecraft/font içerisinde bir default.json dosyası oluştur ve içerisini örnek olarak:

{
"providers": [
{
"type": "bitmap",
"file": "minecraft:pngvs/logo.png",
"ascent": 48,
"height": 96,
"chars": ["\uE000"]
},
{
"file": "minecraft:pngvs/dc.png",
"ascent": 8,
"height": 9,
"chars": ["\uE001"]
}
]
}

şeklinde yaptık diyelim. /assets/minecraft/textures/pngvs içerisinde de png dosyalarımız var.\uE000 ve \uE001 oyun içerisinde çalışacaktır. TAB plugini direk destekliyor. Desteklenmeyen pluginler varsa \uE000 yerine 大 gibi harfleri de kullanabilirsin. height ve ascent ayarlarını deneye deneye yaparsın. Umarım anlaşılmıştır!

Son Nefes

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

SonNefes23

Elmaslar
125
Puanlar
9.585
Yer
Gakkoşlar Diyarı
Burdan anlatması zor olacak anlamazsan lütfen bana kızma örnekleri ile anlatıyorum.

Öncelikle dosya konumları bu şekilde olması şart mı bilmiyorum ama bu şekilde çalışıyor. pack içinde /assets/minecraft/font içerisinde bir default.json dosyası oluştur ve içerisini örnek olarak:

{
{
"file": "minecraft:;pngvs/logo.png",
},
{
"file": "minecraft:;pngvs/dc.png",
}
]
}

şeklinde yaptık diyelim. /assets/minecraft/textures/pngvs içerisinde de png dosyalarımız var.\uE000 ve \uE001 oyun içerisinde çalışacaktır. TAB plugini direk destekliyor. Desteklenmeyen pluginler varsa \uE000 yerine 大 gibi harfleri de kullanabilirsin. height ve ascent ayarlarını deneye deneye yaparsın. Umarım anlaşılmıştır!

Az çok anladım teşekkür ederim

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan

Son Nefes

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

SonNefes23

Elmaslar
125
Puanlar
9.585
Yer
Gakkoşlar Diyarı

CrazY02

Elmaslar
60
Puanlar
2.135
Yer
Konya
İtemsadder pluginini inceledim gayet iyi ve tam benlik bir eklenti fakat tek sıkıntı ücretli ücretini ödemeye çalıştığımda paypal ile ödeme mevcut paypay'da türkiyede yasak olduğundan alamıyorum başka bir çözümü var mıdır?

CrazY02

Elmaslar
60
Puanlar
2.135
Yer
Konya

{
{
"file": "minecraft:;pngvs/logo.png",
},
{
"file": "minecraft:;pngvs/dc.png",
}
]
}

Sağ ol fakat bir çok kod yazmaktansa kullanımı basit bir plugin daha faydalı olacaktır

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Sağ ol fakat bir çok kod yazmaktansa kullanımı basit bir plugin daha faydalı olacaktır
Sana kalmış bir olay ama ben olsam itemsadder yerine paramı model engine ve pack alarak harcardım. İtemsaddera vereceğin parayı birisine versen pack yapar zaten istediğin şekilde. Ama dediğim gibi tercih, saygı duyarım.

W

Wafe

Ziyaretçi
İtemsadder pluginini inceledim gayet iyi ve tam benlik bir eklenti fakat tek sıkıntı ücretli ücretini ödemeye çalıştığımda paypal ile ödeme mevcut paypay'da türkiyede yasak olduğundan alamıyorum başka bir çözümü var mıdır?
Developer a aynı fiyat karşılığı farklı birşey teklif edebilirsin bir nevi takas gibi düşün oyun/key vs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı