Sol Reklam

Rehber Minecraft Pocket Edition & PC APK Kurulumu ( Son Sürüm )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft Pocket Edition & PC APK Kurulumu
Satın alacağım diye cebinizi yakmaya gerek yok.

n8eq6n64ps931.png

Selamlar millet bugün sizlerle birlikte başlıkta olan konu hakkında konuşacağız. Büyük bir bölümünüzün bildiği gibi Minecraft oyunu Minecraft'ın resmi sitesi, Play Store, App Store ve birçok oyun platformda vergiler dahil ücretli olarak satılıyor. ( 25-150 TL ) Bunun yanı sıra bilgisayar üyeliği için Premium hesap almanız gerekiyor. Eğer oyuna verebilecek paranız yoksa veya para yatırmak istemiyorsanız alternatif yöntemler bulunuyor. Tabii ki de bu yöntemler hiçbir zaman ana tercihimiz değildir. Minecraft'ı hem bilgisayar hem de telefon için ücretsiz kurmak isteyenler bunu mutlaka okuyun.

28b1vxJQe916wOaSVB4CmcnDujk8M2SNaCwqtQ4cUS0wYKYn9kCYeqxX0uyI2X-nQv0=w2050-h3218-rw

Minecraft Pocket Edition APK Nasıl Kurulur?
Minecraft'ın telefon uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız adımları sırasıyla takip etmeniz gerekmektedir. İlk olarak aşağı kısımda bulunan tablodan indirmek istediğiniz oyun sürümü titizlikle belirleyin. Belirledikten sonra indirme butonuna basmanız yeterli olacaktır. Butona bastığınız zaman sizi bir sayfaya yönlendirecektir. Yönlendirildiğiniz sayfadan dosyayı indirin. Dosya indikten sonra açın ve gerekli kurulumları yapın. Bu işin sonunda oyun kendi kendine kurulacaktır. Eğer yurt dışında yaşıyorsanız veya kendi telefonunuz destekliyorsa Xbox hesaplarınız ile özgürce bağlantı kurabilirsiniz.

MCPE Uygulama Sürümü
Uygulama İndirme Bağlantısı
Virüs Kontrol Bağlantısı
Uygulama Puanlaması
MCPE 1.13.0.18 ( Test Sürümü )​
MCPE 1.13.0.15 ( Test Sürümü )​
MCPE 1.13.0.9 ( Test Sürümü )​
MCPE 1.13.0.6 ( Test Sürümü )​

boKJaJVrdyrw5_c5ya5zkUIzfnGkBE7Ee2-IfIo0WkM.png

Minecraft Bilgisayar APK Nasıl Kurulur?
Premium üyeliğe sahip değil misiniz? Hiç dert etmeyin. Bu tabii ki de Minecraft oyununu oynayamayacağınız anlamına gelmez. Bildiğiniz gibi Minecraft oyunu normal şartlarda Premium karşılığında oynanır fakat son zamanlarda oyunun ücretsiz sürümü olabildiğince hızlı yayıldığından dolayı neredeyse herkes oyunun ücretsiz halini kullanıyor. ( Premium üyeliğim olmasına rağmen buna bende dahilim. ) Alt başlıkta olduğu gibi oyunun bilgisayar sürümünü kurmak için birkaç gerekli adımımız var. Bu adımları takip ederseniz çok rahat bir şekilde MC Telefon & PC APK kurulumunu yapabilirsiniz.

Minecraft PC Uygulama Sürümü
Uygulama İndirme Bağlantısı
Virüs Kontrol Bağlantısı

Uygulama Puanlaması
Team Extreme Launcher ( 1.0 - 1.14.4 )​
T-Launcher ( 1.0 1.4.14 + Mod Paketleri )​

505c4b021c2c7a1.jpg

Minecraft Pocket Edition & PC APK Kurulum Videoları
Eğer bu adımları anlamadıysanız veya diğer tabiri ile işinize yaramadıysa aşağıda olan 2 videoyu izlemenizi öneririm. Bu videoların en başında olanı bilgisayar sürümü içindir. Diğer video ise telefon kullanıcıları için çekilmiştir. Bahsettiğim bu videolarda olan adımları çekinmeden yapabilirsiniz. Videoda olan bağlantılar ve adımlar gözden geçirilmiştir. Herhangi bir virüse veya herhangi bir casus yazılımına karşılaşılmadı. Ayrıca herhangi bir sorunda yorumlara belirtmeyi unutmayın.

595d4178ed6ea76.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
İlk resimdeki water sheep için 1 dk lik saygı duruşu.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
"Bilgisayar APK" yanlış bir ifade APK Android Package yani Android Paketi demektir
Düzeltmende fayda var onun dışında konu gerçekten güzel olmuş eline sağlık

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Başarılı bir konu olmuş. Eline sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

"Bilgisayar APK" yanlış bir ifade APK Android Package yani Android Paketi demektir
Düzeltmende fayda var onun dışında konu gerçekten güzel olmuş eline sağlık

İlk olarak konuyu beğendiğinize sevindim. Bunun yanı sıra Google açısından daha üst kısımda durmak amacıyla o ibareyi kullandım.

Başarılı bir konu olmuş. Eline sağlık.

Konuyu başarılı bulduğuna sevindim. Bu güzel yorumun için teşekkür ederim ::)

さ| Alperen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

さ| Alperen#4170

Elmaslar
9
Puanlar
900
Minecraft
Alperen
SELAMLAR başarılı bir konu herkes beleş kullansın zaten herkes beleş kullanıyor türkiyede premium olan çok fazla kişi yok olanlarda zaten presiz serverlerde oynuyorlar :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

SELAMLAR başarılı bir konu herkes beleş kullansın zaten herkes beleş kullanıyor türkiyede premium olan çok fazla kişi yok olanlarda zaten presiz serverlerde oynuyorlar :D

Doğru söylüyorsun ama iOS işletim sistemi kullanan arkadaşlar açısından da pek yararı dokunmuyor. Tabii bedava indirmek daha mantıklı geliyor.

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Ben bir tane siteden 35 TL'ye satın alıp microsoft store hesabımda aktivasyon kodunu aktive etmiş keşke daha önce açsaydın konuyu :D ama olsun pişman değilim sonuçta güzel bir sürüm, başarılı bir konu ve yararlı olucağını düşünüyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ben bir tane siteden 35 TL'ye satın alıp microsoft store hesabımda aktivasyon kodunu aktive etmiş keşke daha önce açsaydın.

Bana kalırsa oyunu satın alarak oynamak daha mantıklı geliyor. Çünkü en ufak güncellemede direkt kurma imkanınız oluyor. Teşekkür ederim :<3:

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?

Bana kalırsa oyunu satın alarak oynamak daha mantıklı geliyor. Çünkü en ufak güncellemede direkt kurma imkanınız oluyor. Teşekkür ederim :<3:
Evet ama parasını hakettiğini düşünüyorum güzel bir sürüm olmuş bedrock.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Evet ama parasını hakettiğini düşünüyorum güzel bir sürüm olmuş bedrock.

Evet, gerçekten o sürümü bende hiç ummadığım kadar beğendim. İşin garip kısmı ise dövize rağmen oyunun fiyatı halen makul görünüyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı