Sol Reklam

Minecraft Klanımıza alım vardır-BAKMADAN GEÇME DERİM!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

bttl_12

Ziyaretçi
Herkese Selamün Aleyküm arkadaşlar.Ben Battal,14 yaşındayım.2016'dan itibaren minecraft oyuncusuyum ve towny/faction türü sunuculura bayılırım.

Eğer sende towny/faction türünde oynadığımız bir sunucuda mesleklere sahip olarak gerçek bir devlette olma haznını yaşayarak oynamak istiyorsan gelmeni öneririm.Klanımız aynı gerçek devletlerde olduğu gibi bakankınlar bulundurur.Kendi içimizde meslekler,kendi ordumuz ve en önemlisi kendi yönetim sistemimiz bulunmaktadır.Popüler yani bilinir serverlara girip ordaki güçlü klanları devirmeye yenmeye çalışıyoruz ve şuanda TürkTowny adlı bir klanda oynamaktayız.Ayrıca yakın bir zamanda kendimize özgü bir server da açılacaktır.Fakat yeni yoldaşlara ihtiyaç var!Klanımız içerisinde fazlaca görev olduğu için kendinize uygun bir meslek bulmakta zorlanmazsınız.Katılım Şartlarımız:

+Yaş:Açıkcası yaş pek önemli değildir.Biz insanları yaşına göre yargılamayız.Yani 11-12 yaşındaki birinin davranışıyla 15-16 yaşındaki birinin davranışı her zaman farklılık gösterebilir.Ancak bu size yeterli gelmediyse +14 diyebiliriz.(Not:Eğer cidden saygıdeğer biri iseniz 12-13 farketmez)

+İletişim: Discord'un olması daha iyidir.Çünkü klanımız discord üzerinden iletişim kurar.(Not:Mikrofon zorunlu değildir fakat yazdıklarımı görmeli ve söylediklerimiz duymalıdır.)

+Uyumluluk:Aldığı veya verildiği role/mesleği uygulmalıdır

+Saygı:Gereksiz küfür/troll davranış ''toxic'' dediğimiz kavram klanımızda hoş bulunmaz.

+Aktiflik:Açıkcası oyuncuyu bir zorunluluğa bağlamıyoruz.Meslea günde 3-4 saat zorunlu giriceksin yoksa klandan atarım,tarzı değil de haftada en az 2 saat bizim için yeterlidir.

+Görev:İmparatorun verdiği göreve uyacak,yapamasa bile yapmaya çalışacak uzun lafın kısası boş dolaşmıyacaktır.

Aradığımız roller/meslekler:

+Savaşçı=Pvp'de yetenekli,eli yatkın (Not:1.16 pvp si)
+Redstoner=Kızıltaş devrelerini iyi bilen ve yapmada uzman olan
+Madenci=Bol bol elmas/demir/altın getiren ve depolayan
+Çiftçi=Tarımla ilgisi olan aynı şekilde eli yatkın olup elde ettiği besinleri depolayan
+Balıkçı=Denizden veya gölden elde ettiği balıkları pişirip depolayan
+İksirci=Savaş için gerekli iksirleri üretip depolayan

eğer ki bu rollerden birine ''ben tam bu role uygunum'' diyorsanız aramıza bu harika ortama katılın derim,hatta diyorum bile.

Katılmak için discord üzerinden beni ekleyip ''İlandan geliyorum'' demeniz ve şartları kabul etmeniz yeterlidir.

Discord:/Battal/#2594

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı