Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft Sorunum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XarlyTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
6.210
Merhaba değerli forum üyeleri reklam gibi olmasın ama benim Batihost'dan kurulmuş bir sunucum var uzak masaüstüne giriyorum sonra yönetim paneline giriş yapıyorum bir ip veriyor ipniz bumu diyor ipim o olduğu için evet diyorum sonra sunucuyu yeniden kur tarafına geliyorum paket listesi indirilemedi internet bağlantınızı kontrol edin diyor Batihost'a destek talebi açtım bir kaç yanıt verdiler sonra uzak masaüstü bilgilerimi istediler verdim 4 saattir bekliyorum hala yanıt vermediler yardımcı olabilirmisiniz?

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Cevabınız gelir, normalde sunucu hazır kurulu şekilde geliyor

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Batihosta VDS Bilgilerinizi verip istediğiniz şeyi belirtirseniz onlar yapıp size hazır bir şekilde sunar. Ticket attıysanız sabredin geri döneceklerdir.

XarlyTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
6.210
Batihosta VDS Bilgilerinizi verip istediğiniz şeyi belirtirseniz onlar yapıp size hazır bir şekilde sunar. Ticket attıysanız sabredin geri döneceklerdir.
Sorun çözüldü kendiliğinden fakat şimdi 2 sorunum var birincisi hesabımda 28 tl vardı bi 10 tllik site sipariş verdim minecrafttr.comdan 18 tl kaldı Batihost onu otomatik olarak bi faturaya yatırdı 18 tl boşa gitti ikinci sorunum iki tane sitem oldu toplamda .mc.tc li olan çalışıyordu şimdi subdomain hatası veriyor .bati.host olan sitemdede subdomain hatasını alıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı