• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Yardım minecraft iconomy yüklesince advanced item effeck bozuluyor

Klokia

Koydum Çalışma Masasını
1 Mayıs 2015
68
7
320
Merhaba Arkadaslar sunucumda chestshop var bildiginiz gibi iconomy olmayında ı/i sorunu oluyor

simdik ben sunucuma iconomy yukleyince market calısıyor ama kafa calısmıyor.

yüklemeyince chestshop calısmıyor kafa calısıyor lutfen yardım edin cıldırcam yoksa

Cylonce

Nam-ı Değer Cylonce
D. Destek
Premium
Onaylı Satıcı
30 Aralık 2017
731
571
940
Cylonce
Cylonce#7986
Cylonce
Merhaba Arkadaslar sunucumda chestshop var bildiginiz gibi iconomy olmayında ı/i sorunu oluyor

simdik ben sunucuma iconomy yukleyince market calısıyor ama kafa calısmıyor.

yüklemeyince chestshop calısmıyor kafa calısıyor lutfen yardım edin cıldırcam yoksa
Kafa dediğin olay nedir. tam detaylı açıklarsan çok seviniriz.

Klokia

Koydum Çalışma Masasını
1 Mayıs 2015
68
7
320
Kafa dediğin olay nedir. tam detaylı açıklarsan çok seviniriz.
advanced item effeck demek istedim yani iconomy yukleyince advanced item effek effektler gidiyor edit kafadan ama market calısıyor yuklemeyincede advanced item effect effeckleri calısıyor ama market olmuyor kafayı yiyecem :D

Cylonce

Nam-ı Değer Cylonce
D. Destek
Premium
Onaylı Satıcı
30 Aralık 2017
731
571
940
Cylonce
Cylonce#7986
Cylonce
advanced item effeck demek istedim yani iconomy yukleyince advanced item effek effektler gidiyor edit kafadan ama market calısıyor yuklemeyincede advanced item effect effeckleri calısıyor ama market olmuyor kafayı yiyecem :D
log hatası alıyor musun?

Klokia

Koydum Çalışma Masasını
1 Mayıs 2015
68
7
320
yok almıyorum bak size detaylıca anlatayım Simdik Bugun Market Kurarken ChestShoptan Mesela Diamond diye yazılırken tabelada dıamond yazılıyordu bende dedimki İconomy yuklersem duzelir dedim yukledim ve duzeldi market.

fakat advanced item effect bozuldu bozuldu derken plugin degil kafalardaki effeckler etki göstermiyordu

bende İconomy sildim ve Edit kafalar calıstı Fakat Market bozuldu

Yani anlıyacagınız napacagım bildiginz guzel market plugini varmı ki ?

Cylonce

Nam-ı Değer Cylonce
D. Destek
Premium
Onaylı Satıcı
30 Aralık 2017
731
571
940
Cylonce
Cylonce#7986
Cylonce
yok almıyorum bak size detaylıca anlatayım Simdik Bugun Market Kurarken ChestShoptan Mesela Diamond diye yazılırken tabelada dıamond yazılıyordu bende dedimki İconomy yuklersem duzelir dedim yukledim ve duzeldi market.

fakat advanced item effect bozuldu bozuldu derken plugin degil kafalardaki effeckler etki göstermiyordu

bende İconomy sildim ve Edit kafalar calıstı Fakat Market bozuldu

Yani anlıyacagınız napacagım bildiginz guzel market plugini varmı ki ?
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
,
bu ikisini öneriyorum sana Tabela ile market kullanacağını sanmıyorum kimsenin.
Normal market istersen, ShopGui+ eklentisini öneriyorum. veya cc ile yapabilirsin.

Elmaslar: Klokia

Klokia

Koydum Çalışma Masasını
1 Mayıs 2015
68
7
320
tmm cozdum surumume uygun eski bir iconomy buldum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

,
bu ikisini öneriyorum sana Tabela ile market kullanacağını sanmıyorum kimsenin.
Normal market istersen, ShopGui+ eklentisini öneriyorum. veya cc ile yapabilirsin.
inanmıcaksınız ama gine effeckler bozuldu bana tabelalı market plugini onerirmisiniz oyle lazım yani tabelalı lazım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

++

Son düzenleme:
Elmaslar: Cylonce