Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft Sunucu Bilgi - Hangi kategoride bir sunucu açmalıyım? vb.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
Merhaba, sayın forum üyeleri ve misafirleri. Bugün sizlere daha doğrusu sunucu açma girişimde bulunacaklara yararlı olacak bir konu açacağım.
Biliyorsunuz ki, bu aralar sunucular pek fazla tutulmuyor kendi şahsi açımdan bu sorunun kategori hakkında olduğudur.
Buna karşılık bir konu açmak istedim. İyi okumalar dilerim.

logo-mini.png

1 - Hangi Kategoride Sunucu Açmalıyım? : Bu size göre değişiklik gösterebilir tabii ki. Ama sizlere önerim araştırmanız. İlk öncelikle bir duyuru yapabilirsiniz hangi tür sunucu istediklerini öğrenmek için. Ve bu çok yararlı sizin açınızdan. Bazı sunucuları gezebilirsiniz aktifliklerine bakabilirsiniz daha doğrusu empati yaparak "Acaba benim sunucumda bu hale düşer ise?" diye aklınıza sorun. Oylama sonuçlarını değerlendirin, bilgili kişilerden de bilgi alabilirsiniz ( daha önce sunucu açma girişiminde bulunmuş insanlara ).

2 - Sunucumun Aktifliğini Nasıl Yükseltirim? : Sunucunuzun aktifliği düşük ise vah halimize. İlk olarak size önerim kendinizi çok sıkmayın kapatma girişiminde sakın bulunmayın. İlk açılışınızda tabii ki de aktifliğiniz düşecektir de yükselecektir de. Sunucunuza daha hiç bir yerde görülmemiş sistemler eklemeyi ve en önemlisi ise reklam vermeyi düşünebilirsiniz. Size önerim büyük platformlarda ve forumlarda reklam vermeniz. Merak etmeyin çok faydası olacaktır sizin açınızdan. Reklam verecek durumunuz bile yoksa forumlarda konu açarak başka oyunculara duyurmanız. Tabii oyuncuların ilgisini çekmelisiniz bunun sırrı ise konu tasarımı. Konu tasarımınız ne kadar güzel iç açıcı ise oyuncu "Aa, ne güzelmiş bir deneyeyim ilgimi çekebilir" gibi ihtişamlara kapılabilir ve sizin sunucunuzun aktifliği yavaş yavaş yükselme aşamasına gelebilir.
ayraç-png.png

Bu konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Kendi açımdan kısa bir konu bilgi açısından fena değil gibi duruyor.
Eğer bundan faydalananlar var ise ne mutlu bana! Konum için bir dakikanızı bile ayırdıysanız çok teşekkür ederim.
İyi günler.

Son düzenleme:

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Güzel konu eline sağlık. :))

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Konu yararlı olmuş.
Bu forumda her açtığı sunucuya efsane tarzında kelimelerle süsyelip daha sonrasında tutmayınca kapan bir arkadaş tanıyorum. (:​

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul

xCrawet

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

iCannK#7690

Elmaslar
65
Puanlar
3.955
Minecraft
iCannK
Konuyu beğendim, ellerine sağlık!

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Özellikle foruma yeni katılan arkadaşlar için olabildiğince yararlı ve işlevli bir konu hazırlamışsın ki eline ve emeğine sağlık <3

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul

Özellikle foruma yeni katılan arkadaşlar için olabildiğince yararlı ve işlevli bir konu hazırlamışsın ki eline ve emeğine sağlık <3
Yorumun benim için gerçekten çok önemli. Beni böyle övgüler ile boğuşturduğun için teşekkür ederim :)​

DerPhilosoph

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
Düya
Minecraft
DerPhilosoph
Güzel, sunucu açacaklar için yararlı bir konu elinize sağlık.

M

Mr. PJ

Ziyaretçi
Bilgiler için teşekkür ederim

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Şık , Sade Bir Tasarım Ve Yararlı Bir Konu Olmuş Ellerinize Sağlık. <3

K

KukiKraft

Ziyaretçi
Bilgilendirici,umutlandırıcı ve teşvik edici bir konu olmuş.Teşekkürler.

syrthez

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Onur#9264

Elmaslar
3
Puanlar
135
Minecraft
XenoRoss
Tasarım gayet hoş. Konu içeriği zaten herkes için faydalı. Kısa ve öz olmuş. Eline sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı