Sol Reklam

Minecraft Launcher Açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ogzhntkz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra Minecraft'ı açayım dedim launcher.exe'ye bastım Minecraft yazısı geliyor gidiyor ve hiçbir hata vermeden kapanıyor. Bunu epey bir araştırdım sorunu çözülen arkadaşların dediklerini yaptım, Javayı sildim yükledim %appdata% içindeki ".minecraft" dosyasını sildim başka launcherler indirdim ama hala aynı şey Minecraft yazısı gelip gidiyor ve tepki vermiyor. Driverlarım güncel ne yapabilirim?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

T Launcher denedin mi? Bunun yanı sıra Son Oyuncu Launcher gibi ilginç Launcherleri deneyebilirsin. Hiç olmazsa format idealdir.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Driverları güncellemeyi denermisin?

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Bende yaşadım bu sorunu nasıl olduğunu bilmiyorum ama ertesi gün düzeldi

ogzhntkz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0

ogzhntkz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Sorunu uzun uğraşlar sonucu çözdüm arkadaşlar. Bilgisayarınızda Advanced SystemCare varsa mutlaka kaldırın ve diğer IObit ürünlerini de kaldırın kimse kullanmasın sisteminizi bozuyor. Belirttiğim uygulamaları kaldırdım ve sorunum çözüldü konu kapanabilir.

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Sorunu uzun uğraşlar sonucu çözdüm arkadaşlar. Bilgisayarınızda Advanced SystemCare varsa mutlaka kaldırın ve diğer IObit ürünlerini de kaldırın kimse kullanmasın sisteminizi bozuyor. Belirttiğim uygulamaları kaldırdım ve sorunum çözüldü konu kapanabilir.
O uygulamalar sistemi **güya hızlandırıyor** ama bunu yaparken bazı arkada çalışan şeyleri kapatıyor. Kapattığı şeyler arasında java da olabilir. Bu yüzden açılmıyordur. Zaten bu tarz uygulamalar pek sağlıklı değil kullanılmasını tavsiye etmem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı