Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft sunucu işlerine tekrardan girsem mi ?

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

CanerARTUC | ValseFTW#0046

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc

Herkese merhaba arkadaşlar, Minecraft oyununu belirli sebeplerden bırakmıştım ama ara sıra mc-tr formunu gezip sunuculara bakıyordum ve her yerde aynı sistem Sihirli Su, Para Kasası vb neredeyse özgün içerikler azalmış veya bitmiş ama minecraft oyuncularının kaliteli sunucu bulma olasılığı da böylece baya azalıyor.
Sunucu işlerini bırakmamın sebebini tanıtım konumda belirttim ama içim rahat etmedi kapanmasına o yüzden geri dönmek istiyorum bu sefer daha farklı olabilir.

Sizce geri dönmeli miyim ?

Burdan tanıtımını yapmış olduğum sunucuma bakabilirsiniz.

BarkınÇağan

I don't know.

Discord:

BarkınÇağan#4776

Elmaslar
31
Puanlar
920
Yer
Yalova | Çınarcık
Hatırlıyorum siz bu işlere büyük hedeflerle kaliteli öğelerle(konu tasarimi,logo,paket)girmistiniz yeniden baslarsaniz sizi buyuk bur heyecanla beklerim

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Ben yaklaşık 4-5 e yakın sunucu açtım ve şunun farkına vardım sunucunun mükemmel olmasına gerek yok orta direkde olsa oluyor. ama acayip reklam gerekiyor. Benim en son açtığım sunucu şuan ki piyasada olan skyblock sunucularından kat ve kat iyi olduğuna inanıyordum. Ben reklamı yapamadım sunucuyu kurmak için verdiğin paranın 4-5 katını vermen gerekiyor reklam için.

Nasıl bir sunucu yaparsanız yapın en önemli adım reklamdır.

Sana tavsiyem yeni bir sunucu aç yeni sistemler felan vb.
Zaten siz reklamı iyi yapıyorsunuz yine 50-60 lı kitlelere ulaşırsınız.

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
Hatırlıyorum siz bu işlere büyük hedeflerle kaliteli öğelerle(konu tasarimi,logo,paket)girmistiniz yeniden baslarsaniz sizi buyuk bur heyecanla beklerim

Teşekkürler yorumun için.

Ben yaklaşık 4-5 e yakın sunucu açtım ve şunun farkına vardım sunucunun mükemmel olmasına gerek yok orta direkde olsa oluyor. ama acayip reklam gerekiyor. Benim en son açtığım sunucu şuan ki piyasada olan skyblock sunucularından kat ve kat iyi olduğuna inanıyordum. Ben reklamı yapamadım sunucuyu kurmak için verdiğin paranın 4-5 katını vermen gerekiyor reklam için.

Reklamı baya iyi yapmak lazım birde ilgilenmek lazım onun içinde biri lazım ben çalışıyorum filan pek ilgilenemem akşamları hariç.

frachlitzBR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

frachlitzBR

Elmaslar
15
Puanlar
6.270
Minecraft
frachlitzBR
Bu aralar girmeni tavsiye etmem

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
Neden acaba, hmm op sunuculardan olabilir herkes op op alıştılar ondan olabilir.

Neyse ben çizgimi bozmadan normal bir sunucu açıyorum. az kaldı!

xKayaBeyy

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SonKayaTR

Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
YOK
Bu aralar girmeni tavsiye etmem

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc

ExpoSky

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
13.270

Sana katılıyorum dostum.
Sunucu açmak mesele değil bence de.
Sunucunun iyiliği tabii ki önemli ancak REKLAM olmadan hiçbir şekilde kitleye sahip olamıyorsun.
Bende senin yaşadığın tecrübeyi yaşadım güzel bir sunucu açtım forumlara reklam vs verdim ancak para veripde REKLAM ÖN EKİ almadığım ve alt taraflarda kaldığım için maalasef online çekemedim.
Bu yüzden sunucular kısa ömürlü oluyor. Bütçesi olan kazanır.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Sana katılıyorum dostum.
Sunucunun iyiliği tabii ki önemli ancak REKLAM olmadan hiçbir şekilde kitleye sahip olamıyorsun.
Bende senin yaşadığın tecrübeyi yaşadım güzel bir sunucu açtım forumlara reklam vs verdim ancak para veripde REKLAM ÖN EKİ almadığım ve alt taraflarda kaldığım için maalasef online çekemedim.
İstersen Hypixel in sahibi ol reklamsız olmuyor.

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
Sana katılıyorum dostum.
İstersen Hypixel in sahibi ol reklamsız olmuyor.
Arkadaşlar 2 ay boyunca mc-tr de reklam vardı ve sunucu 20 30 gördü fallback den fln baya azaldı bende mevcut sorunlardan kapattım ama tekrar dönmeyi düşünüyorum.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
OP Devrimini Sihirli Su, Para Kasası gibi sistemleri başlatan ve yayan olarak konuşuyorum. Girmenin ne sana faydası olur ne de oyunculara. Girdiğinde belki sinirden aynı şeyleri tekrar edeceksin bu sayede deriiinn bir loop seni bekliyor. Girmeyip dışarıdan izlemekse sana tanıma fırsatı kazandıracak. İnsanların nasıl olduğunu göreceksin. Nasıl debelendikleri nasıl uğraştıklarını göreceksin. Bunun yanında öneri ya da konuşmak falan istersen Engiiin tecrübelerimle :D sana yardımcı olurum discorddan iletişime geçmen yeter :)

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
OP Devrimini Sihirli Su, Para Kasası gibi sistemleri başlatan ve yayan olarak konuşuyorum. Girmenin ne sana faydası olur ne de oyunculara. Girdiğinde belki sinirden aynı şeyleri tekrar edeceksin bu sayede deriiinn bir loop seni bekliyor. Girmeyip dışarıdan izlemekse sana tanıma fırsatı kazandıracak. İnsanların nasıl olduğunu göreceksin. Nasıl debelendikleri nasıl uğraştıklarını göreceksin. Bunun yanında öneri ya da konuşmak falan istersen Engiiin tecrübelerimle :D sana yardımcı olurum discorddan iletişime geçmen yeter :)
OP sunucularını gereksiz buluyorum teşekkürler.

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow
Ne kadar reklam yaparsanız yapın kaliteli bir içerik için hiçbir zaman karşılığını alamazsınız kaliteli işler yapabiliyorsanız türkiyeden çıkıp yurtdışına yönelin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı