Sol Reklam

Tanıtım Minecraft Haritaları - Vanilla Skywars(Gökyüzü Savaşları) Haritası

• Konuyu başlatan Erhan | Liester
  • Başlangıç Tarihi
  • 887
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
c9b710d12ea3fcb7b6c2e1088e1df9d3.jpg

Minecraft Haritaları - Skywars(Gökyüzü Savaşları) Haritası

Tek oyunculu oyun modundan sıkılan arkadaşların ilk yaptığı şey çok oyunculu sunuculara giriş yapmaktır. Tabii ki hak veriyorum, oyun sadece tek oyunculu moddan ibaret değil. Çok oyunculu sunuculara giriş yaptıktan sonra bir sürü oyun modu var. Çoğu kişi ilk olarak yatak savaşları (Bedwars), yumurta savaşları (Eggwars) ve gökyüzü savaşları (Skywars) oyunlarını deniyor ve denedikten sonra oyun modları içine çektiği için daha çok tercih ediliyor. Bu oyunları oynamayı bende dahil, birçok kişi seviyor. Bugün sizlere Skywars (gökyüzü savaşları) adlı oyun modunun bir haritasını tanıtacağım. Hazırsanız konumuza geçelim.

Skywars Hakkında

Skywars, birçok kişinin severek oynadığı bir oyun modudur. Birçok seveni olan bu oyun modunun amacı sona kalmaktır. Oyuna bir adada başlarsınız ve adanın içerisinde sandıklar bulunur. Bu sandıklardan işimize yarayacak malzemeler çıkar. Oyunu kazanmak için sandıktan çıkan eşyalarla kendimizi geliştirmeliyiz.

Olta kullanma, lav kullanma, su kullanma, hızlı envanter düzenleme, kit alma, hızlıca set giyme
gibi birçok şey yapmamız gerekiyor. Benim tavsiyem ilk olarak kısayol tuşlarını değiştirmek olacak. Örneğin benim kullandığım kısayol tuşları birden, beşe kadar aynı altıdan, dokuza kadar da farklı. Rahat etmem için altıdan, dokuza kadar olan tuşları hareket tuşlarına yakın olarak ayarladım. Bu sayede oyunumu daha hızlı oynayabiliyorum.

Önemli bir nokta daha var, bu önemli nokta hangi eşyanın hangi konuma getirileceğidir. Yine kendimden örnek vermek gerekirse kılıç klasik olarak ilk slotta, olta üçüncü slotta, blok ise altıncı slotta. Siz dilerseniz oltayı ikinci slota, bloku da dokuzuncu slota koyabilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize bağlı. Bahsettiğim 3 temel eşyayı kendinize göre ayarladıktan sonra, diğer eşyaları da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Bu oyun modunda dikkat etmemiz gereken bir noktaya daha değinmek istiyorum. Bu oyun modu gelişmeye dayalıdır. Siz ne kadar adam öldürseniz bile sona kalmanız gerekiyor. Oyunu kazanmak istiyorsanız daha sakin oynamalısınız. Siz adamlara değil adamlar size gelsin. Benim tercihim iki sandık açtıktan sonra ortaya gidip sandıkları açma yönünde oluyor.

Vanilla Skywars Haritası

Haritayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Harita içinden görselleri de aşağıya bırakıyorum.
İyi eğlenceler diliyorum, kendinize iyi bakın. İyi forumlar.

Vanilla%20SkyWars%201.png
Vanilla%20SkyWars%202.png

Vanilla%20SkyWars%203.png

ScaleStudios

Motion Designer / Animator

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Aaa, Görselleri göremedim site bende yüklemedi ama insanların yorumlarından güzel bir iş çıkarmışsın gibi görünüyor.

Ayrıca ücretsiz vermende çoğu sunucunun oyun haritalarını arttırmasına yardımcı olacaktır.

İyi günler dilerim. Kolay gelsin.​

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
Aaa, Görselleri göremedim site bende yüklemedi ama insanların yorumlarından güzel bir iş çıkarmışsın gibi görünüyor.

Ayrıca ücretsiz vermende çoğu sunucunun oyun haritalarını arttırmasına yardımcı olacaktır.

İyi günler dilerim. Kolay gelsin.​
Yorumun için teşekkürler, ben sadece bir kaynaktan yararlandım. Kendim yapmadım, sadece tanıtmaya çalıştım. Tekrardan teşekkürlerr.

BLackAnqel

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BLackAnqel#0011

Elmaslar
1
Puanlar
135
Minecraft
BLackAnqel
Görseller açılmıyor bir sıkıntı var sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı