Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft - Mobilya Yapma Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.

Discord:

JustCiva_#0001

Elmaslar
160
Puanlar
950
Discord İzni
Minecraft
JustCiva_
mc-tr.jpg

Mobilya yapmak oldukça kolaydır ve eminim çoğunuz merdiven ve tabelaların püf noktalarını biliyorsunuzdur. Bunu yapmayanlar ve diğer bazı güzel mobilya fikirleri, yapıları ve yeni bir dekor arayan herkese ilham vermek için bu rehberi hazırladım.
mc-tr 2.png
Sandalye
Sandalyelerin oluşturulması çok kolaydır ve birkaç işaret, merdiven bloğu veya bir tabeladan başka bir şey gerektirmez ancak bir döşeme veya merdiven kullanıp kullanmadığınız, oluşturduğunuz sandalyenin türünü etkileyecektir.

Yandaki görselde de görebileceğiniz gibi yapımı basit bir sandalye oluşturdum. Merdivenli sandalyeler daha çok bir ofis koltuğu ya da yemek masası sandalyeleri gibi hissettiriyor.

mc-tr 4.png
Piano
Bu tasarımı bir kez internette buldum ve o zamandan beri özellikle konaklarımda birkaç kez kullandım. Tasarım çok etkili ve herhangi bir odada bir dekorasyon parçası olarak harika çalışıyor.

mc-tr 5.png
Yatak
Yataklar tek başına oldukça sade görünebilir. Bu yüzden genellikle yatağı odaya dahil etmeye çalışmak için resim, sandık veya diğer bloklar gibi bazı detaylar eklerseniz daha hoş bir görüntü ortaya çıkabilir.

mc-tr 3.png
Koltuk
Görsellerde de gördüğünüz gibi aynı 2 kanepeyi 2 defa her defasında farklı sırt ile oluşturdum. Sandalyelerde olduğu gibi, nasıl görüneceklerini ve nasıl kullanılabileceğini kanepelerin arka kısımları belirler ancak ben genellikle arkası duvarlı olanı, duvar yoksa tabelalı olanı kullanırım. Sırtları merdivenli kanepeler genellikle sadece önden bakıldığında iyi görünür, diğer tüm taraflar genellikle biraz şişman ve garip görünmesini sağlar ancak konaklar gibi daha büyük evlerin bazı odalarında oldukça işe yarar.

Crawns

<3

Discord:

Ozan#2295

Elmaslar
30
Puanlar
1.225
Yer
Yeryüzü
Minecraft
Crawns
Başaralı bir konu. Eline sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı