Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft serverlerinin aynı özellikte olması

Haksızlık etmiş olur muyum?

• Olursun

• Olmazsın

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Tr deki minecraft serverlerin hepsinin aynı özelliklere ya da benzer özelliklere sahip olduğu aşikar. Azıcık farklılık yaratmak isteyen kişilerde sunucusuna gelen oyuncuların Bu nasıl server beee deyimlerine maruz kalıyor hatta küfür yiyorlar. Bence hani bazı konulara yazılıyorya diğer sunucular dan farkınız ne diye onu server sahibine sormak artık gereksiz kalıyor. Plugini iyi çeviren iyi renklendiren kazanıyor gibime geliyor. Ben şahsen sunucu sahibi olarak çok şey denedim. İnsanlara zorla bir şeyi sevdiremeyeceğimin biraz geç de olsa farkına vardım. Size soruyorum, internet 15 20dk plugin paketi arayıp hepsini indirip 35 40dkda harmanlasam bunu süper ultra mütiş server diye tanıtsam kendime ve sizlere haksızlık etmiş olur muyum?

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Benim için olursun 40 - 50 dkda paket yapılmaz benim düşüncem bu.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Gerçektende sistem ekleyip oyunculara anlatabilmek çok zor :D Ama pakete emek verip yaparsan daha çok beğenilicektir. Diğer türlü hep bir açığınızı arayıp başınıza paketiniz alıntı vb. diye kakarlar.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Oyuncular Klasik Olmaya Alışmış . Farklı Bir Şey Oldugunda Anlatmak Çok Zor Oluyor. Bu yüzden Klasiği Tercih Etmek Zorunda Kalabiliyorum.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Benim için olursun 40 - 50 dkda paket yapılmaz benim düşüncem bu.
40 50 dk uğraşmayan bile var. Sadece Duyuruları motdyi essentialsi değiştirip sunucu açıyorlar.
Gerçektende sistem ekleyip oyunculara anlatabilmek çok zor :D Ama pakete emek verip yaparsan daha çok beğenilicektir. Diğer türlü hep bir açığınızı arayıp başınıza paketiniz alıntı vb. diye kakarlar.
Emek verdiğim bir skyblock sistemi servere girip golem sp sorunlar yüzünden çöp oldu :D Cidden anlatabilmek daha önemli.
Oyuncular Klasik Olmaya Alışmış . Farklı Bir Şey Oldugunda Anlatmak Çok Zor Oluyor. Bu yüzden Klasiği Tercih Etmek Zorunda Kalabiliyorum.
Anlatmak cidden zor. Özellikle başka bir sunucuda görmedilerse o sistemi düşman oluyor sevgili oyuncular.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Türkiyede olmayan sistemleri eklesende oyunculardan küfür yiyorsun, o yüzden piyasada kalıcı olan sunucularda oyuncular oynuyor.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Türkiyede olmayan sistemleri eklesende oyunculardan küfür yiyorsun, o yüzden piyasada kalıcı olan sunucularda oyuncular oynuyor.
Sunucum 15 Aydır açık isim değiştirdik sadece gerisi aynı. Skyblock açtık eklediğim bir sistem sunucuda 4 5 online olmasına neden oldu. Neredeyse her hafta sıfırlanan serverler 60 70 online.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Aynen ama yenilikte gerekiyor hep klasikte bir yere kadar bence.

AyazDuru

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

ayazisalwaysmile#2450

Elmaslar
12
Puanlar
13.320
Yer
Mersin
Minecraft
AyazDuruu
Bence, haksızlık olmaz ama ayıp edersin, yanii şunu ilan etmek gerekirse; bazı sunucular bu paketleri yapmak için günlerini, aylarını veriyor ama sen bir saatte bunu yapıyorsun, bana göre ayıp.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Muteyi özür dileyip açtırma ekledim hepsi küfür edip çıktı kimse farklılığa açık değil

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı