Sol Reklam

Tanıtım Minecraft Kablosuz Sıvı Ve İtem Taşıma Modu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eloren

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Merhaba Arkadaşlar Bir Sorun Var Bildiğiniz Üzere 1.12.2 Sürümünde Thermal Expansion'dan Tesseractlar Kaldırıldı Haliyle Uzaktan Enerji Sıvı Ve İtem Taşımak İçin Farklı Yollar Aradık Enerjiyi Flux Network's Moduyla Halletim Ama Kablosuz Sıvı Ve İtem Taşıma Modu Bulamadım Bilenler Lütfen Yardımcı Olsunlar.

GameUx Studios

Poyraz HANCILAR
Elmaslar
61
Puanlar
8.990
Merhaba Arkadaşlar Bir Sorun Var Bildiğiniz Üzere 1.12.2 Sürümünde Thermal Expansion'dan Tesseractlar Kaldırıldı Haliyle Uzaktan Enerji Sıvı Ve İtem Taşımak İçin Farklı Yollar Aradık Enerjiyi Flux Network's Moduyla Halletim Ama Kablosuz Sıvı Ve İtem Taşıma Modu Bulamadım Bilenler Lütfen Yardımcı Olsunlar.

Applied Energistics 2 ile yapabilirsin. Yalnız ek olarak AE2 Stuff modu kurman gerekir. Buyur video linki.

Eloren

Elmaslar
1
Puanlar
0
Türkçe Tanıtım Yokmu İngilizcem Çok Yok

DoctorOne

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Mekanism veya Overloaded ile yapabilirsin.
Actually Additions'ın da lazer ile var. Kısa mesafelerde kablosuz taşımaya yardımcı oluyor.
Kullanım açısından en basiti : Mekanism'in Quantum Entangloporter'ı her haltı taşıyabilir. Enerji/Sıvı/Gaz/Item. Eğer yaparsan arayüzü çok karmaşık değil. Frekans oluşturup, hangi tarafından Input, hangi tarafından output yapacağını değiştirmen yeterli.
Integrated Tunnels modunun da kablosuz taşıma sistemi var ama biraz karışık. Ancak çok hızlı ve bilince çokta eğlenceli. Bu mod da herşeyi transfer etmene olanak sağlıyor. Üstüne bir tanıtımı var mı bilmiyorum. (Integrated Tunnels yükleyeceksen Integrated Dynamics modunu yüklemen gerekiyor. Integrated Tunnels onun eklentisi.)
Sanırım Ender IO Tesseract'ı bir nevi geri getirmiş ama tam emin değilim. All the Mods 3 adlı bir pakette kullandığımı hatırlıyorum.

Applied Energistics 2 ile yapabilirsin. Yalnız ek olarak AE2 Stuff modu kurman gerekir. Buyur video linki.
AE2 modunun direk kendisinde bulunan Quantum Ring'i de kullanabilirsin. Tabii arkadaşımızın attığı video da ki sistemin yanında baya acı verici olacak ama Quantum Ring ile Dimensionlar arası transfer sağlayabilirsin.

Ek olarak, AE2'ye benzer bir mod olan Refined Storage ile de yapabilirsin. Ve çokta basit bir kuruluma sahip. Sadece çok fazla RF gerektiriyor.

Eloren

Elmaslar
1
Puanlar
0
Quantum Entangloporter Yapımı Çok Karmakarışık Malzeme Sıkıntım Olmasada Karışık Zor Bir Tarifi Var Ender io Modunu Aktif Olarak Kullanıyorum Zaten Ancak Tesseract Diye Ekleyeceklerini Pek Zannetmiyorum İsmini Düzgün Bir Şekilde Bulabilirmisiniz Refined Storage Modu Olabilir Zaten Yüklemeyi Düşünüyordum.

DoctorOne

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Quantum Entangloporter Yapımı Çok Karmakarışık Malzeme Sıkıntım Olmasada Karışık Zor Bir Tarifi Var Ender io Modunu Aktif Olarak Kullanıyorum Zaten Ancak Tesseract Diye Ekleyeceklerini Pek Zannetmiyorum İsmini Düzgün Bir Şekilde Bulabilirmisiniz Refined Storage Modu Olabilir Zaten Yüklemeyi Düşünüyordum.
Quantum Entag. otomatikleştirince baya kolay oluyor. Ender IO'da ki ismi "Dimensional Transceiver"

Eloren

Elmaslar
1
Puanlar
0
Teşekkür Ederim Quantum Entangloporter Kullanacağım Yardımlarınız İçin Çok Çok Sağolun

Wal3x_

Discord:

Wal3x#2010

Elmaslar
8
Puanlar
6.530
Minecraft
Wal3x
Bende kullanıcam güzel mod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı