Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft Marketplace - Hide & Seek Haritası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Minecraft Haritalar-Hide and Seek
Hide and Seek yani bizim dilimizde saklambaç. Evet evet. Bu oyunun bir haritası şuan Minecraft Marketplace de satılmakta. MineCoin ile alabileceğiniz bu oyun ,zevkli ve Realms lara aktarıp oynamanız için bir engel sunmuyor. Tüm arkadaşlarınızı toplayıp bu maceraya atlabilirsiniz ve bu oyundan zevk almamak için hiç bir neden yok. Bir ebe ve kaçan oyuncular ,ne kadar eğlenceli demi! Gelin sizde bu oyunu nasıl edineceğinizi ,nasıl alacağınızı ve geçerli platformları öğrenirken ,bi yandanda çayınızı içerek keyfinize bakın!
hide and seek.jpg

-Fiyat;(MineCoin formatı)

Sitesinde 660 MineCoin olarak belirtiliyor. Ucuz bir fiyat çünkü genelde iyi haritalar 800 den aşağı satılmıyor. Eğlence için ucuz ve makul bir fiyat.

-Alım yolları;
1: Bana tıkla! adlı linkten hesabınıza almak

2: Oyun içinden "Hide & Seek " kelimelerini aratarak almak.

-Oynanış;
Modun haritaları kocaman ve heykelimsi tarzlar dikkat çekiyor. Uzun bir macera ve arkadaşlarınızla uzun soluklu bir oyun. Genelde yakalanmamak için sürekli yer değiştirmek zordur ancak buralarda işiniz daha zor! Delik açamaz ve hızlıca koşamassınız bu nedenle temkinli olmalısınız. Arkadaşlarınızla iş birlikçi olup bu oyunu alabilirsiniz!

-Geçerli Platformlar;
Minecraft PE
Minecraft Windows 10 Edition
Minecraft Xbox 360 Edition

(Bedrock da denebilir) Bu platformlar üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz! (Xboxtan 4 kol yardımıyla 4 kişide oynanabilir bu nedenle xbox daha avantajlı gibi duruyor)

Huh ,konu bu kadardı. Çayla iyi gidecek bir konudan daha iyi ne olabilirki? Tabikide siz değerli okuyucularımın beğenmesi :D . Beğendiyseniz ne mutlu bana!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Arkadaşlarıyla güzel bir saklambaç deneyimi yaşamak isteyen arkadaşlar açısından güzel bir ürene benziyor. Belki de bu haritayı alırım ;) <3

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Reis alırsan haber ver beraber oynayalım <3​

Minecraft Marketplace indirimlerinden dolayı 1-2 harita kapmıştım ama buna pek nasip olmadı ?

MeGunes

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Hosting Görevlisi

Discord:

MeGunes#0809

Elmaslar
5
Puanlar
6.280
Minecraft
MeGunes_
Güzel harita teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı