Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Premium Hesap Aldım Erişim Sağlayamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

popcheus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
ÖDEMEYİ YAPTIM SİTEDE SONRA BENİ BU EKRANA YÖNLENDİRDİ HESABIMA NASIL GİRİŞ YAPACAGIM HAKKINDA BİR FİKRİM YOK
pre.png

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Site adresini sansürle.Site desteğe yaz biz birşey yapamayız.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Mail Atmanı İstiyolar Okuduysan

popcheus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Okudum bize ulaşın kısmından tekrar yolladım ama geri dönüş yapmıyorlar yardımcı olabilecek kimse yok mu ? Nasıl olur mc orjinal harici başka siteden premium almak bilmiyorum ilk defa deniyorum 40 tl verdim boşa gitmesini istemiyorum

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Site adresini sansürle.Site desteğe yaz biz birşey yapamayız.

Dostum bu tarz konularda ilk önce alacağın yerin güvenilir olup olmadığını araştırmak gerektiğini hep söylerim. Destek ile iletişime geç, iletişim numaralarını ara. Dönüt alamazsan bir şey yapamayız artık.

popcheus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yok yani başka sitelerde nasıl teslim ediliyor ben anlamadım

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Migrette hesap almışsındır hesabı direk senin e-mail'in üzerine tanımlıyorlar kullandığın siteye destek aç

popcheus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Migrette hesap almışsındır hesabı direk senin e-mail'in üzerine tanımlıyorlar kullandığın siteye destek aç
Nasıl yani anlamadım tam demek istediğinizi ?
Bennim sorum şuan hesaba ulaşmak için ne yapmam gerektiği

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Nasıl yani anlamadım tam demek istediğinizi ?
Bennim sorum şuan hesaba ulaşmak için ne yapmam gerektiği
Hesabı aldığın siteye destek aç veya mailini kontrol et.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Zümrüt Hesap aldıysanız bu ürünü migrate etmeden kullanamazsınız. Ürün size nick:mail:şifre formatında gelir.

Migrate etmek için: Adım 1.
Otomatik olarak nick:mail:şifre formatında gelmiş olan ürünü sitenin ürünlerim bölümünden görebilirsiniz..
Adım 2.
Bu ( Mojang Account ) linke girerek teslim edilen mail adresini e-mail kısmına, şifreyi password kısmına, nicki ise username kısmına yapıştırınız.
Adım 3.
Yine aynı sayfada yazan Details for your new Mojang account kısımındaki e-mail boşluklarına hesabı hangi mail adresinize taşıyacaksanız o maili giriniz.
Adım 4.
Alt tarafta bulunan date of birthday kısımına kendi doğum tarihinizi giriniz ve alt kısımda bulunan onay butonuna tıklayıp Migrate Account butonuna tıklayınız.
Adım 5.
Ekranda Success! yazısını gördükten sonra onay mailinizi onaylamak için Details for your new Mojang account kısmına yazdığınız mail adresinize giriniz ve mojang tarafından gönderilen maili onaylayınız.
Adım 6.
Artık premium hesabınız kendi üzerinize, dilerseniz teslimat ile gönderilen şifre ile veya sıfırlayarak yeni bir şifre kullanarak oyuna girebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : MİGRATE ESNASINDA YAPTIĞINIZ HATALARDA SORUMLULUK KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

popcheus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Zümrüt Hesap aldıysanız bu ürünü migrate etmeden kullanamazsınız. Ürün size nick:mail:şifre formatında gelir.

Migrate etmek için: Adım 1.
Otomatik olarak nick:mail:şifre formatında gelmiş olan ürünü sitenin ürünlerim bölümünden görebilirsiniz..
Adım 2.
Bu ( Mojang Account ) linke girerek teslim edilen mail adresini e-mail kısmına, şifreyi password kısmına, nicki ise username kısmına yapıştırınız.
Adım 3.
Yine aynı sayfada yazan Details for your new Mojang account kısımındaki e-mail boşluklarına hesabı hangi mail adresinize taşıyacaksanız o maili giriniz.
Adım 4.
Alt tarafta bulunan date of birthday kısımına kendi doğum tarihinizi giriniz ve alt kısımda bulunan onay butonuna tıklayıp Migrate Account butonuna tıklayınız.
Adım 5.
Ekranda Success! yazısını gördükten sonra onay mailinizi onaylamak için Details for your new Mojang account kısmına yazdığınız mail adresinize giriniz ve mojang tarafından gönderilen maili onaylayınız.
Adım 6.
Artık premium hesabınız kendi üzerinize, dilerseniz teslimat ile gönderilen şifre ile veya sıfırlayarak yeni bir şifre kullanarak oyuna girebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : MİGRATE ESNASINDA YAPTIĞINIZ HATALARDA SORUMLULUK KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
Discord varmı discordda bulusalımda anlat ?

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Çalıntı preminum satan sitelerden alınmamalı minecraft.net ile almalısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı