Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Sunucu inceleme videosu yapacağım (Sunucu Sahipleri İçeri)

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
+20 Onlineye sahip 5 adet sunucuyu kanalımda objektif ve kişisel bir şekilde inceleyeceğim.Bu sayede hem sizin hem benim reklamım yapılmış olacak ! Ancak lütfen sunucusuna güvenen kişiler gelsin. Bu tür bir şeye bir kere kalkıştığımda "sunucuyu iyi gösterir misin?" tarzında torpil istendi.Böyle bir şey olmayacak.

Konsept şöyle olacak :
1) Sunucu SAHİBİ discord üzerinden benimle iletişimde olacak.Ve sadece 5 dakika kadar tanıtım süreleri var.
2) Sunucu Sahipleri bana sunucularını tanıttıktan sonra ben bazı özellikleri beğenip beğenmediğimi nedenleriyle birlikte yorumlayacağım.
3) Sunucu Sahipleri bana "FLY" vermek zorunda.Zaten sonra ister istemez geri alacak.
4) Sunucu Sahipleri ben videoyu paylaştığım zaman sunucusunda 24 saat boyunca otomatik mesajlarında video linkini koymak zorunda.Ayrıca discord gruplarında "Everyone" çekmek zorunda.
5) Tekrar söylüyorum.LÜTFEN ELEŞTİRİYE AÇIK,NEYİN NE OLDUĞUNU OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEBİLEN YADA BİLEN,SUNUCUSUNA GÜVENEN ADMİNLER GELSİN.
6) Bunların hepsine uyan sunucu sahiplerinin videoları kanalımda istekleri üzerine kalabilir yada sildirebilir.Ama ne olursa olsun videolar 1 hafta boyunca kanalda kalacaktır !

Kısacası Kazan & Kazan iş birliği yapılacaktır.

Discord Adresim Hydref#7222

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, 15 tatilde oldukça büyük ve kaliteli bir sunucu işine gireceğim. Eğer isterseniz önden tanıtım yapabilirsiniz? :)

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT

Merhaba, 15 tatilde oldukça büyük ve kaliteli bir sunucu işine gireceğim. Eğer isterseniz önden tanıtım yapabilirsiniz? :)
Var olan sunucularda yapacağım.Eğerki içerik ertelenirse neden olmasın :)

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Bu dönemde ücretsiz çeken yt az başarılar

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke
Sunucu sahipleri için ideal olmuş. Neredeyse bütün youtuberler ücretli çekiyor.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT

Royale Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Royale Network#0052

Elmaslar
3
Puanlar
0
Sunucu Sahipleri İçin Çok Güzel Bir Fırsat.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT

SalihGüdücü

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

'Réi#0232

Elmaslar
29
Puanlar
6.480
Yer
Manisa
Minecraft
Launa
Twitter
SyTaxes
+25 Onlineye sahip 5 adet sunucuyu kanalımda objektif ve kişisel bir şekilde inceleyeceğim.Bu sayede hem sizin hem benim reklamım yapılmış olacak ! Ancak lütfen sunucusuna güvenen kişiler gelsin. Bu tür bir şeye bir kere kalkıştığımda "sunucuyu iyi gösterir misin?" tarzında torpil istendi.Böyle bir şey olmayacak.

Konsept şöyle olacak :
1) Sunucu SAHİBİ discord üzerinden benimle iletişimde olacak.Ve sadece 5 dakika kadar tanıtım süreleri var.
2) Sunucu Sahipleri bana sunucularını tanıttıktan sonra ben bazı özellikleri beğenip beğenmediğimi nedenleriyle birlikte yorumlayacağım.
3) Sunucu Sahipleri bana "FLY" vermek zorunda.Zaten sonra ister istemez geri alacak.
4) Sunucu Sahipleri ben videoyu paylaştığım zaman sunucusunda 24 saat boyunca otomatik mesajlarında video linkini koymak zorunda.Ayrıca discord gruplarında "Everyone" çekmek zorunda.
5) Tekrar söylüyorum.LÜTFEN ELEŞTİRİYE AÇIK,NEYİN NE OLDUĞUNU OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEBİLEN YADA BİLEN,SUNUCUSUNA GÜVENEN ADMİNLER GELSİN.
6) Bunların hepsine uyan sunucu sahiplerinin videoları kanalımda istekleri üzerine kalabilir yada sildirebilir.Ama ne olursa olsun videolar 1 hafta boyunca kanalda kalacaktır !

Kısacası Kazan & Kazan iş birliği yapılacaktır.

Discord Adresim Hydref#7222
Sunucu sahipleri için harika bir fırsat olmuş bu :D Normalde bu tür tanıtımlar ücretli olur şimdiden başarılar :)

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Sunucu sahipleri için harika bir fırsat olmuş bu :D Normalde bu tür tanıtımlar ücretli olur şimdiden başarılar :)

Rica ederim.Ancak konsept iptal olabilir.Çünkü sunucu sahipleri kendi sunucularına güvenmiyorlar gibi.Tarafsızca puan vereceğimi duyan 1-2 sunucu sahibi vazgeçti.Demekki sunucuları o kadar iyi değil :)

SalihGüdücü

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

'Réi#0232

Elmaslar
29
Puanlar
6.480
Yer
Manisa
Minecraft
Launa
Twitter
SyTaxes
Rica ederim.Ancak konsept iptal olabilir.Çünkü sunucu sahipleri kendi sunucularına güvenmiyorlar gibi.Tarafsızca puan vereceğimi duyan 1-2 sunucu sahibi vazgeçti.Demekki sunucuları o kadar iyi değil :)
Açıkçası yaptığın bir şeye gerçekten Güveniyorsan ve Emek Veriyorsan her riski göze almak zorundasın.
Çoğu sunucu sahipleri bu riski Sunucularını kötüleştiriceğini düşünerek vaz geçiyor.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Açıkçası yaptığın bir şeye gerçekten Güveniyorsan ve Emek Veriyorsan her riski göze almak zorundasın.
Çoğu sunucu sahipleri bu riski Sunucularını kötüleştiriceğini düşünerek vaz geçiyor.
Eleştiri yapılmayan yerde doğruluk yoktur.Bu yüzden yavaştan iptal etmeyi düşünüyorum bu projeyi.Çok isteyerek yapmak istediğim bir işti.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı