Sol Reklam

Tanıtım Minecraft Modlu Serverda Modlar Çalışmıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BigBangZero

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba, arkadaşla oynamak üzere toplamda 20 Mod içeren bir Server açtım Hamachi üzerinden. Server açılıyor başarıyla, hatta girilip oynanılabiliyorda, fakat modlar çalışmıyor. JEI'den yapılışlarına bakmaya çalışıyorum gözükmüyor, ama Creativeden alıp koymaya açmaya çalıştığımda mod çalışıyor. Fakat yapılmıyor, nasıl düzeltebilirim? Sürümüm 1.14.4

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Forge server kurulumu yaptın değil mi? Önerim aternos üzerinden açmandır hazır modpackleri ile tek tuşa modlu sunucu açabilirsin.

BigBangZero

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Forge server kurulumu yaptın değil mi? Önerim aternos üzerinden açmandır hazır modpackleri ile tek tuşa modlu sunucu açabilirsin.
Modpacki tamamen hazır yaptım. İçinde pek birşey bulunmuyor zaten. Vanilla minecraft fakat işleri hızlandırmak için bir kaç şey gibi. Aternosa modları atıyorum, server sürekli çöküyor. O yüzden kendim açtım.

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Sunucuyu yanlış kuruyor olabilirsin. Minecraft Forge
Buradan installer'i indirip açtıktan sonra server install seç ve ardından ordan minecraft.net'ten indirdiğin Minecraft Server 1.14.4 jar dosyasının olduğu klasörü seç. Yükleme işlemi bittikten sonra başlat.bat dosyasından forge universal gibi bir isime sahip olan jar dosyasının ismini ayarla ve sunucuyu başlat. Eğer hatasız yaparsan ve modlarının sürümleri hatalı değil ise çalışacaktır. Eğer bunları deneyip yapamazsan discorddan ulaşabilirsin discord adresim solda.

Son düzenleyen: Moderatör:

BigBangZero

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Sunucuyu yanlış kuruyor olabilirsin. Minecraft Forge
Buradan installer'i indirip açtıktan sonra server install seç ve ardından ordan minecraft.net'ten indirdiğin Minecraft Server 1.14.4 jar dosyasının olduğu klasörü seç. Yükleme işlemi bittikten sonra başlat.bat dosyasından forge universal gibi bir isime sahip olan jar dosyasının ismini ayarla ve sunucuyu başlat. Eğer hatasız yaparsan ve modlarının sürümleri hatalı değil ise çalışacaktır. Eğer bunları deneyip yapamazsan discorddan ulaşabilirsin discord adresim solda.
Dediklerinizi harfi harfi yapmama rağmen gene olmuyor, Discorddan ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı