Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft Levelli Spawner plugini (hSpawner)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mesuttok123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
Merhaba arkadaşlar ben Spawner plugini (hSpawner) kullanmak istiyorum hicbir yerde ücretsiz görmedim ücretsiz varsa nerden bulabilirim yada ücretlisini nerden alabilirim yardımcı olabilcek varmı ?

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
2.875
Merhaba arkadaşlar ben Spawner plugini (hSpawner) kullanmak istiyorum hicbir yerde ücretsiz görmedim ücretsiz varsa nerden bulabilirim yada ücretlisini nerden alabilirim yardımcı olabilcek varmı ?
epicspawner var açık kaynak kodlu eyer bi javacı bulur iseniz belirli ücret ile yaptırabilirsiniz az bir ücret ile yani

mesuttok123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
epicspawner var açık kaynak kodlu eyer bi javacı bulur iseniz belirli ücret ile yaptırabilirsiniz az bir ücret ile yani
ya benim pek tanıdığım javacı vs yok o plugin direkt hazır. sanırsam eskiden satışı oluyordu şimdi azalmış .

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
2.875
ya benim pek tanıdığım javacı vs yok o plugin direkt hazır. sanırsam eskiden satışı oluyordu şimdi azalmış .
songodada satışı var ama normalde yok m&a kapandıgı için hspawner iyi ama güncellenmiyor mctrde javacılar var onlara belli bir ücretle açık kaynagı plugine yaptırabilirsin

mesuttok123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
Songada istediğim pl yi bulamadım başka yöntem varmdıır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı