Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Minecraft Server Logo Tasarım | +40 Referans - Türkiye'nin Hizmeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

Pyme

Ziyaretçi
3 Ay logoyu geciktirmeniz ve tabiri caizse MC-TR kullanıcıları bilecektir ortalama altı bir logo sunmanız bende kötü bir imaj yarattı ve yorumlarda belirttim. Eleştiri kaldıramıyorsanız cevap vermeyin. Ya da mağdur ettiğiniz bir müşterinin mağduriyetini gidermeyi bilin. Ben müşteri kimliğimle öz eleştirimi sundum ve bu en doğal hakkım.
Ben tasarımlardan etkilenip 2-3 sipariş vermek için girmiştim ama Batuhan Beyin kötü referansı yüzünden fikrimi değiştirdim. Umarım hatalarını telafi ederler ve gereken açıklamayı yaparlar.. Çünkü güzel iş çıkarmış öncesinde.. Aranızdaki sorun çözüldüğünde sipariş vermek isterim.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Ben tasarımlardan etkilenip 2-3 sipariş vermek için girmiştim ama Batuhan Beyin kötü referansı yüzünden fikrimi değiştirdim. Umarım hatalarını telafi ederler ve gereken açıklamayı yaparlar.. Çünkü güzel iş çıkarmış öncesinde.. Aranızdaki sorun çözüldüğünde sipariş vermek isterim.

Ben bir müşteriyim yanlış anlaşılmasın flamamla yapmadım yorumu.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
3 Ay logoyu geciktirmeniz ve tabiri caizse MC-TR kullanıcıları bilecektir ortalama altı bir logo sunmanız bende kötü bir imaj yarattı ve yorumlarda belirttim. Eleştiri kaldıramıyorsanız cevap vermeyin. Ya da mağdur ettiğiniz bir müşterinin mağduriyetini gidermeyi bilin. Ben müşteri kimliğimle öz eleştirimi sundum ve bu en doğal hakkım.
Üste cevap vermediğim gibi zamanım yoktu ve ekip üyelerimden bir kişinin çizim tableti sorun olduğu için kötü bir logo teslim ettik peki 3 ay logo geciktirdik diyorsunuzda 3 Ay neden hala bir sponsorluk duyurusu yapılmadı ? evet bunun cevabını sizden almak istiyorum sonuçta örnek bir logo istedin devamını getirmek için vadettiğin materyelleri vermeni istedim hala bana burda logo diyorsun beni bir dm'ye ekliyorsun | Sen Garp ve benzeri kullanıcılar var projeyi bu arkadaşlarada anlat Yusuf Kemal ile kavga ediyorsun sonra gelip bana biz artık MC-TR ile ilgilenmiyoruz diyorsun başka yetkili ile konuş sonrada Yusuf Kemal ile barışıyorsun MC-TR tekrar geliyorsun bana burda eski konuları açıyorsun.

Bizim hiçbir şekilde hatamız yok önce kendi hatalarını düzeltmek zorundalar.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Üste cevap vermediğim gibi zamanım yoktu ve ekip üyelerimden bir kişinin çizim tableti sorun olduğu için kötü bir logo teslim ettik peki 3 ay logo geciktirdik diyorsunuzda 3 Ay neden hala bir sponsorluk duyurusu yapılmadı ? evet bunun cevabını sizden almak istiyorum sonuçta örnek bir logo istedin devamını getirmek için vadettiğin materyelleri vermeni istedim hala bana burda logo diyorsun beni bir dm'ye ekliyorsun | Sen Garp ve benzeri kullanıcılar var projeyi bu arkadaşlarada anlat Yusuf Kemal ile kavga ediyorsun sonra gelip bana biz artık MC-TR ile ilgilenmiyoruz diyorsun başka yetkili ile konuş sonrada Yusuf Kemal ile barışıyorsun MC-TR tekrar geliyorsun bana burda eski konuları açıyorsun.

Bizim hiçbir şekilde hatamız yok önce kendi hatalarını düzeltmek zorundalar.

Yusuf Kemal'e teslim edebilirdin logoyu burada böyle saçma sapan kavga konularını gündeme getirmen seni haklı kılmaz 3 lafından biri aynı şey. İyi bir ekibim diyorsan kimseyi memnuniyetsiz bırakmadan hizmet sunarsın. Hala saygısızlıkta ısrarcısın ve kötü bir dille konuşuyorsun. Yazdığın hiçbir sokak ağzına cevap vermeyeceğim çünkü farkım kalmaz. Yazdığım mesajlar yeterli.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Yusuf Kemal'e teslim edebilirdin logoyu burada böyle saçma sapan kavga konularını gündeme getirmen seni haklı kılmaz 3 lafından biri aynı şey. İyi bir ekibim diyorsan kimseyi memnuniyetsiz bırakmadan hizmet sunarsın. Hala saygısızlıkta ısrarcısın ve kötü bir dille konuşuyorsun. Yazdığın hiçbir sokak ağzına cevap vermeyeceğim çünkü farkım kalmaz. Yazdığım mesajlar yeterli.
Sonuçta anlaşma materyelleri verilmemiş değil mi? MC-TR Sponsorluk duyurusu gibi bir konu vardı peki neden verilmedi? Sen emeğinin karşılğını almadan iş yapar mısın? biraz profesyonel dijital çizim grafikerler ile konuşmayı dene 500 az bir teklif alabiliyor musun, bir emeğin karşılığı verilmezse o iş yapılmaz dostum.

ZyuzAx

Gidişin umrumda değil, Gelişin gibi.

Discord:

2qke#0001

Elmaslar
162
Puanlar
6.455
Minecraft
2qke
Başarılar. Daha ucuz fiyata yok mu?

Soperth

I'm in space.

Discord:

Soperth#5131

Elmaslar
53
Puanlar
6.470
Başarılar.​

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Başarılar. Daha ucuz fiyata yok mu?
Yurt Dışında bu logoları 30$ | Satışta koyuyorum Türkiye müşterilerime biraz daha fazla indirim yapıyorum ben senden her ay para almıyorum ömürlük kullanacağın kaliteli bir logoyu sana uygun bir fiyata satıyorum.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
İşinizin ehlisiniz tebrik ederim bu forum içerisinde benim gördüğüm kadarıyla sizden daha iyi tasarım yapabilen takım veya kişi bulunmuyor.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
İşinizin ehlisiniz tebrik ederim bu forum içerisinde benim gördüğüm kadarıyla sizden daha iyi tasarım yapabilen takım veya kişi bulunmuyor.
Teşekkürler <3

xKyson

Hadi yapalım şu işi !

Discord:

xKyson#5273

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
xKyson

Shami

Çok yakında vizyonda!

Discord:

Shami#9818

Elmaslar
52
Puanlar
1.210
Kazandığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. iyi satışlar

MineLive TR

Oyna.Minelive.network
Elmaslar
89
Puanlar
6.445
Yer
Etobicoke/Ontario/Canada
Minecraft
MineLive
hımm konu tasarımını güncelleme vakti geldi sanırım

Melowdy

Zaman iyi yazardır; her zaman mükemmel sonu yazar.

Discord:

Melowdy#0163

Elmaslar
193
Puanlar
6.925
Yer
İstanbul
Minecraft
miyavdi
Normal logolara oranla normal+ logolar bana çok boş geldi, sanki fiyatlar yer değiştirmeli. Hizmetiniz hoş, kaliteli ürünler sunuyorsunuz. Başarılar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı