Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RealTaxiDriver

Eskilerden kim kaldı?
Elmaslar
77
Puanlar
0
Yer
im bile yok :(
Moderatör arkadaşlar açtığım konunun taşınması gerekiyorsa taşırsa sevinirim. Nereye açacağımı bilemedim kusurabakmayınız.
Çoğu sunucuda 1.6.2 den sonra çıkan bugdur kartopu bugu, sunucuda kurnaz olan birkaç vatandaş wgli olsun olmasın dispansere kartopu yerleştirilerek wgli & wgsiz yerlere yıkarlar bizim akıllı yöneticilerimizde ne yapacağını bilemeyip bedrockla duvar örür baya komedi durumlardır. Nitekim @Alp 12 Ağustos 2013 tarihinde alp abimin kingofcraft spawnını hep kartopu buguyla kırardım onlarda bedrockla duvar örerdi falan fistan işte :D

Kartopu bugu LetitRain pluginin config.yml dosyasından kaynaklanmaktadır. Aslında bu açık değil pluginin bir özelliğidir.

Çözüm için :
1.) Bukkit.Orgdan en güncel LetItRain plugini yüklenir.
2.) plugins/letitrain/config.yml açılır
snowball: true yazısını snowball: false olarak değiştirir.
wn4c76I.png

Alp

Pabucumun Atmini
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Biz bunu fix'ledik :C

RealTaxiDriver

Eskilerden kim kaldı?
Elmaslar
77
Puanlar
0
Yer
im bile yok :(
Biz bunu fix'ledik :C
ahahahahaaaa sizin spawnınızı ve ormanınızı hep parçalıyordum geçen yıl kingofcraft efsane olduğu zamanlar. Bukadar tutan sunucunun bukadar dandirik pluginden anlamayan adamları nasıl olur bilemiyorum şimdide forum sitesinde plugin dersi veriyorlar oha flan diyorm yni :S

Alp

Pabucumun Atmini
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
İstanbul
ahahahahaaaa sizin spawnınızı ve ormanınızı hep parçalıyordum geçen yıl kingofcraft efsane olduğu zamanlar. Bukadar tutan sunucunun bukadar dandirik pluginden anlamayan adamları nasıl olur bilemiyorum şimdide forum sitesinde plugin dersi veriyorlar oha flan diyorm yni :S
Her şey zamanla oluyor bilinmeyen adam mesela senin konuşma tarzın :C
Türkçe'n baya bir kötü gibi. :C
Benim gibi MF'ci Edebiyat cahili bir odun bile şu zamanda sana ve senin gibi üyelere ders verecek hala geldi. :D
Her şey zamanla oluyor. :)

EmrahCB

Nether Yerlisi
Elmaslar
103
Puanlar
13.470
Alp abi benden bir dal beğeni kaptı :)
Edit: Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Almodria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

ALMODRİA#0001

Elmaslar
148
Puanlar
13.825
Yer
Ev
Minecraft
Almodria
Konu Baya Eski Ama Ben O Dediğiniz Dosyayı Açtıgımda Zaten False İdi Ve O False İken Hayla O Bug Çalışıyordu Yardım Ederseniz Sevinirim.
Saygılarımla OrcLakers

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı