Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Launcher

enesu5353

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BoNeX#2449

Elmaslar
4
Puanlar
1.195
Yer
Rize
Minecraft
enesu53
Öncelikle Merhaba;
Fikirlerinizi önerilerinizi ve eleştirilerinizi almak için konuyu açıyorum.
Sayfa1: Küçük bir arayüz ile launcher'i startlıyor.
Sayfa2: Sunucudaki hesabınıza giriş yapmanız için kullanıcı adınızı girmenizi istiyorum. Alt kısımda sunucunuzun sınırsız süreli dc linkini koyuyorum.
Sayfa3: Sizin belirlediğiniz sürümleri panele ekliyorum.
Sayfa4: sol alttan ayarlar paneline girebiliyorsunuz. Kullanılacak Max Ram, belirli bir çözünürlük ister fullscreen ayarı.,
Sayfa5: Sol alttan panele girerek DC,site v.b yerlere girmeden sunucunun belirlenen kanalına destek mesajı göndermenizi sağlıyor
Sayfa6: Sayfa5'in discord'ta belirlenenen kanala gönderdiği mesaj bölümü

Şuan bu launcher'e gömülü bir afk sistemi tasarlıyorum. Oyuna girmeden launcher üzerinden bir hesabınızı afk bıraktırabilir ve farmların aktif olmasını sağlayabileceksiniz.
l1.png

l2.png
l3.png
l5.png
l4.png

s5.png

Ekler

• s5.png
    s5.png
    33,8 KB · Görünt.: 31
Son düzenleme:

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
Tasarım hoş değil.

Almodria

Yay Yok, İskelet Yok
Sunucu Sahibi

Discord:

ALMODRİA#0001

Elmaslar
154
Puanlar
13.825
Yer
Ev
Minecraft
Almodria
Discord üzerinden yazabilir misiniz?

enesu5353

Discord:

BoNeX#2449

Elmaslar
4
Puanlar
1.195
Yer
Rize
Minecraft
enesu53

enesu5353

Discord:

BoNeX#2449

Elmaslar
4
Puanlar
1.195
Yer
Rize
Minecraft
enesu53

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Hocam açıklayamadığım şekilde gözümü tırtıklıyor. Böyle nasıl derler amatörce gözüküyor o steve kafasının öyle durması sürüm seçiminin öyle durması falan. Bana sorarsanız textureyi 0 dan tekrar yapın. Teknik destek falan güzel olmuş ona lafım yok. ama launcherın kendisini beğenemedim. Altta mesela discord iconunun yakınında Discord Sunucumuz yazıyor ona hiç gerek yok bence sağa alta bir köşeye o koyulabilir. Kullanıcı adı girdiğimiz yerde herobrine fotoğrafı biraz garip duruyor ama kullanıcı adı girdiğimz kısım güzel olmuş. Ram miktarı falan belirlediğimiz yerde güncel miktarlar yeri silinip kutuların içine yazılabilir gözümü tırtıklıyor onlar. Herobrine koymak yerine kendi sunucunuza özel bir wallpaper yaptırabilirsiniz. Sürüm seçimi ise Tlauncherdaki gibi olursa daha iyi gözükür. SplendidNW launcher yazılan yeri hiç beğenemedim simetrik hastası insanlar çıldırır oraya girince. Oyna bastığımız yeri baştan yapsanız daha iyi olur. Diyeceklerim bu kadar kolay gelsin

Son düzenleme:

ibrahim1831

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Ibrahimm#9999

Elmaslar
11
Puanlar
13.270
Yer
Türkiye
Minecraft
IbrahimmUSLU
Güzel olmuş ellerine sağlık

enesu5353

Discord:

BoNeX#2449

Elmaslar
4
Puanlar
1.195
Yer
Rize
Minecraft
enesu53
Hocam açıklayamadığım şekilde gözümü tırtıklıyor. Böyle nasıl derler amatörce gözüküyor o steve kafasının öyle durması sürüm seçiminin öyle durması falan. Bana sorarsanız textureyi 0 dan tekrar yapın. Teknik destek falan güzel olmuş ona lafım yok. ama launcherın kendisini beğenemedim. Altta mesela discord iconunun yakınında Discord Sunucumuz yazıyor ona hiç gerek yok bence sağa alta bir köşeye o koyulabilir. Kullanıcı adı girdiğimiz yerde herobrine fotoğrafı biraz garip duruyor ama kullanıcı adı girdiğimz kısım güzel olmuş. Ram miktarı falan belirlediğimiz yerde güncel miktarlar yeri silinip kutuların içine yazılabilir gözümü tırtıklıyor onlar. Herobrine koymak yerine kendi sunucunuza özel bir wallpaper yaptırabilirsiniz. Sürüm seçimi ise Tlauncherdaki gibi olursa daha iyi gözükür. SplendidNW launcher yazılan yeri hiç beğenemedim simetrik hastası insanlar çıldırır oraya girince. Oyna bastığımız yeri baştan yapsanız daha iyi olur. Diyeceklerim bu kadar kolay gelsin
Önerilerinizi dikkate alacağım, teşekkürler.

enesu5353

Discord:

BoNeX#2449

Elmaslar
4
Puanlar
1.195
Yer
Rize
Minecraft
enesu53
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı